2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

selam kızlar nasılsınız.ben dün akşamüstü doktora gittim bizim fasülyemiz kocaman kıpır kıpır bebek olmuş çok tatlıydı bize el salladı çok şükür ense kalınlığı normalmiş.2li test sonucumuda bugün alıcam inşallah oda normal çıkar.

inşallah normal çıkar bize bildirirsin sonucu.. Hayırlı haberlerini bekliyoruz

inşallah sheda cinsiyetini merakla bekliyorduk ama 4 boyutlu ultrason olmasına rağmen dr sölemedi bence gördü gibi geldi ama bidahaki sefere dedi sağlıklı olsun yeter diyorum da merak da ediyorum

kızlar ben hamile pantolonumu bundan 1 ay önce almıstım secen den istanbulda her yerde subesi var benim ki kot pantolon inanılmaz rahat göbegi kapatıyo lastikli ayarı var o kadar rahat ettim ki anlatamam....90ytl idi indirimden 45 e aldım beni bu yaz götürür beni bunun dısında üç pantolonum eteklerim oluyo allahtan okul tatilde evdeyim yoksa kıyafet sorun olurdu... nazlıcan ben de ikili testimin sonucunu bekliyorum bugun aradılar sonucum cıkmısda doktorum izinde 11 inde sonra gösterebilirim anca...labaratuardakiler yorum yapmadılar ikili teste...

inşallah sheda cinsiyetini merakla bekliyorduk ama 4 boyutlu ultrason olmasına rağmen dr sölemedi bence gördü gibi geldi ama bidahaki sefere dedi sağlıklı olsun yeter diyorum da merak da ediyorum

benim doktorum söyledi ama kesin değil dedi, daha tam belli olmuyo demekki, yanıltmak istememiştir. Dediğin gibi sağlıklı olsun yeter..
gönlünden ne geçiyo cinsiyet olarak???

montesori umarım normaldir canım ense kalınlığı nasıldı?pantolobu güle güle giy.bende bir tane aldım şimdi yeni modaymış beli lastik penyeden, gençler penye kısmını ikiye katlayıp giyiyormuş ben bir güzel göbeğime çekip giyiyorum tam hamile pantolonu oluyo burda yeni açılan bir mağazanın indiriminden 25 aldım ama 7 aydan sonra olmaz muhtemelen yinede böyle doğumdan sonra giyilebilecek bir şey bulduğuma seviniyorum.

benim doktorum söyledi ama kesin değil dedi, daha tam belli olmuyo demekki, yanıltmak istememiştir. Dediğin gibi sağlıklı olsun yeter..
gönlünden ne geçiyo cinsiyet olarak???

canım ya seninkine doktor ne dedi kesin okumuşumdur da unuttum valla zaten bu hafta işyerinde çok yoğundum çok zor zaman bulup okudım topici.
bu arada biz kızımla kız olsun diyoruz(evde kız çoğunluğu bozulmasın :dance::dance:):dance: babamızda erkek olsun ama kız olursada gözümün bebeği olur diyor.

ense kalınlıgında problem yok nazlıcan da ikili test beni meraklandırıyo...

canım inşallah oda normal çıkar ama merakını anlıyorum.ben bu hamileliğimde çok rahatım gerçi ilkindede çok rahattım birazda mesleğimden heralde ama ona rağmen önceki gece meraktan rüyama bile girmiş dünkü doktor kontrolüm acaba sağlıklı mı düşüncesi sarıyo insanı ister istemez.sen hep güzel şeyler düşün canım :emir_bebek:

selam kızlar nasılsınız.ben dün akşamüstü doktora gittim bizim fasülyemiz kocaman kıpır kıpır bebek olmuş çok tatlıydı bize el salladı çok şükür ense kalınlığı normalmiş.2li test sonucumuda bugün alıcam inşallah oda normal çıkar.

umarim herşey yolundadir.ense kalinliğinin normal olmasina sevindim.

nazlıcan gözünaydın bebişini görmüşşsün, normal olmasın da çok sevindim, allah gönlüne göre versin

bana doktor erkek gibi dedi ama ben öyle sizin gibi çok heyecanlanmıyorum, sonrada benim annelik duygularım gelişmedi mi acaba diye düşünüyorum. Evet bebişimiz olcak diye çok mutluyuz ama öyle randevu gününü sabısızlıkla beklemiyorum , kız olsun istiyorum ama çok merak etmiyorum.. Sizden özenip arada coşuyorum, ben de bi gariplik mi var acaba?????????????

bana doktor erkek gibi dedi ama ben öyle sizin gibi çok heyecanlanmıyorum, sonrada benim annelik duygularım gelişmedi mi acaba diye düşünüyorum. Evet bebişimiz olcak diye çok mutluyuz ama öyle randevu gününü sabısızlıkla beklemiyorum , kız olsun istiyorum ama çok merak etmiyorum.. Sizden özenip arada coşuyorum, ben de bi gariplik mi var acaba?????????????

yok canım merak etme bende çok rahatım son gün gelince randevuma anca meraklandım.aslına bakarsan cinsiyet konusuda kızımın merak konusu işte o da beni meraklandırıyo .bak bir hareketlensin kendini sana her an hatırlatsın son aylar geldiğinde nasılda heyecanlanacaksın meraklanacaksın.ilkinde bende öyleydim.diyorum ya yinede çok rahatım.hem annelik duyguların süper merak etme.tabiatımızda var nede olsa :emir_bebek:

yok canım merak etme bende çok rahatım son gün gelince randevuma anca meraklandım.aslına bakarsan cinsiyet konusuda kızımın merak konusu işte o da beni meraklandırıyo .bak bir hareketlensin kendini sana her an hatırlatsın son aylar geldiğinde nasılda heyecanlanacaksın meraklanacaksın.ilkinde bende öyleydim.diyorum ya yinede çok rahatım.hem annelik duyguların süper merak etme.tabiatımızda var nede olsa :emir_bebek:

inşallah dediğin gibidir, yoksa kocam benden daha iyi annelik yapacak gibi... Sonuçlarını alınca bizi merakta bırakma..

Kızlar meraba, bugün doktora gittim.Dört boyutlu ultrasona girmek için ve girdim de malum biliosunuz cinsiyeti için girmek istiodum.Normalde pazaresi gidicektim ama bugün daha müsait olduğum için randevumu değiştirdim.Neyse sadete gelelim.Bebişim tam emin olmamakla beraber erkekmiş.Yaaa ben büyük ümitlerle gitmiştim bu sefer kesin öğrenirim diye ama yok anam bu doktorlar söz birliği yapmışlar 16 haftadan önce kesin bişey söylemiyorlar.Doğrusu artık bende merak etmiorum sanırım bundan sonra uslu uslu beklerim.MARSG canım benim doktorun ismi Servet'ti gerçekten ilgili bi doktor bebeğimi baya bi inceledi.Elini kolunu sırtını aklına ne gelirse hepsini tek tek bana gösterdi.Canım sen bence 16 haftalık olmadan hiç gitme çünkü kesin bişey söylemiyor.a.s

kızlar bu arada elif şafak ın siyah süt adlı kitabını okumayanlar için tavsiye ederim.
gebelik ve doğum sonrası içsel ve ruhsal yolculuğunu anlatıyor yazarın.ben severek okudum

X