2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

kızlar bende sürekli aglamasam da aglama modundayım bu durum canımı sıkıyo logusa bunalımına erken mi girdim diyorum bazen...
hersey üstüme geliyo eşim doktorum ben 2 ocak ta karar kıldık sezeryan için zaten sekerim var beklemek istemiyorum eşim tutturdu 9 ocak 2009 olcak cok uyumulu bir tarih ...ne dediysem ikna olmadı taktı 9 ocaga:mymeka:yaa dedim 9 aydır karnımda dogsun hemen ben safagı 2 sine göre sayıyorum aaa dedi bak 9 -tatlicadiarzu-ay dedin...bak 2009 da 9 la bitiyo kafamçokkarıştıtakmıs 9 a...
neyse cıktık dısarı cok harika bir kirli sepeti aldım birde bebegin ilaçlarını filan koymak için hasır sepet aldım eve geldim arkadası rica minnet sekerleri almaya göndermiştim geldi sekerler aaaa birde bakarım ki adam kurdelaya oglumun adını yazmayı unutmus:mymeka:aradım hemen demez mi gelenler sizin bebegin adını bilmiyo mu nolmus unutmussak:1shok:siz böylemi calısıyosunuz oglumun adı neden yazmıyo dedim ...sekerler yarın yine gitcek kurdelaya isim yapıstırılıp silikonlancak arkasım neyseki kırmadı beni de yazık onada yakın bir yer olsa neyse tam karsıda...
ayyy döktüm içimi rahatladım...
şimdi gelde sinir olma aglamasenağlama

Esra doğurmamış ama yakında doğurcakmış demek.Çok istiyordu ocağa kadar beklemeyi.Aman bebeği sağlıklı olsun da mühim olan o.İnaysa sen nasılsın heyecan doruktadır bugün de bitti.Şafak bir...

aman ezradan haber gelmiş doğum lmamış demek hala ben ksin doğuma almışlardır diye düşünüyordum hayırlısı artık

Hepimiz aynıyız demekki 9 ay bekledik artık çok zorlanıyoruz.Herşeyi kafaya takar olduk.Hele ben pazar günümü anlatsam 3.sayfa haberi gibi.Aile içi dram...Ama hatırlamak bile istemiyorum.Tüm olumsuzlukları bebeğimden uzaklaştırmaya çalışıyorum herşeye rağmen.

pembe panter sorma heyecan dorukta işallah sağlıcakla oğlumu kucağıma alırım gün bitmek ilmiyor artık
montesoricim ay ne biçim iş yapıyormuş o adamlar brde utanmadan üste çıkmaya çalışmış sıkma güzelim canını ben sırf bu yüzden iş bitmeden parayı ödemiyorum işlerine gelirse

ay kıslar birde beni düşünün iyice gerildim anneciime bile kızıyorum Allahtan anlayışlı hiç sesini çıkarmıyr durumumu anlıyor sonra birde onu üzdüğüm için üzülüyorum

montesori seni çok iyi anlıyorum ;malesef işini severek, gereken özeni göstererk yapan kimse yok . Biz de buna benzer sorunları mobilyalarda yaşadık. mobilyaları özensiz yapmalarının dışında evin duvarlarına da zarar verdiler. Sonra bir de ne olacak o kadardan bişey olmaz diyolar..

merabalar:))
kızlar sıkmayın kendinizi,hormonlar vuruo zaten!!
ben de geldim doktordan,Allahtan geçen seferki ölçümler yanlışmış ,şidi büyümesi orantılıymış kızımın:))renkli dopplerde ii çıktı.bebekte bi sorun olunca ilk olarak kan akışında problem başlıomuş..
doktora yetişemedim ben mesaisi bitmişti,eşimin yanına gittim masada bi adam ,neci???kadın doğum uzmanı:))
kusura bakmayın die bi sürrü şey sordum Allah razı olsun hepsini cevapladı.bebek 2 hafta geriden gelio ama bi problem yokmuş:))
aaa bu arada ilk defa nst de sancı çıktı ama bu hazırlayıcılardan 60'a vurdu!!kısa ve düzensizdi ama,yani doktor bey öle dedi ama bu akşam bile doğurabilirsin dedi,düzenli sancı çıkmak zorunda diil..,
çok yazdım kusura bakmayın belki size de bi fikir verir dedim:)

inanna hşgeldin güzelim heseyin iyi olmasına sevindim o sancıların olması normal demekki vücut kendini doğuma hazırlıyormuş

evet canım hazırlıo ama ilk defa çıktı bende acayip heyecanlandım hastanede bi de yaşlılar sen yalnız mı geldin ,karnın çok inmiş doğum yakın,ee bravo cesaretli kız diyince acaip oldum bi de heyecandan mı ne suyum geldi gibi oldu çamaşırım ıslandı ben iice tırstım:))
asıl sen ne alemdesin bitti senin gebelik??

Bebek Kilosu Hesaplayıcı - gebelik.org - Jinekolog Operatör Dr. Kağan Kocatepe
Burdan hesaplayabilirsin ianna bebeğinin iyi olmasına çok sevindim.Bana da moral oldun demek yalnışmış ölçümler.Benim de karın çevresi ve uyluk kemiği iki hafta geri baş çevresi bir hafta ileri çıktı.Moralim bozuldu başta ama yalnış çıkma ihtimali çok yüksekmiş.İnşallah benimki de seninki gibi yalnış ölçülmüştür.

inanna canım gözün aydın kızının iyi olmasına çok sevindim:dance:
montesori canım aldıklarını güle güle kullan canım kaydirigubbakcemile2

saol canım :)
evet yanlış ölçülüomuş artık duruşları sebebiyle,bizimkisi bugün biraz daha geniş duruomuş daha rahat ölçttü doktor ama ben artık güvenmiorum hiç,sen de takma kafanı,bizim bebeklerimiz onlar sonuçta:))
ben kaçıorum azcık dinleneyim bugün çok yorucu geçti!!

kıslar bu kilo olayını çok fazla takmayın valla önemli olan bebeklerimizin sağlıklı sıhhatli olması

kızlar ben geldım merhaba hepinize,
bugun dr a gittim nest de sabcı çıktı,2 gündür çektığım adet sancısı ve baçınç bebek aşağıya indiği içinmiş,rahme yaklaşmış,çok yaklamşması iyi olmuomuş sezaryen için,çunku bebek alta indikçe sezaryen için üstten alınması zor oluomuş,dr yarın sabah yenıden nst ye bağlanmamı ve eğer tekrar sancım çıkarsa alınması gerektığını söyledi,2009 a kalamıorum malesef,ben orda nst için beklerken doğumhanede,sezaryene bır anne gırdı ve 15 dk sonra bebek çıktı,bekleyenler çok heyecanlaydı,eşimle göz göze geldık yarın aynısını bız yaşayacağız,allah yardımcımız olsun,ben çok tuhaf hısssedıorum,bu kadar erken beklemıodum hep şartlamıştım kendımı 2009 olacak die ama kısmet işte,
bu arada benı merek eden arkadaşlara ilgilerinden dolayı tşk ederim

canım geçmiş olsun, hayırlısı olsun ,zamanını bu kadar sorun yapma, keşke 2009 da doğsaydı ama olmuyorsa zorlamamnın bir anlamı yok:))
Ben sene sonu çocuğuyum, oğlum da öyle.O kadar sorun yapmayın bence:)
İnanna bebeğin kilosunu takmayın güzelim bu kadar.Bazen 2000 gr denilen bebek aslında 1500 ya da 2500 olabiliyor.Bazen daha fazla bile fark olabiliyor.Sağlıklı olsunlarda gerisi önemli değil.
montesori, olabiliyor

canım böyle, takma kafana, bak yapacaklar sonuçta, yanlış ypıp üste çıkmaya çalışırlar hep zaten, ama haklkını arffadığında alırsın:))Sadece biraz daha zahmetli olmuş oluyor.

ay canım hoşeldin iyi olmana sevindik işallah sağlıcakla bebeğini kucağına alırsın illaki 2009 olması şart değil önemli olan sağlıklı sıhhatli olması benimde perşembe kısmetse sezeryan olucak bende 2009 istiyordum başlarda ama şimdi hiç gerek yok diyıorum yeterki sağlıklı sıhhatli doğsun meleklerimiz

slm kızlar pempe pantercim şu hesaplamayla ilgili sana bişi sormak istiyorum.şimdi benim en son dr aldığım ultrasonda BPD 9.09cm AC 32.98cm yazıyo ama hesaplamaya açılışınca ilginç bi sayı çıkıyo açıklayabilrimisin:çok üzgünüm:

saolun kızlar,evet napalım dediğiniz gıbı herşeyın hayırlısı,sağlıklı olsunlarda gerısi önemlı deil,
ben biraz dınleneyım,butun gu dışardaydım,streste yaptım sanırım,gece takılrım yine sıze,sanırım bugun uyuyamam da ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…