2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Valla güzel muhabbet oldu...Benim kocam gelir az"sonra..Çorba falan yapiiimmm...Ayaklarım da yine kocaman oldu..Sizi çoooooookkkkkkkk öpüyorum tüm online anneler...Hayırlı,uğurlu,sağlıklı,bebişli yıllarrrrrrrrr..Yarın huzurla uyanalım ve her güne...2009 oğlak anneleri....2009 bizi çook mutlu etsin iyi akşamlarrrrrrrrrrrrrrrr

yok niyeti sanırım barclicim ya artık ara ara birden giren sancılar oluyor ama onlar bebiş hareket ettiğinde oluyor aşağıya baskı yapıyor sürekli tuvaletim geliyor onun dışında bir şey yok zaten bebiş 2 ocağa kadar gelmez ise dr o gün müdahale edecek sanırım

evet cnm o sancılar bende de oluyodu acayp acı vericiydi bebek hareket edince oluyodu...hayırlısı güzelim ya sağ salim al kucaına da günü önemli değil ayy çok az kaldı kimbilir nasıl heyecanlısındır

Kızlar bugün giremedim ayy hep kendimi suçlu hissettim yoklamaya katılmadım die :))) sabah eşimle çıktım evden dr. kontrole gittim ordanda eksikleri tamamladım aman bu eksikler hiç bitmio yaa :KK43:(

Ekinsu bebeim kanala inmemiş..

Arkadaşlar yeni bir yıla girioruz ALLAH bize hayırlı güzel bir yıl nasip etsin...

sen gez gez gel sonra sonra kendımı suclu hıssettım de yok oyle kaydirigubbakcemile
kaydirigubbakcemile2
sanada ıyı yıllar canım a.s.

gel asıkcımm olmadı bız oraya gelırız kaydirigubbakcemile5 hatta sen annene geldıgınde burada goksuda gezerız :lepi: deriz lajoconde de gelırr :sm_cool:

ay içim kıpır kığır oldu bırden yaz gelsede gezınsek yavruşlarla

kızlar çok alakasız oldu ama yeni doğan sünneti hakkında ne düşünüyorsunuz..dün babam tv de doktor dinlemiş.hemen tlf sarılmış torunumu doğar doğmaz sünnet ettirin diye.kıyamam ben minicik ya.aslında 2-3 aylık olunca düşünüyoruz..

ıyı bak kendıne lajocondacım ıyı seneler canım kolay gelsın sana
asıkcım bence bu kadar acele etmeye gerek yok yahu yazık daha kucukler
asıkcım ben yarın için izin rica edicem yarın sokakları gezıcem de hıc ıyı mazeret olmadı ama neyse artık :)))

ben de kaçtım kızlar.herkese bebişlerle ve kocişlerle sağlıklı mutlu huzurlu bir ömür diliyorum...

evet kızlar 2 Ocak sabah 9'da sezeryana giriorum ayy çok heyecanlıyım nasıl olucak napıcam çok karışıım kafamçokkarıştı

evet kızlar 2 Ocak sabah 9'da sezeryana giriorum ayy çok heyecanlıyım nasıl olucak napıcam çok karışıım kafamçokkarıştı

ayy ne guzelll bı kuzumuz daha gelıyor ne olacagı varmı canım yavrun kollarında olacakk oyyy ne guzelllllll kıyamam ben sıze a.s.

bende hep doğar doğmaz sünnet ettirmek niyetindeydim doktora bile sorduk ne dersiniz diye oda iyi olur yaptırın dedi, amaaa sonra ben iş ciddiye binince kıyamadım şimdi kesinlikle 1 yaşından önce yaptırmak istemiyorum kıyamam ben ona bile bile minicik el kadarken canını acıtamam

merhaba bayanlar hepinize hayatınızın en güzel yılını diliyorum........Bu yıl kimse gözyaşı dökmesin inşallah

bende cıkıyorumm arkadaslar hepinize tum yuregımle ıyı bı yıl dılıyorum bol sans mutluluk tum guzellıkler sızınle olsun

ekinsu waterfull kızlar sizde Cumaya suni sancı alın dourun beni yalnız bırakmayın zaten kocaman oldular ben oğlomu suni sancıyla dourmuştum..

bır sorum olucak kızlar benım gıbı sureklı karın gurultusu ceken varmı yazık bebecık bu ses ıle ıcerde zor gunler gecırıyordurda

selam kızlar bugün doktordan geldim.. doğum kanalına girmiş ay gördüm başı aşşağıda ayakları yukarıdaydı üzüldüm bee ne o tepetaklakkk :roflol:
20 ocak deniliyordu ama eli kulağında heran gelir hazırlıklı olun didiii doktor teyzemizzzzz çok heyecanlıyımmm hihoyyyt hihoyyyt

kizlar bu plesanta kireclenmesine benim kafam takili. Icime kurt dustu. pazartesi sezaryanim var ama bebek icerde oksijensizlikten yada acliktan olmez dimi? doktora ulasmaya calisiyorum. Panik oldum ya :çok üzgünüm:

X