2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

dün oldu oğlum.3.880 gr.52 cm şuan hastanedeyim yarın çıkıcam ama oğlum 1-2 gün daha küvezde kalcak ama ciddi bir problem çok şükür

iyi aksamlar kizlar.

Bende acayip kramp seklinde bas agrisi oluyor boyle sanki kafam catlicak gibi sanci giriyor. Gebe olmadan once bas agrisi nedir bilmezdim. Bu neden olabilir bu durumu yasayan varmi aranizda. Ilacta icemiyorum. Allahtan cok uzun surmuyor sanci yoksa dayanamayip sanirim bayilirim.

dün oldu oğlum.3.880 gr.52 cm şuan hastanedeyim yarın çıkıcam ama oğlum 1-2 gün daha küvezde kalcak ama ciddi bir problem çok şükür

Allah saglk sihhat versin oglusuna. Animi oldu sezaryanin yoksa planlimiydi? Benim ters oldugu icin planli olacak o yuzden merak ettim. oyle bi sorun mu vardi sendede? Maasallah kilosu cok iyiymis:nazar:

Esraım merhaba, gerçekten çok haklısın canım, çok zor böyle beklemek. Ama yapacak birşey yok:1no2:
Ama senin için çok sevindim, uslu bir bebeğin var anlaşılan, inşallah ileride de böyle uslu ve uykucu bir bebeğin olur canım.Okula başladığında gece uykusunu almadan kalkmak çok zor gelir yoksananiknanik
Sizlerin buraya girmekte zorlandığınızı tahmin ediyorum, o mini minnacık bebişlerin başından kalkıp, bilg. başına geçmek gerçekten zordura.s

amin canım inşallah hep böyle dewam eder,
tabii annemın yanımda olmasının çok büyük rahatlığı war,ben hiç bişey yapmıorum,sadece kızımla ilgileniorum,ama tek başıma nasıl başa çıkarım bilmem,hem ew işi hem bebek gerçekten zor olmalı

mirmirmirmirmirmirmirmirben bu siteye yeni üyeyim arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim bende 4 yıllık evliyim anne olmak istiyorum ama olmuyor:KK43: allahtan herşeyin hayırlısını diliyorum benimde son adet tarihim kasımın 30 u yine adetm gecikti yani adetim sürekli geciktiği için hep hayal kırıklığına uğruyorum inşaallah bu defa hayal kırıklığı değildir

Öncelikle Allahtan hayırlısıyla en kısa zamanda sana da bir evlat nasip etmesini diliyorum.Sürekli adetin gecikiyorsa bunun bir sebebi olmalı.Bence bir doktora görün.Onun tavsiyelerini dinlersen daha çabuk hamile kalabilirsin.

kızlar işte minik ege bebek.
hepiniz iyisinizdir umarım okuyacak zamanım yok ne yazıkki ege'nin bakımı tüm zamanımı alıyor.hepiniziöptüm.

Nazlıcancım, minik egemize maşallah, çok tatlı.Maşallah güzel oğlumuza, inşallah sağlıkla herşeyi atlatırsınız güzelim.

gunaydın arkadaslarrr
kancıcegım ha gayret dayan arkadasım az kaldı yavrusunun gelmesıne
watherfullcum demekkı daha vaktı var kuzunun gelmesıne ugrasma annesı yaa yakısıklımızla
lajoconde gecmıs olsun canım bu ıllet efks.bende kurtulamıyorum ya, resmen hortumla gezıcem artık su almakdan usandık elımde su şişesi gezıyorum ama yıne enfk.cıkıyor sınır oluyorum

Saolasın Özlemcimm,suyla da aram hiç yoktur..Şişip şişip ördek gibim geziyorum..
bi de dışarı çıkarsan su da içemiyorsun..Dakkaya bi tuvalete gitcen..Geçer umarım şu enfeksiyonumuz

mirmirmirmirmirmirmirmirben bu siteye yeni üyeyim arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim bende 4 yıllık evliyim anne olmak istiyorum ama olmuyor:KK43: allahtan herşeyin hayırlısını diliyorum benimde son adet tarihim kasımın 30 u yine adetm gecikti yani adetim sürekli geciktiği için hep hayal kırıklığına uğruyorum inşaallah bu defa hayal kırıklığı değildir

Ama ne kadardır olmuyor?DR a gittin mi?benim de 10 ay sonra falan oldu..Hatta ilk bebeğimi düşük yaptım sonra 10 ay olmamıştı

nazlıcan canım Allah bağışlasın minik egeyi inşallah sağlıkla atlatıcaksınız büyücek paşamız Şeniz
kançiçeğim doğurmuştur kesin dün çok ağrısı vardıfisfisfis
rüyagibişeker canım oğlunu güle güle büyüt Allah bağışlasın a.s.
blooms danda haber alsaydık ne güzel olcaktı:jeyyar:

günaydın hanımlar doğum yapan arkadaşlarımı tebrik ediyorum Allah bağışlasın bebişlerinizi nazlıcam arkadaşım ege çok tatlımaşallah ona inşallah sağlıkla kucağına alırsın sende sizin için dua edicem sevgili arkadaşım

X