2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

lajoconde ben de fatihde doğum yapacağım.çankayada ki fatih üniversitesi hastanesinde..
gatadan da hep memmun kalıyorlar özel hastane gibi ilgililermiş..
benim doktorum çok katı bu konularda.ilaç krem her şey yasak.kalsiyum demir ilacı bile vermedi bana doğalını al diyor..benimde işime geliyor tabi.))

Benim arkadaşlar da Çankaya da doğum yaptılar..İyi geçti doğumları maşallah..Benim doktorum rahat bir adam..Örneğin 18 kilo aldım..yakıştı valla dedi...Yani o nun bu rahat tavırları beni de rahatlattı..Ben de hiç vitamin kalsiyum almadım ama demir aldım..depolarım boşalmıştı..Yani ne kilomla ilgilendiiiiiii ne vitaminlerimle..sadece benim ve bebeğimin sağlığıyla ilgilendi..beni hiç kasmadı

asıkcım senın doktorun epey abartmıs yahuu
ben bunları sormustum özellıkle makyaj ve parfumu yok hıc zararı yok demıstı aynı hayatına devam et ne kadar kendını kısıtlarsan o kadar cekılmez olur hamıslık demıstı ve de o donem kendı de hamıstı kaydirigubbakcemile3 suan bebegı 5 aylık olmus :emir_bebek:

LAJOCONDE ben mesa hastanesıne gıdıyorum canım eryamandayım
fatıh univ. hastanesınde benımde cok dogum yapan arkadasım oldu hepsıde memnundu
gata da bı arkadasım doktordu ama ayrıldı şimdi sınopda o da cok ovuyordu

Senin hastanen de çok hoş ama:)) Düğmeye basıyosun koşup dr geliyor çok hoş:))Hemşireler çok hoşşş..Bi diyosun iki olmuyorİ))Amannnn bi doğuralım da hayırlısıyla...Bana uzaksın Özlemcim,şu yakınlarda otursaydın ya...

asıkcım senın doktorun epey abartmıs yahuu
ben bunları sormustum özellıkle makyaj ve parfumu yok hıc zararı yok demıstı aynı hayatına devam et ne kadar kendını kısıtlarsan o kadar cekılmez olur hamıslık demıstı ve de o donem kendı de hamıstı kaydirigubbakcemile3 suan bebegı 5 aylık olmus :emir_bebek:

LAJOCONDE ben mesa hastanesıne gıdıyorum canım eryamandayım
fatıh univ. hastanesınde benımde cok dogum yapan arkadasım oldu hepsıde memnundu
gata da bı arkadasım doktordu ama ayrıldı şimdi sınopda o da cok ovuyordu

benim doktor öyle valla.kimyasal varsa içinde yasak..onun dışında çok rahat ama yürü koş gez ne yapabilirsen yap..kimyasallara ben ve eşimde çok karşı olduğumuz için zorluk çekmedim canım..benim özel bir durumum var aslında onun için böyledir belki.eşimin geçirdiği bir rahatsızlıktan dolayı olabilir.biz yakında taş devrine dönüş yapacağız.

maşallah canım aslında en onemlısı de saglıklı olmaları zaten gerek gorse onerırdı vıtamın vs.
ne guzel sevındım senın adına lajocondecim
canım dogumunda aynı guzellıkler daim olur inş..
aksam sızın orda olucam sayılır valıde sultan sıze yakın sanırsam o da aydınlıkevlerde
gonuller bır olsun canım kız bellımı olur gelırım belkıde dogumuna :))))

asıkcım en ıyısını yapıyorsun canım en onemlı olan senın huzur bulman doktorunda ona guvenmen kendı dogurularını onda bulman aksı oldugunda zaten bu doktor ıyı degıl diye homurdanmaya baslıyoruz

Son düzenleme:
maşallah canım aslında en onemlısı de saglıklı olmaları zaten gerek gorse onerırdı vıtamın vs.
ne guzel sevındım senın adına canım dogumunda aynı guzellıkler daim olur inş..

Hepimiz en güzel şekilde,en mutlu şekilde,en en önemlisi sağlıkla bebeklerimize kavuşalım..Kolay doğumlarımız olsun..Herşey çok güzel olsun..Sonra Allah ım her isteyene bebeğini kucağına almak nasip etsin..Olmayanlara bol bol çocuk versin..Hepimiz çok huzurlu olalım..Kendi dileklerime kendim duygulandım valla

lajoconde teşekkür ederiz güzel dileklerin için

sen eskişehirde değil miydin?ben de eskişehirde okuduğum için dikkatimi çekmişti..karıştırdım heralde?

lajoconde teşekkür ederiz güzel dileklerin için

sen eskişehirde değil miydin?ben de eskişehirde okuduğum için dikkatimi çekmişti..karıştırdım heralde?

Yok yok Ankdayım..Ama doğru söylüyosun Eskişehir di...Bi türlü Ank ya çeviremedim..Bayağı çabaladım oldu sonunda:))

ne guzel dılerkler bunlar boyle lajocondecımm yuregıne saglık
valla super fıkır kızlarrr yazın bız toplanıp gezelım ne guzelll olurrr tunalı bahcelı kızılay :)))

zaten benı arayan hafta sonları kıtırda cok rahat bulabılır :))))))

ne guzel dılerkler bunlar boyle lajocondecımm yuregıne saglık
valla super fıkır kızlarrr yazın bız toplanıp gezelım ne guzelll olurrr tunalı bahcelı kızılay :)))

zaten benı arayan hafta sonları kıtırda cok rahat bulabılır :))))))

Gezelim valla,alalım arabaları tıkkıdı tıkkıdı..Zaten yazın Ank çekilmez oluyor sıcaktan..Papazın bağına gidip çocukları sığ sulara bırakalım:)

Kızlar bugün giremedim ayy hep kendimi suçlu hissettim yoklamaya katılmadım die :))) sabah eşimle çıktım evden dr. kontrole gittim ordanda eksikleri tamamladım aman bu eksikler hiç bitmio yaa :KK43:(

Ekinsu bebeim kanala inmemiş..

Arkadaşlar yeni bir yıla girioruz ALLAH bize hayırlı güzel bir yıl nasip etsin...

ekinsucum nasılsın yok mu daha doğum belirtilerin senin oğluşunun rahatı ii herhalde gelmeye niyeti yok baksana

Yok yok Ankdayım..Ama doğru söylüyosun Eskişehir di...Bi türlü Ank ya çeviremedim..Bayağı çabaladım oldu sonunda:))

sosyal bilgiler canım.bu yıl çalışmadım zaten hüseyin çeliğe takılan öğretmenlerdenim.şimdiye kadar ücretli çalıştım..sen de mi eğitimcisin?

beni de unutmayın kızlar.bende oğluşumla koşa koşa gelirim..

bizim oğlan bu gün hiç durmadı:emir_bebek:kıpır kıpır.partiye erken başladı:roflol:

blooms geciktin canım yoklamayı kaçırdın.
marsg ve kançiçeğimde yok.2008ın son günü doğurmuş olmasınlar..

sosyal bilgiler canım.bu yıl çalışmadım zaten hüseyin çeliğe takılan öğretmenlerdenim.şimdiye kadar ücretli çalıştım..sen de mi eğitimcisin?

beni de unutmayın kızlar.bende oğluşumla koşa koşa gelirim..

bizim oğlan bu gün hiç durmadı:emir_bebek:kıpır kıpır.partiye erken başladı:roflol:

Ben 2000 yılı mezunuyum..Resimciyim:))Hüseyin Çelik e takılsaydımmmm hiç şansım yoktu valla:)Tabiii canım oğlanlı kızlı gezcez hep beraber

yok niyeti sanırım barclicim ya artık ara ara birden giren sancılar oluyor ama onlar bebiş hareket ettiğinde oluyor aşağıya baskı yapıyor sürekli tuvaletim geliyor onun dışında bir şey yok zaten bebiş 2 ocağa kadar gelmez ise dr o gün müdahale edecek sanırım

X