2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Esra nerelerde acaba yaaa, bende merak ettim bak.Senin mesajına da cevap vermediyse, bebişimiz gelmiş olabilir.:))))))
Gamzecim dr.lar sola yatın diyor ama asıl önemli olan nasıl rahat edebilirseniz diyorlar.O yüzden çok fazla takma kafana.

saol canım ben sağda rahatım ama acaba bebeğimde rahatmııdır sıkı-ntım ord

Valla gamzecim ilk başlarda sağıma yatmayayım diye uyuyamıyordum geceleri.Soluma yatmaya alışana kadar her gecem uykusuz geçti.Şimdi de tedirgin oluyorum ama fazla abartıyorum farkındayım.Allahım paranoyak olmadan doğursak inşallah.

ya arkadaslar saatlerdır hıckıra hıckıra aglıyorum :KK43: cok fena oldum kontrlu kaybettım sankı ev ustume gelıyor :KK43:(

Normal yapacağım hayatım, yarın dr. kontrolüm var bakalım son durum netleşecek.
Evet hiç sancım yok, sadece arada ayağa kalktığımda belim ağrıyor, karnıma ve kasıklarıma hafif sancı giriyor, ama sürekli bir sancım yok:)))))naniknaniknaniknanik
Ben diyorum size, ben ve ekinsu listenin başını çektik aylarca, doğum yapanlar listesinde ise liste sonunda olacağız:roflol:

Normal yapacağım hayatım, yarın dr. kontrolüm var bakalım son durum netleşecek.
Evet hiç sancım yok, sadece arada ayağa kalktığımda belim ağrıyor, karnıma ve kasıklarıma hafif sancı giriyor, ama sürekli bir sancım yok:)))))naniknaniknaniknanik
Ben diyorum size, ben ve ekinsu listenin başını çektik aylarca, doğum yapanlar listesinde ise liste sonunda olacağız:roflol:

Allahtan hayırlısı canım sağlıcakla alın bbeklerinizi kucağınıza inşallah zamanında versin rabbim herkese

Ay waterfull:)))Sizinkiler yerini beğendi heralde maşallah:))Gerçi hiç belli olmaz sancısız doğuran çok duydum ben.İnşallah pıt diye doğururuz hepimiz.Özlem seni de çok iyi anlıyorum ben de bu aralar öyleyim.Hatta yazdım demin hormonlarım azıttı kendime sebep buluyorum sürekli ağlıycak.İnşallh başka bir sorunun yoktur.

montesori aradım esrayı eve dönüyodu nst de sancı çıkmış yarın yine gidicek dr.a nst de sancı çıkarsa epidural sezaryenle alıcaklarmışdelikafaduldenbebek aşağıya inmiş ayrıca:1shok:

esrayı merak ediyodum ben de kızlar valla hafiye gibisiniz napıp edip kızı buldunuz sizin gibi arkadaş dostlar başına.özlemcim bugün bende aynı durumdaydım çok ağladım o sıradada eşim geldi beni öyle görünce çok korktu neden ağladığımda belli değil ama sürekli ağlama modundayım ya.:1no2:

ben sizin kadar çok ağlamıyorum ama herkese gıcık oluyorum, herkes herşey sinirlerimi bozuyor... Daha bebeğin odasında halı perde ve aydınlatma yok bu durum acayip geriyor beni...
Acaba doğumun yaklaştığının habercisi mi???

X