2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

merabalar..
pazar günü heralde hepiniz geziosunuz,ben gene yalnızım evde ,kocam işte,hava simsiyah,çok yağdı ve esti bugün ..gerçi ben sevindim çünkü birazdan dışarı çıkacağım,sıcaklarda hiç çıkamıorum ve çookkk sıkıldım..

iyi geceler kızlar.bugün doktor bebeğimin cinsiyetini söyledi.:1rolleyes:kesin erkekmiş:1rolleyes:b-hcg 27 çıkmıştı.benimki tuttu.bakalım sizinkiler tutaccakmı?3'lü tarama testine gerek görmedi.18. haftada radyoloji uzmanına gidip ayrıntılı ultrasona giricem.inşallah herşey yolunda gider.:1rolleyes:

hayırlı olsun canım,Allah sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin..

selam kızlar nasılsınız.ben dün akşamüstü doktora gittim bizim fasülyemiz kocaman kıpır kıpır bebek olmuş çok tatlıydı bize el salladı çok şükür ense kalınlığı normalmiş.2li test sonucumuda bugün alıcam inşallah oda normal çıkar.

sana da hayırlı olsun canım,merak etme test sonuçların da ii çıkar..

Kızlar meraba, bugün doktora gittim.Dört boyutlu ultrasona girmek için ve girdim de malum biliosunuz cinsiyeti için girmek istiodum.Normalde pazaresi gidicektim ama bugün daha müsait olduğum için randevumu değiştirdim.Neyse sadete gelelim.Bebişim tam emin olmamakla beraber erkekmiş.Yaaa ben büyük ümitlerle gitmiştim bu sefer kesin öğrenirim diye ama yok anam bu doktorlar söz birliği yapmışlar 16 haftadan önce kesin bişey söylemiyorlar.Doğrusu artık bende merak etmiorum sanırım bundan sonra uslu uslu beklerim.MARSG canım benim doktorun ismi Servet'ti gerçekten ilgili bi doktor bebeğimi baya bi inceledi.Elini kolunu sırtını aklına ne gelirse hepsini tek tek bana gösterdi.Canım sen bence 16 haftalık olmadan hiç gitme çünkü kesin bişey söylemiyor.a.s

pazartesiyi bile bekleyemedinmi :))

neyse erkek büyük ihtimal o zaman. 16. hafta kesinleşti bekliycez hepimiz. cd falan verdimi veriyoruz demişlerdi çünkü bana.
11 ytl kesinmiymiş bide :))

çok sıcak bir pazar daha gezenlere camdan bakıyorum nası imreniyorum bilemezsiniz halim yok gezmeye enerjisi biten piller gibiyim yarın doktora gidicem dua edin herşey yolunda olsun baş ağrısı çeken varmı benim gibi?

merhaba kızlar,
Yarın bende doktorayım, kan testinin sonuçlarıyla gideceğim bakalım belli olacakmı cinsiyetimiz? Denerim artık bende beta- hcg yi :1rolleyes:

ayyy kızlar göbegimi ölçtüm hemde acken ...göbek sampiyonu benim 90 cıktı...
ama hiç kilo almadım...zaten evlendiğim günden beri beni hamile sanıyolar,hatta evlilik öncesi bile hamile oldugumu düşünen denyıllar vardı...

Üzülme canım, benimde sana yakınyerimseniben

İSİM.....................Başlangıç kg...........Şu anki kg..............Alınan kg.........Bel Ölçüsü cm

ALİSHA.........................58................. ........60.3.......... .......+2.3
İNANNA13.....................62................... ......61.7............. ....(-0.3)
CİCİKIZSİNEM................60.................... .....61................ ....+1
BALIM...........................54 ........................54......................0
HANDE 80 ....................41........... .............41......................0 ......................77 cm
SMRİSK........................61.................. .......62............... ......+1
TALYA..........................61.7......... ............63.1............ ......+1.4....................74 cm
PRETTY WOMEN..........57
MARSG........................48.7........... ..........49.9.............. ....+1,2
BLOOMS......................60.............. ......... 64......................+4
LİLAM...........................68.......... .............68.9........... ........+0.9
MELEĞİM16..................57............... ........57.5............... ....+0.5
RÜYAGİBİŞEKER..........60................... ....62................... ...+2
BARCLİ.........................63........... ............67.......................+4
FATOCUM ....................54.......................55.6. ....................+ 1.6
MİNİĞİMM ....................52........................55.. ..................... + 3
GÜLSEREN................. 68...................... .72........................+4
GAMZE YILMAZ............54........................55.5.. ...................+ 1.5
EKİNSU .......................64........................6 6.................. .....+2......................86cm
EZRA 2001...................58 .......................59.6......................+ 1.6
NAZLICAN .................. 52........................53......... ...............+1
KANCICEGIM...............60....................... ..61.............. .........+1
WATERFULL................54....................... .58................ ........+4......................85 cm
GLABELLA...................54..................... ...53.............. ..........-1.......................77 cm
SHEEDA......................53.................... .....56........................+3................. .....76 cm
MONTESORİ................57....................... ..57............... ..........0.......................90 cm
CALEMİTYJANE...........57......................... 59........................+2
HFZHFZ.......................66.5................. ......60.7.................... -5.8

bende ekledim ama sanki bebiş göbek deliği hizasının altında gibi geldi bana.yani aşağısı daha şişkindi.neyse zaten yavaş yavaş yukarı çıkacak bebişlera.s

montesori umarım normaldir canım ense kalınlığı nasıldı?pantolobu güle güle giy.bende bir tane aldım şimdi yeni modaymış beli lastik penyeden, gençler penye kısmını ikiye katlayıp giyiyormuş ben bir güzel göbeğime çekip giyiyorum tam hamile pantolonu oluyo burda yeni açılan bir mağazanın indiriminden 25 aldım ama 7 aydan sonra olmaz muhtemelen yinede böyle doğumdan sonra giyilebilecek bir şey bulduğuma seviniyorum.

evet ya bende aldim o pantolanlardan cok rahat oluyo bide keten kapri aldim bu yaz idare eder onlar kisinda zaten hamile kiyafetleri icin karnimiz yeterince buyuk olacak zaten a.s

benim göbek çevrem de 79 kızlar
hepinize mutlu ve eğlenceler pazarlar,
ikili test sonuçları güzel geçenler gözünüz aydın darısı bana temmuz 17 de gideceğim inş herşey yolunda olur
birde bu b-hcg 50 altı erkek üstü kız olayı nerden çıktı arkadaşlar hani bilimselliği yoktur illaki ama dayanağı nedir merak ettim:)
öpüldünüz!'!!

benim göbek çevrem de 79 kızlar
hepinize mutlu ve eğlenceler pazarlar,
ikili test sonuçları güzel geçenler gözünüz aydın darısı bana temmuz 17 de gideceğim inş herşey yolunda olur
birde bu b-hcg 50 altı erkek üstü kız olayı nerden çıktı arkadaşlar hani bilimselliği yoktur illaki ama dayanağı nedir merak ettim:)
öpüldünüz!'!!

ben görmüştüm yine bi forum sayfasında.anne adaylarının çoğunda tutuyomuş.bide biz deniyelim istedim.bak benimki tuttu.b-hcg 27 bebişim erkeka.s

ha birde hamilelik yogası yapmak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim,
bi cd edinin ve evde kendi kendinize yapın ben çok eğleniyorum daha önce yoga deneyen arkadaşlar korkmasın çünkü bu normak yogadan çok farklı ve kolay,
özellikle normal doğum isteyenler için doğuma hazırlıyo,nefes alış verişlerinizi düzenliyo v.s

çok sıcak bir pazar daha gezenlere camdan bakıyorum nası imreniyorum bilemezsiniz halim yok gezmeye enerjisi biten piller gibiyim yarın doktora gidicem dua edin herşey yolunda olsun baş ağrısı çeken varmı benim gibi?

ben de çok zamandır çekiorum baş ağrısını ama zaten migren+sinüzitim var benim,senin de var mı migren ya da sinüzit falan??
çok geçmiş olsun bu arada çok ii anlıorum seni..

yarın doktora gidecek arkadaşlar,içinizi ferah tutun çok sağlıklı göreceksşnşz bebeklerinizi:))soona diğer randevu zamanı gelmeyecek!!!

evet canım migren var 3 gündür başımı kaldıramıyorum buz torbası başımda geziyorumsenağlamasenağlama

ooofff kizlar fenayim ya basim catliyo ....iki gundur kafami kaldiramiyorum..sizde durumlar nasil???

kızlaaaaar günaydın ben miniğimin cinsiyetini öğrendim benim miniğim kız olacakmış... :teytey: :dance: :sm_cool: aklınızda olsun ultrasonda çok hareketli görenlerinki erkek hareketi az görenlerinki kız olacak miniğimm demişti dersiniz :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

X