2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

slm kızlar nasılsınız marsg pantolonun hayırlı olsun canım sana bişiy söyleyim mi içimden bir his senin kızın olcakmıs gibi geliyo walla cinsiyetini ögrenince hemen bildir tamam mı...
balım halsizlik 12.haftadan sonra gecer demişsin ama bende müthiş bir halsizlik var sürekli uyuyorum umarım en kısa zamanda gecer...

canım ağzından bal mı damlıyor ne :)))))))))

istemezmiyim hemen öğrenmeyi ama yok işte doktorlar 16. haftayı bekle diyo başka bişey demiyo.

son gittiğimizde hele bacaklarını karnına çekmiş duruyordu bizim ufaklık hiç bir şey göremedik.

canım ağzından bal mı damlıyor ne :)))))))))

istemezmiyim hemen öğrenmeyi ama yok işte doktorlar 16. haftayı bekle diyo başka bişey demiyo.

son gittiğimizde hele bacaklarını karnına çekmiş duruyordu bizim ufaklık hiç bir şey göremedik.

kızlar göstermezmiş diyorlar o yüzden geç belli olurmuş hadi hayırlısı senin hcg değerin kaçtı?

kızlar göstermezmiş diyorlar o yüzden geç belli olurmuş hadi hayırlısı senin hcg değerin kaçtı?

ya bilmiyorum. benim sonuç direk doktoruma fakslandı o da aradı beni herşey normal dedi.

30 milyonda mı binde mi bir biri 16 binde bir biri fakan gibi bişeyler dedi telde ama çok anlamadım ...

herkesin iyi haberlerini okumak ne güzel. benim de kısmet olursa ocak ın son günü doğacak. sizi biraz geriden takip ediyoruz bu yüzden.

selam kızlar test sonuçları iyi çıkanların gözü aydın :hooray:

bebişlerine ve kendilerine ciciler alanlar güzel günlerde giyer inşallah a.s.

yeni gelenler hoşgemiş a.s.

miniğim çok sevindim kızına sağlıklı olur inşallah canım :emir_bebek:

kızlar hadi ama siz bebeklerinizi ultrasonda hareketlimi hareketsizmi görmüştünüz hadi yazın inanın bu doğru çıkıyor hareketli ise erkek oluyor bebek

slm kızlar nasılsınız marsg pantolonun hayırlı olsun canım sana bişiy söyleyim mi içimden bir his senin kızın olcakmıs gibi geliyo walla cinsiyetini ögrenince hemen bildir tamam mı...
balım halsizlik 12.haftadan sonra gecer demişsin ama bende müthiş bir halsizlik var sürekli uyuyorum umarım en kısa zamanda gecer...

belki kişiden kişiye fark ediyor.bende işte bir haftadır çok iyiyim.bilmiyorum inşallah seninde halsizliğin geçer.çok kötü bir durum çünkü.

minigimm gözün aydin allah saglikla kavusturmayida nasip eder ins. kizina :)

bende merak ediyorum acaba benim yavrum kizmi erkekmi? gerci bi kizim var ama yinede kiz geciyor gönlümden önemli olani aslinda saglikli olmalari tabii.

bende merak ediyorum acaba benim yavrum kizmi erkekmi? gerci bi kizim var ama yinede kiz geciyor gönlümden önemli olani aslinda saglikli olmalari tabii. :nazar:

bende merak ediyorum acaba benim yavrum kizmi erkekmi? gerci bi kizim var ama yinede kiz geciyor gönlümden önemli olani aslinda saglikli olmalari tabii.

saol canım ya bizim ilk bebek tabi pek farketmiyor ama ikincide farklı olsun ister insan ama kız çocuk anneye destektir iyidir her zaman ya. inşallah allah seninde gönlüne göre verir canım

kızlar hadi ama siz bebeklerinizi ultrasonda hareketlimi hareketsizmi görmüştünüz hadi yazın inanın bu doğru çıkıyor hareketli ise erkek oluyor bebek

ben en son gittigimde hareket ediyordu ama cok degil bakalim bu hafta gidince dokt. hareketleri nasil olcak :dance:

bizim bebek çok hareketliydi ultrasonda, hcg değerimde 43 bakalım ayy duydukça şimdi daha da merak ediyorum
eskiden nasıl beklerlermiş acaba ya 9 ay bilmeden

bizim bebek çok hareketliydi ultrasonda, hcg değerimde 43 bakalım ayy duydukça şimdi daha da merak ediyorum
eskiden nasıl beklerlermiş acaba ya 9 ay bilmeden

canım seninki erkek bak göreceksin inşallah sağlıklı olsun canım ama erkek gibi geliyo bana işte

Hayırlı olsun miniğimm ve glabella.Sizin belli oldu artık alışverişe başlarsınıznaniknanik
Bir kız bir erkek oldu şimdiye kadar, bakalım devamı ne gelecek:emir_bebek::emir_bebek:

benim doktorum erkek gibi demişti.zaten geçen gittiğimde bebeğide göremedim.meğer ense kalınlığını ölçüyormuş.ben bebeği göremiyorum doktor bey dedim.doktorumda biraz şakacıdır.ne oldu bebek kayboldumu sandın yoksa dedi.bir yere gitmemiş burda dedi.sonra izlettirdi bir süre.eşim eli kolu hareket ediyordu dedi.ben yine anlayamadım ama.ikili tetin sonucunuda telefonda öğrendim.bakalım gelecek salı belli olacak artık.

Şimdilik belli olanlar bunlar , öğrendikçe ekleyelim bakalım sonra hesaplarız kızlar mı önde erkekler mi:)

Miniğimm.................................KIZ
Glabella...................................ERKEK

Son düzenleme:
ya miniğim ne cabuk öğrendin bize neden söylemiyorlar kisenağlama

benimki hareketliydi .... erkek mi yani şimdi

X