2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

merhaba kızlar herkese iyi günler, bizim burada sabahtan beri lapa lapa kar yağıyor çok güzel oğlum karı bekledi galiba kışı sevecek

özlemcim bugün doktora ben değil waterfull gidiyor ben cuma günü gidicem bakalım

inaysacım sanada şimdiden sağlıklı hayırlı doğumlar diliyorum sonra denk gelemeyiz falan

a.s amin canım amin zaman su gibi akıp gidiyor siz maratonu bitirmek üzeresiniz hayırlısıyla darısı bizlerin başına inşallah sağlıkla

Kızlar ipin ucundan döndüm

Dün gece her zamanki gibi tuvalete kalktım, tam sifonu çekecekken farkettim ki suyun rengi pembe olmuş, uyku sersemi ne olduğunu anlamadım ,çünkü iç çamaşırımda kan yoktu. sonra bi baktım hafif kanamam var.

Yattım uyudum , sabaha karşı tekrar kaltığımda pedimde yine kan vardı , sabah yine vardı.... Sancı olmadığı için anlam veremedim hastaneye gittik.. (Bu arada karda kışta çok zor İnşallah yollar açıkken doğururuz)

Doktor nişan olabileceğini söyledi (bazılarının nişanı böyle oluyomuş) , eğer birazcık açılman olsaydı suni sancıyla alırdım doğuma dedi. Ben çok korktum tabi. Eve yolladı kanamam artarsa yine gidicem. Şimdilik cumaya kadar beklicem, cuma tekrar kontrol var.

Heran herşey olabilir , beklemedeyim delikafadulden

aaa içime dogdu heralde seni gorunce heyecan yaptım zaten :)) sen ne tarafta oturuyorsun sheedacım bende bugun oyle dusunmeye basladım nasıl gıdıcez bu havada doguma kım derdı karda kısda dogurucaz :))) birde ben eryamandan sogutozune gıdıcem offf
ay az kaldı oglusunun gelmesıne ben gelıyorum hazır ol demıs :))) ay kıyamam ben onaaa

Son düzenleme:
Özlemcim sen nasılsın? dün moralin bozuktu şimdi iyi misin?

Ben Bilkentteyim , burdan Eskişehir yoluna çıktın mı yine çok zorlamaz ama burdan nasıl çıkcaz onu bilemiyorum. Olmazsa mecbur taksiyle gitcez.. Senin için de aynı şey geçerli sanırım Eskişehir yoluna çıktın mı tamam.. Allah yardımcımız olsun

günaydın kızlar nasılsınız....allahım bu ne soguk hava 4 dereceymiş evimde ısınmıyo...bir sekilde idare ediyorum bebek olunca nasıl olcak:1shok:ben 400 ytl dogalgaz faturasını-tatlicadiarzu- cıkardım gözden de yeter ki pinponetim üşümesin...
sheeda heyecanlısındır sen şimdi ayyyydelikafadulden
esra dan ses yok bir sey olsaydı bana msj filan atardı kesin...
inaysa seker dostum nbr bugun hiç gecmez senin için şimdi bize takıl relax ol yarın yicegin tatlıları düşün kısnaniknanik
özlem ben hastanede giymek için 3 pijama takımı ve bir sabahlıgı olan gecelik aldım kime göstersem bunlar hastanede giyilmez ki çok şıklar evde giyersin diyo...kan filan olabilirmiş...bir tane sabahlıklı geceliğimi birde pijama takımımı götürcem...zaten cuma yapcam ziyarete gelenler cmt. gelcek evde giydigim 2 tane geceliğim vardı saftı kaymıs ilk gün onları giycem hastanede...2. gün kendi takımlarımı giyerim artık...

iyiimmm dun acayıp oldum bırden ne oldu bende anlamadım sankı bırden hersey ustume gelıyor gıbı hıssettım ama gectı cok sukur artık hormonlarım ıyıce ıflasa gıdıyor :))
evet canım eskısehır yoluna cıktıkmı tamammm allah yardımız olacaktır

günaydin kizlarr, sheeda hadi hayirlisi sende ins. sorunsuz bebisini kucagina alirsin.

benim bebis dün geceden beri hareket etmiyor yaa

yani montesorıcım aklın hep tatlılarda sırnaşık şey yanı sana dogumda tatlısız gelenı dusunemıyorummm cokacimcoook
ya benım gecelıklerde pijemamda cok şıkk herkes oyle dıyor bunlar hastanede mahvolur ay yuregıme ınıyor eskılerden de goturemem hepsının yakası kapalı -tatlicadiarzu-

bende cumartesi gidicem oglumu görmeye...kıslar yaaa benim seker rahatsızlıgımdan dolayı vajinal bölgemde kasıntı ve akıntı oluyo kasıntırı kremle geciriyorum da akıntı bazen su gibi...acaba diyorum suyum mu geliyo....ayyyy paranoyak oldum yaw...
zaten sinirlerim tepemde 2 ay önce kapılarımı mutfagımı yaptırmıstım pürüzler cıktı tekrarda kırılıp dökülcek adamlarla anlastık gelceklerdi bugun temizliğe bana gelen bir bayan var yarında o gelcekti bayanda yogun tek yarını bosmus ustalar aradı az önce gelemiyolarmıs ayyy deliye döndüm yarın gelceklermiş kadını da iptal ettirdim zaten yogunum 2 hafta dedi yarın kırılıp dökülcek heryer ben nasıl temizlicem yaw tek basıma(

özlem cevrende bir yakınından iste benim görümcemin vardı bir tane o verdi birini de kendimden koycam yada kes yakasını:))
kıs aklım nasıl tatlılarda olmasın öldüm bittim 4 aydır vücuduma gram tatlı girmedi...tabii tok acın halinden anlamaz ki...ama bana tek karı 8 kilo almam oldu şişliğim yok haraca bagladım herkesi 5 kg tatlıyla gelcekler hastaneye eve yoksa batar kocam:))

Montesori , inanamıyorum doğurdun doğurcan hala bunlarla mı uğraşıyosun??? Pürüzler çok önemli mi öyle kalsa olmaz mı?? Sakın tek başına temizlemeye falan kalkma.. Keşke yapabileceğim bişey olsaydı...

yanı yakın olsam ben de alır gelırım sana ne cektıgını bılıyoruz burada sen bakma benım oyle dedıgıme siz yeterkı saglıklı olun az kaldıı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…