2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

günesli ve guzel bir cumartesi gününden tum ocak annelerine merhabaaaaaaaa.......
nasilsiniz canlarim???

Kızlar meraba, bugün doktora gittim.Dört boyutlu ultrasona girmek için ve girdim de malum biliosunuz cinsiyeti için girmek istiodum.Normalde pazaresi gidicektim ama bugün daha müsait olduğum için randevumu değiştirdim.Neyse sadete gelelim.Bebişim tam emin olmamakla beraber erkekmiş.Yaaa ben büyük ümitlerle gitmiştim bu sefer kesin öğrenirim diye ama yok anam bu doktorlar söz birliği yapmışlar 16 haftadan önce kesin bişey söylemiyorlar.Doğrusu artık bende merak etmiorum sanırım bundan sonra uslu uslu beklerim.MARSG canım benim doktorun ismi Servet'ti gerçekten ilgili bi doktor bebeğimi baya bi inceledi.Elini kolunu sırtını aklına ne gelirse hepsini tek tek bana gösterdi.Canım sen bence 16 haftalık olmadan hiç gitme çünkü kesin bişey söylemiyor.a.s

aaa ne güzel demek sen de bendensin (buyuk ihtimalle erkek) sağlıklı olsunda cinsiyeti hiç önemli değil ...Bebişin nasıldı , neler yapıyo??
tekrar ne zaman gideceksin, o zaman kesinleşir sanırım....

Konu kitapdan açılmışken bende Dr. B. Spock'un ''çocuk bakımı ve eğitimi'' kitabını okuyorum içerisinde çok faydalı bilgiler var ve kesinlikle tavsiye ederim.

Konu kitapdan açılmışken bende Dr. B. Spock'un ''çocuk bakımı ve eğitimi'' kitabını okuyorum içerisinde çok faydalı bilgiler var ve kesinlikle tavsiye ederim.

çok okumamız lazım çookkkk , çocuk yetiştircez kolay mı???
bu kitabıda not alalım bari

ben de iyiyim canlarim cok iyiyim ....sizin de iyi olmaniza sevindim...
nasil gidiyor hamilelik,ben iyiyim cok sukur ama karnim giderek buyuyor..sizinki ne durumda???

ben de iyiyim canlarim cok iyiyim ....sizin de iyi olmaniza sevindim...
nasil gidiyor hamilelik,ben iyiyim cok sukur ama karnim giderek buyuyor..sizinki ne durumda???

valla bizim göbekler aldı başını gidiyorlar, göbek yarışması yapıyoruz, talyanın çizelgesini görmedin mi ?
herkes sabah aç karnına göbiş deliğinin hizasından göbeğini ölçüyor benimki 86 cm yarışmada 2. sıradayım:sm_cool:

valla bizim göbekler aldı başını gidiyorlar, göbek yarışması yapıyoruz, talyanın çizelgesini görmedin mi ?
herkes sabah aç karnına göbiş deliğinin hizasından göbeğini ölçüyor benimki 86 cm yarışmada 2. sıradayım:sm_cool:

hadi ya neler kacirdim ben :1shok:2-3 gundur dogru duzgun giremedim bi bakayim bakalim,göbegi nasil ölcüyorsunuz tam olarak enlemesine mi dikine mi ay cok merak ettim ya benimki kac santim acaba....bayagi cikti cunku de....bu arada sen kac haftaliksin canim...??

İSİM.....................Başlangıç kg...........Şu anki kg..............Alınan kg.........Bel Ölçüsü cm

ALİSHA.........................58................. ........60.3.......... .......+2.3
İNANNA13.....................62................... ......61.7............. ....(-0.3)
CİCİKIZSİNEM................60.................... .....61................ ....+1
BALIM...........................54 ........................54......................0
HANDE 80 ....................41........... .............41......................0 ......................77 cm
SMRİSK........................61.................. .......62............... ......+1
TALYA..........................61.7......... ............63.1............ ......+1.4....................74 cm
PRETTY WOMEN..........57
MARSG........................48.7........... ..........49.9.............. ....+1,2
BLOOMS......................60.............. ......... 64......................+4
LİLAM...........................68.......... .............68.9........... ........+0.9
MELEĞİM16..................57............... ........57.5............... ....+0.5
RÜYAGİBİŞEKER..........60................... ....62................... ...+2
BARCLİ.........................63........... ............67.......................+4
FATOCUM ....................54.......................55.6. ....................+ 1.6
MİNİĞİMM ....................52........................55.. ..................... + 3
GÜLSEREN................. 68...................... .72........................+4
GAMZE YILMAZ............54........................55.5.. ...................+ 1.5
EKİNSU .......................64........................6 6.................. .....+2......................86cm
EZRA 2001...................58 .......................59.6......................+ 1.6
NAZLICAN .................. 52........................53......... ...............+1
KANCICEGIM...............60....................... ..61.............. .........+1
WATERFULL................54....................... .58................ ........+4......................85 cm
GLABELLA...................54..................... ...53.............. ..........-1
SHEEDA......................53.................... .....56........................+3................. .....76 cm
MONTESORİ................57....................... ..57............... ..........0.......................90 cm
CALEMİTYJANE...........57......................... 59........................+2
HFZHFZ.......................66.5................. ......60.7.................... -5.8

buldum canim ya senin haftani da gordum...Hadi hayirlisi ama ben nasil olcecegimi tam anlamadim yaaaa

kac haftalık bebekleriniz acaba?benm daha 8+6.ama sanki biraz biraz göbişim cıkıyo gibi.yada banamı öyle geliyor?bilen varmı?sizinkiler ne durumda

tam göbek deliğinin olduğu hizadan ölçeceksin normal bel ölçer gibi , göbişlerimizin en büyük olan kısmı o bölge ya ondan

tmm ölctüm,79 cm geldi....

demircool canim ben de 13+1 haftaligim gobegim iyice belli....seninki de cikabilir zaten 9.haftadan sonra cikiyor...

iyi geceler kızlar.bugün doktor bebeğimin cinsiyetini söyledi.:1rolleyes:kesin erkekmiş:1rolleyes:b-hcg 27 çıkmıştı.benimki tuttu.bakalım sizinkiler tutaccakmı?3'lü tarama testine gerek görmedi.18. haftada radyoloji uzmanına gidip ayrıntılı ultrasona giricem.inşallah herşey yolunda gider.:1rolleyes:

X