2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

HOŞGELDİN VİLLYYMerhaba kızlarr,şimdi çok moralim bozuldu..Kendi kendime kan tahlili istemiştim halt ettim:KK43:( ilk kez değerlerim biraz farklı çıktı..Ve doktorum safra kesesi ultrasonu istedi...Akıntı olabilir falan dedi...Sonrasını dinleyemedim bile...Ben hemen etkilenir koparım Aklıma olmadık şeyler gelir...Yarın sabah ultrasonum var...Eşim bidahileciyle görüşmüş,doğuma yakın zamanlarda ALT değerleri yükselebilir demiş

bence endişelenmene hiç gerek yok lajoconde,
içini rahat tut,benim de protein albimün ve şu an aklıma gelmeyen bi çok değerim düşüktü hamileliğim boyunca gebelik bu,her zaman ki gibi değil vücud ama meleğin iyi durumda emin ol,umarım bişey çıkmazz,

bence endişelenmene hiç gerek yok lajoconde,
içini rahat tut,benim de protein albimün ve şu an aklıma gelmeyen bi çok değerim düşüktü hamileliğim boyunca gebelik bu,her zaman ki gibi değil vücud ama meleğin iyi durumda emin ol,umarım bişey çıkmazz,

Ay çok teşekkürler calemity,böyle panik oldum birden..Zaten artık kendini düşünmüyosun ki hiç!!Direk bebeğin aklına geliyor.Şurda 10 gün kaldı kısmetse herşey yolunda gider inşallah

Bu arada benim de albumin,total protein falan düşük..Sen yazınca aklıma geldi..Sonuçlar eşimde de ezberlemişim,sen yazınca aklıma geldi

lajoconde canım benim tahlillerimi görsen dudakların uçuklar senağlama ben resmen alınca depresyona girdim ama bir kaç dr.gösterip konuşunca hamileleikte özellikle son aylarda nomalmiş bende tahlillerimi dr.istemeden kendim yaptırdım benim enbüyük sorum idrar yolu enfeksiyonu karaciğer testlerim falan uçmuş girmişti sana tavsiyem sakın stres yapma:1hug:

Papağan gibi aynı şeyleri yazmışım kusura bakma:)

yok canım seni gayet anlıyorum
benimde 10 günüm var kısmetse 14 15 gibi sezeryan olacak,bu gidişimizde günü kesinmleşecek,epidural sezeryan,senin?tickerin yok kaçtasın?endişelenme gerçekten idrar testi istemişti dr bizden düşük olunca kanda protein çıkmazsa sorun yok hailelikte normal böle şeyler demişti çok şükür çıkmadı.

Herkes burda ama niye kimse yazmıyor kızlar..Bakın keten tohumu sütü acaip artırıyomuş,bi de ısırgan otu diyo Ender SARAÇ...Doğum yapan şirineler,dinleyin Esra Ceyhanı

lajoconde canım benim tahlillerimi görsen dudakların uçuklar senağlama ben resmen alınca depresyona girdim ama bir kaç dr.gösterip konuşunca hamileleikte özellikle son aylarda nomalmiş bende tahlillerimi dr.istemeden kendim yaptırdım benim enbüyük sorum idrar yolu enfeksiyonu karaciğer testlerim falan uçmuş girmişti sana tavsiyem sakın stres yapma:1hug:

Valla iyi hissettim kızlar ..Elacım saolasın.Böyle olunca yalnız hissetmiyorum..Ben de kendi
kendime yaptırdım tahlilleri..Dr istememişti,adamların bi bildiği var işte..Ne diye kurcalarsın..Ama daha rahatım şimdi çok teşekkürler..Senin doğum ne zaman ela?

37+2 yim ben sen 36+5 sin tickerın doğruysa...Ben de ayın 15 inedi ama drum şehir dışına çıkıcakmış..19 una ertelendi ay o da sorun oldu bana..Çünkü 39.haftaya girmiş olcam..Doğuruverirsem diye kasılıyorum

kanda demişim idrarda protein çıkmazsa olacak:)

Yok idrarda protein yok ama enfeksiyon var..Suyu iç babam iç..Aman neyse ela ve sen içimi rahatlattınız.Şimdi bebişleri düşünelim..Ben bi de 18 kilo aldım:)))Ördek gibi kımıldayamıyom artık..Ay kızlarrr valla 1 hafta bile farkediyor ha her geçen gün ağırlaşıyosunuz

merhabalar güzel sorunsuz bir hafta diliyorum hepinize.Bu arada ben hiç iyi değilim boğazım şişmiş ne yapabilirim halsizlik ,dünden beride acayip belim kasıklarım ağrıyo yarın kontrolum var bakalım dr ne diycek.Ekinsu demek oğlun sarışın ay yerim ben onu nasıl hayal ediyodun kimbilir.

37+2 yim ben sen 36+5 sin tickerın doğruysa...Ben de ayın 15 inedi ama drum şehir dışına çıkıcakmış..19 una ertelendi ay o da sorun oldu bana..Çünkü 39.haftaya girmiş olcam..Doğuruverirsem diye kasılıyorum

e 14 ne niye yapmadı acaba 14 nde mi yok niye soruyorum dersen dr um ocak ayında kongre var ona göre ayarlarız demişti ya yoksa benimkide 19 a kaymasın daha fazla beklemek istemiyorum ben.sen sormuşmuydun 14 ü olabilir mi diye?
:) soruya bak ay napıyım ya bak kadın doğumcuların katıldığı bi kongredir kesin bu

merhaba vily, güzel haberlerle gelirsin inşallah doktordan. sağlıkla al meleğini kucağına.

Çok teşekkür ederim. Doktorumdan gelir gelmez paylaşıcam dediklerini sizlerle. Bu günlerde hep doğum hikayeleri okuyorum, Bakalım benim doğum hikayem nasıl olucak... :1rolleyes:

HOŞGELDİN VİLLYYMerhaba kızlarr,şimdi çok moralim bozuldu..Kendi kendime kan tahlili istemiştim halt ettim:KK43:( ilk kez değerlerim biraz farklı çıktı..Ve doktorum safra kesesi ultrasonu istedi...Akıntı olabilir falan dedi...Sonrasını dinleyemedim bile...Ben hemen etkilenir koparım Aklıma olmadık şeyler gelir...Yarın sabah ultrasonum var...Eşim bidahileciyle görüşmüş,doğuma yakın zamanlarda ALT değerleri yükselebilir demiş

Hoşbulduk, çok teşekkür ederim. Tahlillerin için hiç endişelenme bende neler yükseldi, neler düştü bir bilsen kuruntu yapma kendine.. ben bugün 37+4 teyim, akşam üstü doktora gidicem ve tahliller yapılacak. Bakalım neler çıkacak. Son zamanlarda değerlerin farklılık göstermesi çok normal sıkma canını sakın..

vily sen de hoşgeldin bu arada!
sağlıklı bir gebelik geçirirsin umarım biraz geç kaldım ama olsun :)

herkese slmlar.nasilsiniz bakalim ocak anneleri..
ocak ayina da girdik dogumlar cogaldi,Allah artirsin insallah..
benim agrilarim cok fazla son 5 gunumuz kaldi..bekliyoruz oyle tetikte...
umarim sizler de iyisinizdir...

herkese slmlar.nasilsiniz bakalim ocak anneleri..
ocak ayina da girdik dogumlar cogaldi,Allah artirsin insallah..
benim agrilarim cok fazla son 5 gunumuz kaldi..bekliyoruz oyle tetikte...
umarim sizler de iyisinizdir...
cnm ben de seni doğurdun sanıodum göremeyince, hadi bakalım az kalmış. bu ağrılar nasıl bişey, doğum sancısımıymış doktor bişey dedi mi, bende daha ne ağrı var ne akıntı

X