2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

reyhancim normal dogum benimki güclü olmama lazimmmis yani bu halde riskli olabilirmis yani dogumun ortasinda kendimi birakip bayilabilirmisim cok zoalnirmisim oyüzden güclenmilesin dedilerrrrr.ben devamli balli süt falan iciyodum naneli ca ama baktik olacak gibi degil acile gittik onlarda birsürü ilac verdiler bugün kafami kaldirabiliyorum ilaclar sayesinde yani

marsg canım gözün aydın Allah analı babalı büyütsün çok sevindim:dance: doğum hikayeni ve ezginin fotoğrafını bakliyoruza.s

Merhaba kızlar benimde doğuma çok az kaldı:KK70: Darısı başımıza diyelim:KK70: Allah nazarlardan korusun:KK70:

Son düzenleme:
ben doğurdum :)) kızım 3530 kilo 53 cm öpüyorum hepinizi :))

normal doğum bu arada....

gözün aydın canım ya....ne güzel normal doğum yapmışsın...kızınız analı babalı büyüsün inşallah...

doğum yapan lütfen hikayelerinizi bebişlerinizden fırsat bulursanız yazında okuyalım...insan nede olsa bilmediği şeyden korkuyo azcık:) bideee bebişi görmek istiyorus yaaaaa....))) nazar değmes merak etmeyin maşallah deriz...:nazar:

Merhaba kızlar, marsgcım kutlarım seni , bebişinle uzun ve mutlu yıllar geçirin. Süslü süslü dolaşın artık bakalım:)))))
Montecim, bebişini gördüm, çok tatlı maşallah güzelim, güle güle büyüt sende.
Blooms sanırım, yardımcısı gittiği için giremiyor nete. İnşallah o da bir an önce iyileşir, gelir anlatır durumlarını.
Biz beklemedeyiz kızlar, Şimdilik hala birşey yok,oğluşum bu soğuklarda çıkmak istemiyor herhalde:roflol:

Kızlar bizde geldik evimize Cuma sabah 9.50'de doğdu annesinin kuzusu 3.750 kg. 51 cm upuzun siyah saçlı beyaz tenli içime sokasım gelio beklediimiz gibi damak dudak yarıı var tedavisine hemen başlandı ALLAHIM iiki vermiş onu bize RABBİM isteyen herkese nasip etsin...

Ekinsu,Montesori,Mars kızlar gözünüz aydın ALLAH analı babalı büyütsün...

Waterfull kız ne zaman dourucan :))))

Blooms Allah bağışlasın yavrunuzu.Allah şifalalar versin,tez zamanda iyileşsin inşallah
Marsg gözün aydın normal doğum yapmışsın ne güzel.Maşallah kızına.
Aslımı beklerken senin de Allah yardımcın olsun.Sağ sağlim kavuşursun inşallah meleğine.
Kançiçeğim de doğurmuş olmalı şimdiye.Onun da haberini alırız yakında.

Reyhan geçmiş olsun.Ben de hastayım salıdan beri.Süekli ıhlamur elma çayı içiyorum.Bir de zencefilli bal yiyorum sürekli.Çok iyi geldi.Daha iyi hissediyorum çok şükür geçiyo.Allah şifalar versin hepimize doğum öncesi sağlıkla kavuşalım meleklerimize

Reyhan geçmiş olsun.Ben de hastayım salıdan beri.Süekli ıhlamur elma çayı içiyorum.Bir de zencefilli bal yiyorum sürekli.Çok iyi geldi.Daha iyi hissediyorum çok şükür geçiyo.Allah şifalar versin hepimize doğum öncesi sağlıkla kavuşalım meleklerimize
sağol canım yaa benimkinde bi ilerleme yok hala çekiyorum ilaçda kullanmak istemiyorum. bide zencefilli balı deneyim yarın alalım inş.
blooms hayırlı olsun bebeğin umarım tedavinizde bir an önce biter...

GLABELLA, bebişten fırsat bulup giremiyosun heralde..beyhekim nasıldı, sanırım ben de orda doğum yapıcam..

kızlar geçmiş olsun sizlere..bende biraz gribim bende deniyeyim şu zencefilli balı ama ben onu sanki öksürüğe iyi geliiyor diye biliyordum..
blooms hoşgeldin evine canım,maşallah bebişine ne güzel kucağına aldın artık,allah analı babalı büyütsün inşallah ve tez zamanda şifasını versin,tahmin ettiğimiz gibi diyorsun anne karnında mı anladı dr.lar..

kançiçeğim cidden doğurdunmu kız ses soluk yok yine senden...

blooms canım Allah analı babalı büyütsün güzelim :Saruboceq: tedaviyede başlamışsınız hayırlısı olsun canım güle güle büyüt oğluşunu:emir_bebek:

blooms hoşgeldiniz canım evinize.Maşallah, bebeişin resmini bekliyoruz. Kilosu falan çok güzel,maşallah tekrardan. Sağlıkla büyüsün inşallah.
Allah isteyen herkese versin inşallah dediğin gibi.
Ben de merak ediyorum kız valla.Ah artık bi doğsa:))))

Talyacım, evet onun anne karnında usg de çıktı, dudak ve damağının yarık olduğu.
Kızlar dikkat edin kendinize, tam son günlerde grip olmayın:)Bir an önce atlatırsınız inşallah hepiniz. Geçmiş olsun bakalım hepinize:)))

herkese iyi geceler

montesori ekinsu blooms marsg ve doğum yapan diğer arkadaşlar bebeklerinizi iyi günlerde büyütün

nazlıcan oğluşun çok tatlı allah analı babalı büyütsün

watwrfull oğlun yerini sevdi demekki çıkmak istemiyor

grip olan arkadaşlar geçmiş olsun kaynar bir fincan suya yarım limon bir tatlı kaşığı bal bol tarçın koyup günde birkaç defa için ben hamileliğimde onunla atlattım gribi

kızım bugün çıktı hastaneden artık evimizdeyiz allaha şükür rabbim bir daha ayırmasın bizi

bu arada ocak annişleri tembel çıktı doğum hikayelerini dört gözle bekliyorum en kısa zamanda bende yazacağım bu arada montesorinin oğlunun fotoğrafına nerden baktınız . paylaşırsanız sevinirim

ubeyazbulut canım bebeğin eve gelmiş çok sevindim Allah birdaha ayırmasın evinde ailesiyle sağlıkla büyüsün :Saruboceq:
montesorinin oğlunu maltepe delta hastanesi diye google girdim hoşgeldin bebek üstüne tıkla soyadı akman tatlı oğluna bakabilirsin :nazar:

Marsg,Blooms,monte,ekinsu......
Hayırlı olsuuunnnn
Sevgiyle sağlıkla umutla büyüsün bebişler
Darısı başımıza olsun:))))Herkesi öpüyorummm

UBB kızın maşallah çok tatlı Allah bağışlasın:nazar:
yeryüzündeki melekler mis kokulu bebişler :emir_bebek:ay hepsi birbirinden tatlı güzel herkesin bebeğini Allah bağışlasın:Saruboceq:

herkese ii gceler kıslar umarım herkes iyidir önceki sayfalara bakamadım doğum yapan üm anneleri tebrik ediyorum

merhaba hamişler
ben kasım annesiyim çizelgemden de anlayacağınız gibi. girip bide ocak annelerini yoklayım bakalım bizim gibi heyecanlılarmı diye. maşallah heyecanlarınız ve mutluluklarınız tavan yapmış.
hepinize hayırlı doğumlar diliyorum.Allah sağlıklı sıhatli kucağınıza almak nasip etsin meleklerinizi.
doğum yapan arkadaşlar Allah analı babalı sağlıklı sıhatli vatana millete hayırlı büyütmek nasip etsin.
hoşçakalın meleklerinizle sağlıkla kalın...a.s.

X