2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

İyi akşamlar inannacım.Ben babasının elini karnıma koyuyorum, anında tekme atmaya başlıyor zaten:))))Biraz hareketsiz diye meraklanırsam eşimin elini karnıma koymamla kıpırdanmaya başlıyor, hemde babasının hiç ses çıkarmasına gerek bile kalmadan:))))
Nasıl anlıyor bilmiyorum:))))))

İyi geceler tatlı rüyalar oğluşunla beraber sana.Bizde içeceğiz şimdi sütümüzü, yatarız .
Herkese iyi geceler bebişinizle beraber içiçe beraber uyumanın son günlerini çıkartın arkadaşlar.En fazla 15 gün sonrasında, bebişlerimiz kendi yataklarında biz kendi yatağımızda:)))))

bu ocak anneleri yada aralık annelerimi demeliyim bilmiyorum kanciceğimde yok ortalarda doğurdumu ne etti bu kız zeynep kankisi doğurunca oda girmez oldu artık.

Oooh maşallah Gülçinde doğurmuş, Ezra'yla, Ekinsu önce doğurur derken onlardan başka herkes doğuruyo :))
Geçmişi çok okuyamadım ama gördüğüm kadarıyla Ezra'nın yarın doğum ihtimali varmış, hakkında hayırlısı olsun inşallah.

evet artık her gece hepimize ve tanımadıklarımıza da dua ediorum,sağlıkla doğuralım die:))
ii geceler kıslar,kociş gelir birazdan ben uzanayım o gelmeden:))

slm kızlar nasılsınız...kimsecikler yok...inanna bende bol bol dua ediyorum saglıkla bebeklerimizi kucagımıza alalım diye...esra yarın anne mi oluyo şimdi...

acık takılayım ddım sıze ama kimsecıkler kalmamış,kimi anne oldu yok,kimi sancı çekıo yok,giti gide girenler azalacak siteye,
çok tşk ederim iyi dilekleriniz için kızlar,hepimiz için hakkımızda hayırlısı olsun
sabah gıdınce bellı olacak artık tamam mı dewam mıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı,akşam olacağı için belkı ewe gelırım akşam gerı gıderım bilemıorumkı,ama her halukarda sıze ya burdan yazarım yada tel ile görüştüğüm kızlardan haber yollarrım

offffff:çok üzgünüm:çok sıkıldım ben yaaa
evde kimse yok msnde kimse yok kk da kimse yokk
bu ne yaaa sıkıntıdan patlamak üzereyim senağlamasenağlamasenağlama

sabah 10-11 gıbı gıtcem hastaneye,belkı gerı döner akşam yatarım ,çunku dr akşam alıo sezaryene,dönmezsem de bi şekılde bırınıze haber werırırm

aaa esra budaymışş:teytey:
ya sen korkutuyon bizi iki gündür ya bide merakta bırakıyon.
ay hayırlısı olsun bakalım yaa doğcaksada doğsun takma ocak olayına sağlıklı olsun bebişin
ne güzel bebişine kavuşcan ben daha bekle durr:çok üzgünüm:

walla bende hem korkuom hem merak edıom:))
meraklanmayın kısss,ben sıze haber ulaştırırım,
walla guzelım hayırlsı olsun sen vaktını bekle yınede

heyecan tamamda korkmana gerek yok canım inan nasıl başlamış nasıl bitmiş anlaşılmıyor bile bi bakıyosun bebişin kucağında emiyor.ama heyecanın konusunda haklısın çok güzel bir heyecan hemde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…