2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

bende gun sayıyorum artık.. adet gunumde belli olmadığı için tam tarihimizde yok..minik prensesimi her an bekliyorum..Allah herkese nasip etsin bu guzel duyguları heyecanları.. Tüm anneleri bebeklerini öpüyorummmm :CüvCüv:

guzel haberle gelmenı dılıyorum ınnacım
benımde agrılarım var hatta suanda bıle oyle bı anda gelıyor kıvranıyorum resmen gıdıyor allahtan cok sık olmuyor yoksa kesın doguruyorum dıye gıdıcem doktora cok fena bısey ya bu agrı

merhaba hamişler ve taze anneler hayırlı sağlıklı güsel bir gün geçirmenizi dilerim.
esra dan bir haber varmı yoksa hala dnlenmedemi ki
blooms cum bebeğimin ismini beğenmene çok sevindim bazen insanlar dalga geçtiler anlamından dolayı bayram demek ya bayram koysanız daha kolay olur diyorlar:)) ama ben ilk hamile kaldığımda araştırdım ve alıştık artık
nazlıcan cım annecin gelmiş ne güsel gözün aydın canım keşke benimde annem çağırdığımda gelebilse
Zeynepciğim ve Linaycım bebekelrinize sağlıklı bir ömür dilerim Allahım kem gözden saklasın onalrı analı babalı büyütsün inşallah
smrisk cim özlemcim biz galiba son fasılız en sona bizler kalcaz dersiniz
inannacığım hayırlı güsel haberler le dönersin inşallah

evet canım kapanısı bız yapıcaz hadı bakalım kızlarrrr gubahar gamze asık bakalım en son kım dogurucak hihoyyyt

evt kıslar bende korkuyorum iyiden iyiye yoruluyorum artıkın dahada ağırlaşıcaz gürünüş bu..
hala çalışıyorum inşallah 9 ocağa kadar bir sorun çıkmadan çalışırım. kar yağmasından korkuyorum nasıl gidip gelirim diye kışın hamile kalmak zormuş Allahım sağlıkla kucaklayalım bebeklerimizi herkese nasip etsin olamayanlarada iNşallah AMİNNN

listede en son ben varım sonunculuğu vermem kimseye.)))
biz hala bir isim bulamadık ya sinir olmaya başladım.(((
ekinsu sen ne yaptın isme karar verebildiniz mi??

yok canım ya oyle deme bız cok sanslıyız dusunsene sımdı agustosta bu gobuslerı off cekılırmıydı hiç vallahı hungur hundur aglardık gece ben oyle sıcaklıyorumkı cıkıp balkonda oturuyorum kar falan dıyorlar ama sen hıc merak etme allah yardımcın olacak
kızılaydamı calısıyorsun canım

Son düzenleme:
keremımın bacak boyu 2 hafta gerıden gelıyormus basıda 1 hafta ılerı.benm gıbı sorun yasayan varmı aranızda

benımde oyleydı ama bu haftakı usg goruntusunde hemen hemen aynı cıktı bunun sorun olmadıgını sanıyorum aleyacım

hayır özlemcğim GOP tayım ben

keremımın bacak boyu 2 hafta gerıden gelıyormus basıda 1 hafta ılerı.benm gıbı sorun yasayan varmı aranızda

Bizim de öyle çıktı canım oğlumun karın çevresi ve bacak boyu 2 hafta geri başı ise bir hafta ileri çıktı.Çok moralim bozuldu önce.Ama sonra intten araştırdım.Ölçümler son haftalardahatalı çıkabiliyomuş.Bu zaman kadar hep haftasına uygun hatta ilerde çıkıyordu gelişimi.o yüzden çok kafama takmadım yalnışlık var diye düşünüyorum ki olmasa bile doktor bir anormallik yok dedi.Sen de üzülme.İyi beslenmeye bak.Oğullarımız büyücek inşallah.

Ya kızlar son zamanlarımız artık hep tetikteyim sürekli bişey olcak diye endişe içindeyim.Öğleden sonra 1 saat uyudum sağıma yatmışım uyurken.14.10da uyandım yemek yedim çikolata yedim ama benim yerinde duramayan oğlum hala kımıldamadıHemen aklıma kötü köü şeyler geliyo.Nerdeyse ağlıycam off çok sinirlerim bozuk dünden beri.Gece zaten çok kıpırdadı çok canımı yaktı kasılmalarım çok oldu zar zor uyudum inşallah doğurmam diye diye

iyir annesi sıkma canını.bütün gece uyumamış uyuyordur şimdi...benimde geçen gün bir gün boyunca çok hareketsizdi bir iki tane anca tekmeledi...şimdi maşallahı var.bazı günler hareketsiz olabiliyorlar canım.biraz daha bekle bakalım.biraz rahatsız edici oturunca(dizlerini kırıp otur bir iki dakika) rahatsız olup kıpırdıyorlar..

ezra da doğurdu heralde.yarın giremessem kesin doğurmuşumdur diyordu.beklemedi heralde kızı ocağı..
kızlar duhat ismi nasıl..zeki,anlayışlı demek..söylemesi çok mu zor oluyor..

Kızlar bu haftalarda artık kilosuda, bebişin ölçümleride tam sağlıklı olamıyor, oyüzden dr.larda pek ölçü vermiyorlar.Sıkılmayın bu sonuçlardan.
Pembe panter sende korkma güzelim artık gelişmiş durumda bebişin.Doğsa bile sorun olmaz, sağa yatmak onu çok fazla etkilemez.Drların çoğunluğu nasıl rahat ederseniz öyle yatın diyorlar zaten.Birazdan kıpırdanmaya başlar, bu haftalarda normal doğduktan sonraki gibi uyku düzenleri var artık.3-4 saat belki de daha fazla uyu uyuyabiliyorlar.

kızlar benim bebegim gecen hafta cok hareketli degildi...ama nedense iki gündür ayaklarıyla elleriyle sanırım ittiriyo karnımı ve canımı acıtıyo...
esra ya msj attım cevp vermedi aradım acmadı az önce de mesgule düşürdü...yoksa berrak bebek mi geldi :)

bir şey sormak isiityorum doktorlar dyorki sola yatın ama benim bebeğim solda ayakalrını dayıyor kaburgalarıma öyle uyuyor sola yatamıyorum bundan dolayı sağa yatıyorum bir şey olurmu arasıra sola dönüyorum ama uykuya çoğunluka sağa dönüp dalabiliyorum. br sıkınıtı olurmu sizce

Esra nerelerde acaba yaaa, bende merak ettim bak.Senin mesajına da cevap vermediyse, bebişimiz gelmiş olabilir.:))))))
Gamzecim dr.lar sola yatın diyor ama asıl önemli olan nasıl rahat edebilirseniz diyorlar.O yüzden çok fazla takma kafana.

Kızlar saolun moral verdiniz uyandı heralde poposunu dayadı minik bir tepe oluşturdu biraz önce:)Esra bence de doğurdu.Yarın görünmessem bilin ki doğurdum diyordu.Değil foruma girmek telefonu meşgule atmış.İnşallah sağlıklıdır ikisi de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…