2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

kızlar cok stresli dakikalar yasıyorum yaw zaman gecmiyo:1shok:dusa gircem lavman yapcam sacımı yapıcam cilt bakımı ıvır zıvır .....gece uyku yok bana...yarın 10 da ameliyatta olcam ....bebegimi merak edenler içinhttp://www.deltahospital.com.tr/bu adrese fotosu koyulcak soyadım akman merak edenler bakabilir...
ayyyyyyy evimiz dügün evi gibi son hazırlıklar yapıldı her yer pırıl pırıl ....arıyanlara hastane tarif ediliyo cok kalabalık olcaz yarınkaydirigubbakcemile2karnaval gibihihoyyytcikolatamız kolonyamız hazır....duruma göre belkide oglum sünnet olcak yarın ...bakalım kıyabilcek miyiz babasıyla....oglum karnımdaki son saatlerini yasıyoruz teyzeleri....sizlerle cok güzel bir dostluk paylastım 9 ay en büyük arkadasım dert ortagım sizler oldunuz cok tesekkür ediyoruma.s.
Canım benimmm, inşallah hayırlısı ile oğluşunu alırsın kucağına,yarın kavuşuyorsun oğluna.Ay ne kadar güzel bir duygu güzelim, bakalım biz ne zmaan kavuşacağız, 4 değil 24 gözle bekliyorum neredeyse:))))

ctc dikkat et kendine herseyin hayırlısı walla yüzdük yüzdük kuyruguna geldik.... gülce sekerden dolayı bende de akıntı ve kasıntı oluyo sana tavsiyem gece yatarken günlük ped kullanma ...

amin arkadaşım saol hepimiz için :) bende gece sürekli ped kullandım sakıncalı olduğunu bilmiyordum :KK43: iyiki söyledin vallaha saol :)

Montesori, Blooms hayırlı doğumlar arkadaşlar bende de heyecan var benide yarın büyük ihtimal sezaryana alacaklar sabaha kadar normal doğum yapmazsam eğer, bende sabah 7 de çıkıcam evden sabah 8.5 da hastanede olmam gerek , herşeyin hayırlısı bakalım

Miniğimm hayırlı olsun canım allah analı babalı sağlık içinde büyütsün bebişini inşallah

Son düzenleme:
ctc kendi dr. la tlf da konuştum bu hafta bol bol su iç bi tahlil tekrar yapalım ona göre antibiyotik vericem dedi birsürü ilaç içiyorum canım ben hipotroidi için magnezyum demir elevit bıktım valla hapçı oldum :çok üzgünüm:

nerdeyse aynı ilaçları kullanmışız canım hala daha kullanıyorum merak ediyorum bizler bu kadar ilaçla anca böyle bir gebelik geçiriyoruz ya eskiler veya imkanı olmayanlar ilaç alamayanlar dra bile gidemeyenler .....

Montesori, Blooms hayırlı doğumlar arkadaşlar bende de heyecan var benide yarın büyük ihtimal sezaryana alacaklar sabaha kadar normal doğum yapmazsam eğer, bende sabah 7 de çıkıcam evden sabah 8.5 da hastanede olmam gerek , herşeyin hayırlısı bakalım

ekinsucum hayırlısı olsun arkadaşım sende sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah evinize gelirsiniz Allah yardımcınız olsun canım benim

montesori canım benim inşallah hayırlısıyla oğluşunu kucağına alırsın a.s.ilk fırsatta doğum hikayeni yaz canım merakla bekliyo olucam :kahve:ay düğün evi gibi ne güzel bir telaş :dance:iyiki bu siteye üye oldum senin ve diğer arkedaşlarla tanıştım :1hug:

yarın bildiğimiz blooms,montesori ve ekinsu bebeklerini kucağına alıcak :1shok:belki marsg ve waterfull da ay çok heyecanlandım :bbo:

ekin su yarın sen de mi sezeryan olcan:)))ayyy yarın 3 tane oglumuz olcak hala inanamıyorum...ne zaman gecti günler yaaaa....yok hamile miyim,kalp atısını ne zaman duycaz,ikili test,üçlü test,yok ayrıntılı,sekerdi ,şuydu buydu,yok daha tekmelemiyo,ayyyy cok tekmeledi uyuyamadım ,baskalarının dogum hikayelerini okumanın heyecanı .....derkeeeeeeeeeeen sıra bize geldi.....cok karmasıgım....iyiki varsınız....

yarın doğuma gidecek tüm arkadaşlarımı ve bebeklerini Allah sağlıkla kurtarsın inşallah

ekinsu canım hayırlısıyla sağlıkla oğlunu kucağına alırsın inşallah kolay sorunsuz bir doğum diliyorum hepiniz için dua edicem a.s

Son düzenleme:
slm kızlar nasılsınıs bakalım.doğuran doğurana maşallah kızlar size.doğuracak olanlarada Allah kolaylıklar versin nişş.bir avazda doğurursunuz inşş.hasta arkadaşlarada çok çok geçmiş olsun tez zamanda iyileşirsiniz umarım.valla kızlar benim taşınma işi bitti gibi daha doğrusu taşınma sonrası yerleşme işi bu halimle çok yorucu bir hafta geçirdim ama ufak tefek işler hariç çok şükür bitti.yıkanması gereken çamaşırlarım ve sonrasındada onların ütüleri kaldı.onlarda oyun gibi geliyor valla bu ev yerleşti yaa.gerisi kolay.ne zor işmiş bu yaa.artık yeni bir yıl yeni bir ev ve yeni bir bebeğim olcak inşş.yarında yine hem nst hemde dr kontrolüm var dua edin kızlar inş hayırlı haberlerle dönerim.ve hepinizede geç kalmış bir mutlu yıllar dilekleri göndermek istiyorum.

Doğum yapacak olan arkadaşlara bol şans diliyorum!İşallah bir çırpıda,sağlıkla kucağınıza alırsınız bebişlerinizi :)) Şimdiden hayırlı olsun...

slm kızlar nasılsınıs bakalım.doğuran doğurana maşallah kızlar size.doğuracak olanlarada Allah kolaylıklar versin nişş.bir avazda doğurursunuz inşş.hasta arkadaşlarada çok çok geçmiş olsun tez zamanda iyileşirsiniz umarım.valla kızlar benim taşınma işi bitti gibi daha doğrusu taşınma sonrası yerleşme işi bu halimle çok yorucu bir hafta geçirdim ama ufak tefek işler hariç çok şükür bitti.yıkanması gereken çamaşırlarım ve sonrasındada onların ütüleri kaldı.onlarda oyun gibi geliyor valla bu ev yerleşti yaa.gerisi kolay.ne zor işmiş bu yaa.artık yeni bir yıl yeni bir ev ve yeni bir bebeğim olcak inşş.yarında yine hem nst hemde dr kontrolüm var dua edin kızlar inş hayırlı haberlerle dönerim.ve hepinizede geç kalmış bir mutlu yıllar dilekleri göndermek istiyorum.

canım kendine dikkat et senin yorgunluğun hepimizinkinden farklı ve eminim daha ağır olmuştur iyi haberlerle gelirsin inşallah

doğuma girecek arkadaşlara duyurulur!!!!!!
girmeden önce nas, felak ve ayet - el kürsi surelerini okumanızı tavsiye ederim

Ekinsu,blooms,montesori meleklerinize sağlıkla kavuşun inşallah.Miniğim senin de yavrunu Allah bağışlasın.Darısı biz bekleyenlerin başına.Yarın sabah çatı muayenesi olcam kızlar çok heyecanlıyım.Ağda yapacam diye canım çıktı zaten hastayım öff inşallah bu beni doğuma kadar idare eder:)))

merhaba arkadaşlar bende oğlumu pazar günü kucağıma aldım.ama hamileyken hayal ettiklerim şu an yaşadıklarımın zerresi bile olamaz.çok mükemmel birşeymiş anne olmak. darısı tüm anne olmak isteyenlerin başına.oğluşumun fotosunu doğum yapan annelere koydum merak edenlere...

Allah bağışlasın glabella maşallah çok tatlı meleğin.Doğum hikayeni bekliyoruz en kısa zamanda.Normal mi sezeryanmi oldu

glabellla maşallah oğluna :nazar:Allah bağışlasın sağlıkla büyüt canım doğum hikayenide bekliyoruz kaydirigubbakcemile2

montecim nasıl bir coşkudur seninki insanın içini coşturuyosun valla allah yarın anne olacak annelere yardım etsin glabella gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün

X