2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

UBB en sonunda bebişiniz evinize gelmiş, çok sevindim canım. İnşallah bundan sonra ayrılmazsınız hayatınız boyunca,sağlıkla büyütün analı babalı canım kızınızı.

montesori,marsg,bloms,ekinsu hepinizin gözü aydın doğum hikayelerinizi bekliyoruz.Bugün benimde ağrılarım çok var çok korkuyorum hepinize iyi geceler

montesori marg blooms ekinsu gözünüz aydın sağ salim almışsınız bebişlerinizi kucağınıza

ubb seninde gözün aydın cnm doya doya kokla artık bebişini

gunaydın arkadaslar hepinize ıyı bı hafta dılıyorum
yenı meleklerımız gelmıs dunyaya :) allahım onların analı babalı buyumelerını nasıp etsın

Kızlar günaydın hepinize oğlumla birlikte evimizden ilk sabahımızdan sizlere günaydın

en kısa sürede hikayemi yazıcam şu an için dikiş ağrılarım ve gaz problemim var ama bunada şükür az var, oğlum çok iyi , cuma sabah 09:43 de genel anestezili sezarynala doğum yaptım, bebiş 3870 gr 52 cm di ve kızlar bize sürpriz yaptı bebiş bende eşimde koyu renk saçlıyız bebişimiz sarışın

en kısa zamanda geri gelicem

günaydın hanımlar...
yeni meleklerimiz dünyaya hoşgeldiniz..
ubb gözün aydın canım bebişin gelmiş evinize..
ekinsu,blooms,montesori tebrik ederim, allah sağlıkla büyütsün inşallah tüm bebişleri...
marsg seni özel olarak kutluyorum normal doğum cesareti gösterdiğin için..hoşgeldin ezgi bebek:)))

aa cok ılgınc sarısın oldu demek bebegınız ekınsu :)) allahım daıma guzel gunler gostersın senın ve tum annelerın yavrularına
ay bizim sarısın olursa bı dna testı gerekebılır esmer anne kapkara baba sarısın oglan :)))))))
kızlar smrskla konustum ıyıyımıs bıraz agrıları varmıs hepinize cokkk selamı var

evine dönen anne ve bebeklere mutlu sağlıklı bir hayat diliyorum. bende izine ayrıldım artık bundan sonra evdeyim karnım kaskatı kol ve bacak ağrılarım devam galiba evde olmak bana yaramıyor kendimi bırakıveriyorum çalışmaya devammı etsem ne:))

hanımlar günaydın
evlerine dönen bebekler ve anneler sağlık mutluluk güsel günler bebeklerinizle beraber yuvanızda olsun inaşllah bende 9 ocakta izne ayrılıyorum kısmetse onra evde işlerimi halledicem Allahım bzi bekleyenlerede sağlıklı bizr şkilde kurtulmayı nasip etsin inşallah

Günaydın kızlar:))))
ekinsu evinizede dönmüşsünüz ne güzel canım hihoyyytsarışın oğlun demek ne tatlıdır ŞenizAllah bağışlasın :nazar:
özlem ocak sonuna 3-5 kişi kalcaz galiba fisfisfis

günaydın doğurmamış annişler ve de yeni annecikler,biz de kızımla beklemedeyiz, daha da çook var gibi geliyo burdan doğuranları gördükçe hem seviniyorum hem özeniyorum.şimdi gazetede bişey gördüm çok kötü oldum kızlar ya bi asker şehit edilmişti hakkaride karısıı 3 aylık hamileydi o zaman, o doğurmuş fotoğrafını koymuşlar, bebişine kocasının adını koymuş içim acıdı çok üzüldüm. Allah hepimizin yavrularını analı babalı büyütsün

Herkese tünaydın, ekinsu evine hoşgeldin canım, minik meriçle birlikte.İsmini bulabildiniz mi_?iyi olduğuna da çok sevindim, inşallah darısı bizlerin başına.Sarışın olmasına pek güvenme:)))))Benim ilk ikiside simsiyah saçlarla doğmuşlardı, ama 6 aylıkken, sarışın oldular:))))
Marsgçımda normal doğum yaptı, yürü yürü olacağı buydu zaten,iiki gece tutmuş sancıları ya bir de gündüz tusaydı, sokaklarda doğum yapacakmış, 5-6 saat içinde yapmış doğumunu, bundan sonra inşallah bebişiyle mutlu günler geçirsin, iki süslü gezerler artık sokaklarda.
Bloomsta doğum yaptı ekinsu, o da cuma günü yaptı, pazar günü mesaj yazmıştı, bebişi de kendiside iyiymiş.
Şimdilik benden bu kadar, ben bi hastaneye gideyim, nsteye bağlanayım bakalım noolcek:)))))

blooms gözünaydın canım sağlıklı uzun ömürlü olsun oğluşun. benımkının de kendı beyaz kafası kapkara saçlı doğdu üstelik uzun saçları yakında berbere götürürüz:)
waterfull maşallah ne inat oğlun varmış beklemekten 5 kilo olcak çocuk yine sezeryan olcan valla:)

Arkadaşlar merhaba,

Allah izin verirse bende Ocak annesi olucam 38. haftanın içindeyim ve meleğimin gelmesini bekliyorum bugün doktor kontrolüm var bakalım nasıl geçicek. İlk gebelik yaşıyorum, acayip heyecanlı ve endişeliyim. Hepinizden dua bekliyorum, benim de duaların sizlerle:Saruboceq:

Arkadaşlar merhaba,

Allah izin verirse bende Ocak annesi olucam 38. haftanın içindeyim ve meleğimin gelmesini bekliyorum bugün doktor kontrolüm var bakalım nasıl geçicek. İlk gebelik yaşıyorum, acayip heyecanlı ve endişeliyim. Hepinizden dua bekliyorum, benim de duaların sizlerle:Saruboceq:

merhaba vily, güzel haberlerle gelirsin inşallah doktordan. sağlıkla al meleğini kucağına.

doğum yapan tecrübeli anneler bişey sormak istiyorum hamilelikte mide yanmasının saçlı doğmasıyla alakası varmı acaba gerçekten yani midesi yananların gerçekten bebişleri saçlımı oldu yoksa bebeğin mideye baskısı mı ynma yapıyoo cevaplarsanız çok sevinirim bide sarı bebekler saçlı mı doğuyo saçsızmı

HOŞGELDİN VİLLYYMerhaba kızlarr,şimdi çok moralim bozuldu..Kendi kendime kan tahlili istemiştim halt ettim:KK43:( ilk kez değerlerim biraz farklı çıktı..Ve doktorum safra kesesi ultrasonu istedi...Akıntı olabilir falan dedi...Sonrasını dinleyemedim bile...Ben hemen etkilenir koparım Aklıma olmadık şeyler gelir...Yarın sabah ultrasonum var...Eşim bidahileciyle görüşmüş,doğuma yakın zamanlarda ALT değerleri yükselebilir demiş

X