2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

loomscum takma canım kafana, ben bu iş bulupta çalışmayanlara ayrı bir kızıyorum.Millet iş arar bulamaz.Adamın aklına yeni gelmiş anlaşılan, ama sen canını sıkma hayatım, bir şekilde yeni birisini bulursun.Bir kaç gün sorun yaşayacaksın, ama çocuklarla eşin bir süre yardımcı olacaklar artık, yapılacak birşey yok.
Montesori, haklısın canım ay sonunu bulur muyuz buluruz.Bizim oğlanlara kalırsa bekleriz herhalde ay sonunu.Dr. lar bakalım ne diyecek yarın:))))))

İzne çıkmadım daha Gülce, pazartesi yada salı çıkıcam inşallah, sen çıktınmı

kuzi ben çıktık izne salı günü ev sıkıcı ama dilleniyorum en azından sende dikkat et kendine hasta olma a.s

Oh iyi yapmışsın, evet sıkılacağımdan eminim ama olsun, işe gitmek iyice zorlaştı artık, ayaklarım felaket şişiyo ve ağrı yapıyo sarkık durmaktan.

Dün bebişimi merak ettim çok fazla çalıştığım için ne durumda iyimi diye, işyerinin yanında kızılay var oraya gittim. Yaşlıca bi bayan doktor vardı, hasta falanda yok, kadın boş oturmaktan sıkılmış heral :)) yarım saat benle uğraştı.
Yattığım yerde karnımı mıncırdı, bastırdı falan, karnımın altından resmen kafasını tuttu çocuğun:1shok:, kafası oturmuş iyice dedi, iri bir bebek dedi, kadın el muayenesiyle anlıyo yani. :))
sonra ultrasonda baktı ama baktımki kadın ultrason işinden fazla anlamıyo, demek eskiden böyle muayene ediyolardı. Ama ben neye uğradığımı şaşırdım tabi alışık olmayınca.

kuzi kız onasıl dr.fisfisfisteknolojiden habersiz boş ver mıncıklatma kendini öyle sırnaşık şeysenin iri bebekse sezaryenmi olcaksın?benimde eşimin dahileye dr.arkadaşı vardı ona gösterdi tahlillerimi idrar yolu enfeksiyonu artmış benim erken doğura bilir demiş :çok üzgünüm:bende belim ağrıyo diyodum meğer onunda etkisi varmış bakalım ayaklarını üşütme sakın dinlen bol bol a.s

Amaan nerden çıktı şimdi son zamanda bu enfeksiyon yav, aman dikkat et kendine asıl sen ayaklarını çok sıcak tut, bol su iç, sezeryan derken sen normal doğuruyomuşsun bide :), ben 4 kg olursa sezeryan düşünüyorum ama daha az olursa epidural normal olur. Pazartesi yada salı rapor için gidince çatı muayenesi var bakalım ne olacak.
benimde artık hafiften adet olacakmışım gibi karın ağrılarım bel ağrılarım oluyo ara sıra ama bundan sonra normalmiş bunlar, doktor olabileceğini söylemişti.

Ay bu akşam tüm haber sunucuları gamlı baykuş gibi...Çankaya daki doğalgaz faciası,çok etkilendim o 7 gençten,filistin çocukları,park cinayetleri...Ayyyyyyyyyyyy içim kıyıldı

kuzi benim şekerde tetikliyodu zaten enfeksiyonu günde 3 kere don değiştiriyorum sırnaşık şeyama azalıcana artıyor su içmekten midem bulanıyo ama nafile :çok üzgünüm:seni nst ye bağladılarmı hiç ???

yok kıs bağlamadılar, çok merak ediyom nasıl bişey diye, ağrım var numarası yapsam acep :))

kuzi ben de dr. gidince eşim dr.dedi nst ye bağlayalım:1shok:dedim sen bağlan ozaman :mymeka: neyse bişey çıkmadı ama ben sıkıldım 10 dk sonra çıktım yeditepede 45tl alıyolar ayrıca söyleyeyim canım a.s
ben çatı muayenesi olmam dimi?sezaryen istiyorum :uhm:

kuzi benim şekerde tetikliyodu zaten enfeksiyonu günde 3 kere don değiştiriyorum sırnaşık şeyama azalıcana artıyor su içmekten midem bulanıyo ama nafile :çok üzgünüm:seni nst ye bağladılarmı hiç ???

elagülceciğim bendede enfeksiyon çıktı hemen bir antibiyotik tedavisine başladık ilaçlar bitti ama enfeksiyon bittimi bilmiyorum dr anlattımı enfeksiyonun doğuma veya bebeğe ne gibi bir etkisi olduğunu?

benim nst de sancı çıktı ama ben hissetmedim dr hemen bir dil altı hapı verdi 10 dk sonra bir hap daha verdi ardından tekrar nst ye bağlandım bu sefer normal çıktı ama dr artık gelmek istiyor dedi
şu an geciktirmek için ilaç kullanıyorum en baştada kullanmıştım progesteron hormonu içeriyor birisi diğeride kalp için bir ilaç normalde ama bunun içinde kullanılıyor son zamanda böyle ilaç yüklemesi olması canımı sıktı ama oğlum sağlıklı olsunda ben razıyım benimle aynı durumda olan varmı?

kızlar cok stresli dakikalar yasıyorum yaw zaman gecmiyo:1shok:dusa gircem lavman yapcam sacımı yapıcam cilt bakımı ıvır zıvır .....gece uyku yok bana...yarın 10 da ameliyatta olcam ....bebegimi merak edenler içinhttp://www.deltahospital.com.tr/bu adrese fotosu koyulcak soyadım akman merak edenler bakabilir...
ayyyyyyy evimiz dügün evi gibi son hazırlıklar yapıldı her yer pırıl pırıl ....arıyanlara hastane tarif ediliyo cok kalabalık olcaz yarınkaydirigubbakcemile2karnaval gibihihoyyytcikolatamız kolonyamız hazır....duruma göre belkide oglum sünnet olcak yarın ...bakalım kıyabilcek miyiz babasıyla....oglum karnımdaki son saatlerini yasıyoruz teyzeleri....sizlerle cok güzel bir dostluk paylastım 9 ay en büyük arkadasım dert ortagım sizler oldunuz cok tesekkür ediyoruma.s.

yok kıs bağlamadılar, çok merak ediyom nasıl bişey diye, ağrım var numarası yapsam acep :))

Kuzi sakın sende montesorinin yaptığı gibi yapma güzelim. O da merak edip nstye bağlanmak için sancım var demişti, dr. u neredeyse doğuma alacaktı:))))))))
Korkudan ne yapacağını şaşırmış o gün:roflol:

ctc kendi dr. la tlf da konuştum bu hafta bol bol su iç bi tahlil tekrar yapalım ona göre antibiyotik vericem dedi birsürü ilaç içiyorum canım ben hipotroidi için magnezyum demir elevit bıktım valla hapçı oldum :çok üzgünüm:

kızlar cok stresli dakikalar yasıyorum yaw zaman gecmiyo:1shok:dusa gircem lavman yapcam sacımı yapıcam cilt bakımı ıvır zıvır .....gece uyku yok bana...yarın 10 da ameliyatta olcam ....bebegimi merak edenler içinhttp://www.deltahospital.com.tr/bu adrese fotosu koyulcak soyadım akman merak edenler bakabilir...
ayyyyyyy evimiz dügün evi gibi son hazırlıklar yapıldı her yer pırıl pırıl ....arıyanlara hastane tarif ediliyo cok kalabalık olcaz yarınkaydirigubbakcemile2karnaval gibihihoyyytcikolatamız kolonyamız hazır....duruma göre belkide oglum sünnet olcak yarın ...bakalım kıyabilcek miyiz babasıyla....oglum karnımdaki son saatlerini yasıyoruz teyzeleri....sizlerle cok güzel bir dostluk paylastım 9 ay en büyük arkadasım dert ortagım sizler oldunuz cok tesekkür ediyoruma.s.

hayırlısı olsun arkadaşım Allah sağlıkla her ikinizide kurtarsın inşallah Dualarımız seninle sende bizim için dua et

ctc dikkat et kendine herseyin hayırlısı walla yüzdük yüzdük kuyruguna geldik.... gülce sekerden dolayı bende de akıntı ve kasıntı oluyo sana tavsiyem gece yatarken günlük ped kullanma ...

X