2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

surekli hareketlerini takip etmekten bende kafayi yicem. ay oynadimi durdumu diye
doktorla konustum, bisey yok dedi. ne biliyim. insallah sorun cikmaz.:Saruboceq:

iyi akşamlar. iyi yıllar hanımlar bebişlerinizle sevdiklerinizle bir ömür mutlu sağlıklı yaşayın inşallah.

ben doğuramadım yine ama gecem feci geçti bir kaç güne gelicek kızım belli artık o da çok rahatsız. özet geçin varmı doğuran. ekinsu nerdesin :))

Aleya benim hamile kaldıımdan beri hiç karnım guruldamadı ne enteresan ama bunda endişenmene gerek yokki rahatsız olucanı hiç sanmıorum...

Aslımı beklerken nie bukadar panik yapıosunki zaten çok tehlikeli bi durum olsaydı doktorun seni bekletmezdi cnm sonuçta onun sorumluluunda içini ferah tut..

Aleya benim hamile kaldıımdan beri hiç karnım guruldamadı ne enteresan ama bunda endişenmene gerek yokki rahatsız olucanı hiç sanmıorum...

Aslımı beklerken nie bukadar panik yapıosunki zaten çok tehlikeli bi durum olsaydı doktorun seni bekletmezdi cnm sonuçta onun sorumluluunda içini ferah tut..

doktoru aradim simdi. oda bisey yok dedi ay panik yaptim birden . bisey olmaz insallah cumlesiyle

marsg alemsin canım göbişin benziyodur heralde...bu arada bende anneme gidiyorum araba kullanmak istemiyorum ama artık sağdan sağdan yavaşça gidicem hepinize mutlu yıllarrrr

merhaba kızlar hepinizi çoooook özledim.umarım herkes çok iyidir.ben ne yazıkki uzun uzun yazamayacağım çünkü henüz yatak istirahatimi bitiremedim bazı sıkıntılar vaedı bende başımda yat deyip duruyorlar ama yeni yılınızı kutlamak istiyorum.ege bey iyi bu arada bir sürü maceradan sonra sadece sarılık sıkıntısı kaldı.size doğum ve hastane maceramı sonra uzun uzun anlatırım.
hepinizin yeni yılını kutlarım.bebebeklerimizle ve sevdiklerimizile mutlu sağlıklı yıllar geçirmek dileğiyle.yatak çezam bitsin gelip uzun uzun anlatcam yatmam lazım canlarım.hepinizi öpüyorum.
ayaklanayım ilk işim minik ege'nin (sanırım ocak annelerinin en minik bebeği rekoru bende) resmini koyacağım)

Nazlıcancım bende şimdi sana msj atmayı düşünüyordum merak etmiştim nasılsın diye haberdar ettiğin için saol geçmiş olsun canım sanada mutlu yıllar

neden bilmiyorum yeni yıla girerken bu kadar heyecanlı olmak bana ters geliyor dünyanın bi tarafında masum bebekler ölüyor
biz evlatlarımızla sıcak evimizde yeni yıl kutlamaya çalışırken başka anneler hastanesi ilacı olmayan bi yerde bebeklerinin kanlarını temizliyor
içim o kadar acıyor ki söylenecek o kadar şey varken içime atmayı tercih ediyorum
3 gündür bebeğime bakıp ağlıyorum ben meleğimi doyurup sevebilirken filistinde ki anneler minicik yavrularını toprağın bağrına bırakıyor offff Rabbim bu ne acı
bu ne biçim insanlık bu ne dram bu ne vahşet birileri kan kusuyor diğerleri ise yemekten içmekten ve eğlenmekten dolayı midesini tıka basa doldurduğu için kusuyor
ben anneyim hazmedemiyorum içim eziliyor birileri var gücüyle sıkıyor sanki kalbimi şu an yanımda ki 2 evladım beni seven eşim soframdaki yemekler hiç bir şey ama hiç bir şey bana yetmiyor neyse dahasını yazıp sizi de germek istemiyorum
burada sevinçlerimizi hüzünlerimizi paylaşıyoruz değil mi bu da dünyanın gerçeği hüznümü paylaşmak istedim o kadar :a015::a015::a015:

neden bilmiyorum yeni yıla girerken bu kadar heyecanlı olmak bana ters geliyor dünyanın bi tarafında masum bebekler ölüyor
biz evlatlarımızla sıcak evimizde yeni yıl kutlamaya çalışırken başka anneler hastanesi ilacı olmayan bi yerde bebeklerinin kanlarını temizliyor
içim o kadar acıyor ki söylenecek o kadar şey varken içime atmayı tercih ediyorum
3 gündür bebeğime bakıp ağlıyorum ben meleğimi doyurup sevebilirken filistinde ki anneler minicik yavrularını toprağın bağrına bırakıyor offff Rabbim bu ne acı
bu ne biçim insanlık bu ne dram bu ne vahşet birileri kan kusuyor diğerleri ise yemekten içmekten ve eğlenmekten dolayı midesini tıka basa doldurduğu için kusuyor
ben anneyim hazmedemiyorum içim eziliyor birileri var gücüyle sıkıyor sanki kalbimi şu an yanımda ki 2 evladım beni seven eşim soframdaki yemekler hiç bir şey ama hiç bir şey bana yetmiyor neyse dahasını yazıp sizi de germek istemiyorum
burada sevinçlerimizi hüzünlerimizi paylaşıyoruz değil mi bu da dünyanın gerçeği hüznümü paylaşmak istedim o kadar :a015::a015::a015:

Zeynepçim söylediklerine sonuna kadar katılıorum insanlar gerçekten çok vurdum duymaz oldu ne güzel senin gibi düşünenlerde var ben de yılbaşını kutlamıorum cnm ALLAH o ana babalara sabır versin feraha kavuştursun..

RABBİM bize devletimize milletimize acısın böyle namertlere fırsat vermesin..

herkes için 2009 yılının diğer yıllardan dağa güzel geçmesini diliyorum....
zeynepçim bu duyarlı sözlerin için seni kucaklıyorum,onlar için dua ediyorum ve allah yanlarında olsun diyorum,ama hayat devam ediyor acısıyla tatlısıyla allah sevdiklerimizi yanımızdan ayırmasın inşallah..
2009 da görüşmek üzre........

Kellere sac,
Hastasina mac,

Zugurde para,

Sivaciya mala,

issize is,

Dissize dis,

Olmayana cocuk,

usuyene gocuk,

Rakiya buz,

Yemege tuz,

Nazar deymise hoca,