2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Bu son gunler ne kadar zor geciyor. Ufacik sancida hemen panik oluyorum. Ilk bebek olmasinin etkisi sanirim. Sabretmek cok zor oluyor :çok üzgünüm:

Bu son gunler ne kadar zor geciyor. Ufacik sancida hemen panik oluyorum. Ilk bebek olmasinin etkisi sanirim. Sabretmek cok zor oluyor :çok üzgünüm:

canim ben de aynen senin gibiyim ufacik bir agrim olsa doguracagim saniyorum.:CüvCüv:benim d eilk bebegim.ama bence herseyi oluruna,gidisatina birakalim hayirlisiyla dogarlar insallah.:Saruboceq:

glabella, dr. niye beklemiyor ki, şurada 5 gün var sonuçta.senin normal doğum tarihin ne zmandı_?Bebeğin kilosu ne kadarmış_?
Hem bebeğin kilolu olması o kadar önemli değil ki sezeryanda, sonuçta o zmanada sezeryan olacak şimdide.kafamçokkarıştı
Gülçinin bebeği 4750 doğdu örneğin, o kadar büyükse hemen alalım demesi normal ama, şu anda 3500-4000 kiloysa 5 günde en fazla 200-300 gr alacak demektir.

bebeğim 1 hafta önce 3600 gr dı.normal doğum 7 ocak görünüyodu.ya işte ani bir doğum belirtisinde hastaneye gelmek zorunda kalmamak için planlı yapmak istiyo.kanalada yerleşti zaten.heran gelebilirmiş.
neyse aslında erken kavuşmak hoşuma gitmiyoda değil bebeğime.sadece nüfusa geç yazdırabilirmiyim onu merak ediyorum.

Heyecan mı yok cnm çok rahatım dermişim :))) kız ölüorum millete ot yolduorum en çokta eşime adam korkusundan sesini çıkaramıor biraz öncede anneme patladım ayy günler geçmior senin yanında kimse varmı??

Doktor muhtar tanıdıksa evde doum yaptı die belge verir dedi..

Canım doumun İnşallah çok rahat geçer....

GLABELLA, Sakarya'da nerde yapacaksın doğumunu,ben de Adapazarı'nda yapıcam. kolay doğumlar diyeyim şimdiden sana..ama bence de sezeryan olacaksan ve ocak doğumlu istiyosan neden 5 gün beklemediniz bunu anlayamadım..

sende mi sakaryada yaşıyorsun peki.beyhekim hastanesi var.orada olacak doğum.adatıp istemiştim ama doktorum orayla anlaşmalı değilmiş.sen nerde yapmayı düşünüyosun?iyi dileklerin için sağol.

Heyecan mı yok cnm çok rahatım dermişim :))) kız ölüorum millete ot yolduorum en çokta eşime adam korkusundan sesini çıkaramıor biraz öncede anneme patladım ayy günler geçmior senin yanında kimse varmı??

ooff desene herkes nasibini aliyor :roflol:
bende de ayni esim tetikte diken ustunde duruyorum diyor:roflol:
ama tik yok bekliyoruz...
yanimda kimse yok canim esimden baska...:asigim:

iyi akşamlar arkadaşlar
nasılsınız kankicim senden ne haber kız bu güne kadar bekledin biraz daha bekle ocak doğumlu olsun bak benşm kızım 1 yaş büyük yazılacak
benim dr'um ocak'da doğmuş gibi rapor veririm demişti ya
kendi dr'um doğumuma giremediği için doğumumu yaptıran dr' razı edemedik 2009a rapor veremem yasak diyor sonuçta hastanede 19 aralık diye kayıt var başımıza iş açılır diyor

ooo zeynebim nasilsin nerelerdesin kankim yaaa:)))
kizin nasil sen nasilsin insallah iyisinizdir??
ben daha dogurmadim malesef ama yakindir aksam sabah bekliyoruz:)))

iyi olmaya çalışıyoruz canım kızım hafif üşüttü büyük kızım inadımıza kapıları dayayıp duruyor kıskançlığından o yüzden zor ısınıyoruz
arada girdikçe bakıyorum canım sana doğurup doğurmadığına kısmet canım biraz daha beklesin dediğim gibi ocak olsun bari
şimdi biz mkızımızdan dolayı zorlanıyoruz ama kanki yine de yok dünya da böyle bi duygu sabret bebeğini kucakla bak göreceksin kesinlikle tarifi ifadesi hiç bişeyi yok bu duygunun

Allah kolaylik versin canim sana ya..simdi kizin kiskaniyordur e olacak o kadar.ama gor bak biraz zaman gecince o da alisir artik...
biz de bekliyoruz artik agrilarim iyice arttti...
korkuyorum da nasil olucak bilmiyorum...
o agrilari falan nasil anlicam sende belirtiler nasil olmustu??

canım biliyosun ben sezeryan oldum
normal doğum sancılarımda oldu ama yalancı sancı türünden
ama normal doğum yapan biri sana bilgi verirse daha sağlıklı olur kanki şimdi ben bişey yazarım seni korkuturum ne me lazım zaten şu an neler yaşadığını tahmin edebiliyorum
sen sadece bu aralar evde tek kalma vaktin geldi artık en fazla 1 haftan var
sancı aralığı sıklaşırsa al çantanı git hastaneye doğum olmasa bile en azından benin gibi süprizle karşılaşmazsın ne ye uğradığımızı şaşırdık ya

selam kızlar, kançiçeğim bende de aynı merak var biliyormusun şu ana dek hiç sancı falan olmadı sadece çook inceden inceden ara ara belim ağrıyor ama sızlar gibi ara ara karnım ağrıyor adet sancısı gibi ama çok hafif yani, gerçek sancı nasıl olacak birden bire mi başlıcak bende merak ediyorum açıkcası

X