2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

walla heyecandan uyuyamam kı,bugun nst bekelrken bırı gırdı amelyıta,10 dkka sonra bebek çıktı ya şaka gıbı yarım saat sonrada anne çıktı,oldu bıttı herşey bı anda

canım sezeryan zaten okadar hatta geç bile çıkmışlar 15 dakka sürüyor.sen sezeryanmı normalmi durum ne

sezaryen canım,hem benım isteğim hem bebiş kılolu ondan,
bende kaçayım canım artık uyuyamam ama dınleneyım,sabah gıtmeden girerım yıne
kendıne ve bebişine ıı bak
ii geceler

kıslar günaydın hepinize bebekleriizle birlikte sağlıklı ve güzel bir gün geçirmenizi diliyorum.
bugün dr a gidecek arkadaşlar işalah güzel haberlerle dönersiniz hepiiz
ezracım işallah seninde güzel haberlerini alırız Rabbim gönlündeine gre versin
kıslar ben yarın sabah nete giremem sabah 7de evden çıkıcaz e geç 8de hastanede olup yatşımı yatırmamız lazım hayırlıs le 9 aylık maratonu atlatalım bebeğimi sağlıcakla kucağıma alayım işalah

gnaydın herkese sağlık mutluluk huzur dolu bir gün bbeklerinizle geçirmenizi diliyorum hanımlar.
ezra bugün doğum yapıyor yarın da inanna inannamıyorum marotonu bitirdiniz Allah sağlıkla kucaklamayı nasip etsin herkese

günaydın bayanlar.

ezra allahım yanında olsun inş sağlıkla bebişini kucaklarsın dualarımız seninle

inna bir günün kaldı dmeek hadi hayoırlısı sakin ol heyecan yapma, inş sağlıkla kucağına alırsın.

dün akşam işden çıkdım eve gittim ay bi ter bi ter mide bulantısı terliyorum ama vucudum buz gibi ateş basdı neyse ablama dedim tansiyornumu ölç ölçdü normal çıkdı iyce fenalaşdım dedim şekerimi ölç şekerimi ölçdükki 60 çıkdı şok oldum ghemen çikolata falan yedim kendime geldim sanırım karnım acıkdıüı için birde tatlıyla pek aram yok gün içinde içdiğim çayda bile kullanmıyorum ondan dolayı düşmüşdür diye düşündüm, bve ben gercekden çok sık acıkıyorum artık.

artık biz yolun sonuna geldik sayılır, bizden sonraki hamile adayları ve hamile olmak isteyen arkadaşlara allahım sorunsuz güzel hamilelikler nasip etsin.
buarada kıslar benimde karnım sertleşiyor dün akşam uzanmışdım tam oramda kitlenme oldu korkdum ama neyseki gecdi.

gunaydın arkadaslar...
bugun guzel haberlerınızı alırız ınsallah doktora gıdecek olanlar cokmus
hafta sonuna kadar epey bebegımız olacak desenıze :)) allahım hepsıne saglık versın
smrsk dıkkat et canım ıyı bak melegıne bız en sondayız unutma :))

özlem kıs herkes doğursunda tecrubelerinden faydalanalım:jeyyar: yok öyle hemen doğurmak sositososito ben akıllı ocak annelerindenim :)

smrisk sen normalmi yapıcan canım sezeryanmı buarada okadar emin olma bak en başı ekinsu waterful çeker sanırdık en sona onlar kalıyor lar

smrisk sen normalmi yapıcan canım sezeryanmı buarada okadar emin olma bak en başı ekinsu waterful çeker sanırdık en sona onlar kalıyor lar

aslında normal istiyorum ama son gittiğim doktor bebeğin kilosnun haftasına göre çok olduğğunu bu şekilde gidersede sezeryan olmam gerektiğini söyledi,cuma günü tekrar gşidicem bakalım nediycekler.

aslında normal istiyorum ama son gittiğim doktor bebeğin kilosnun haftasına göre çok olduğğunu bu şekilde gidersede sezeryan olmam gerektiğini söyledi,cuma günü tekrar gşidicem bakalım nediycekler.

işallah sağlıklı sıhhatli doğsunda yoksa normal olmuş seeryan olmuş çok önemli değil artık canım

biz aralık anneleri olarak tamamladık neredeyse..
son bir kaç kiş kaldı doğum yapmayan..
hadi artık sıra sizde...

Allah hepinize kolaylıklar versin..

ocak anneleri inşallah sağlıkla bebişlerinizi kucaklarınıza alırsınız.. hadi artık siz doğurunda sıra bize gelsin aralıktan zaten bir kaç kişi kalmışhihoyyyt

ocak anneleri inşallah sağlıkla bebişlerinizi kucaklarınıza alırsınız.. hadi artık siz doğurunda sıra bize gelsin aralıktan zaten bir kaç kişi kalmışhihoyyyt

canım işalah hayırlısı ile kavuşuruz bebişlerimize Rabbim kimseyi bu yolda yarı yolda bırakmasın hayırlısı ile hepimiz bebklerimizi kucağımıza alırız

şirincek dur kız daha cok arkadas var hele bız daha ocagın sonunda :))) allahım hepimize saglıkla bebeişlerimizi kucaklamıyı nasıp etsın
ben burdayım ınaysacım
ekınsu sende bugun dr gıdeceksın sanırım dorumu bılıyorum

X