2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

zeynep evemi gelmiş e dün doğum yapıp sezeryanla bugün çıkarmışlarmı arkadaşlar ben sezeryan doğum da en aşağı iki gün kalınıyor diye biliyordum yanlışmı biliyormusum

inaysa cok gecmiş olsun annene...
blooms napıyım takılıyom işte nette...zeynebin haberini aldım sevindim dustan cıktım gögüslerime masaj yapıyorum bu memelerden süt gelirse harika da sanmıyorum hiç sıkıp duruyorum işte:))

kızlar yaaa mns neymiş bea hadi gelin buraya ben kullanmıyorum msn...giriyorum arkadaslar soru yagmuruna tutuyo listem kabarık...kaç günüm kalmıs,son fotonu göndersene,ac camı göbegine bakcaz filan yoruluyorum...

slm ocak anneleri mi desem,gece kuslari mi desem:))
ben bile artik gece cok girmiyorum sizler bizim yerimizi almisiniz valla :))
helal olsun:))

slm herkese..ya bir iki gündür gece saatlerinde hasta olcakmışım gibi ağrım oluyo,sanki akıntım da çoğaldı :KK43: normal mi bu haftada yoksa acele mi ediyo anlamadım..var mı bir bilgisi olan

slm herkese..ya bir iki gündür gece saatlerinde hasta olcakmışım gibi ağrım oluyo,sanki akıntım da çoğaldı :KK43: normal mi bu haftada yoksa acele mi ediyo anlamadım..var mı bir bilgisi olan

canim aynisi bende de var adet olucakmisim gibi kasiklarima agri giriyor karnim sertlesiyor sonra geri gevsiyor .akintim da fazlalastiben de dogurucam heralde dr da dogum kagidini verdi su onumuzdeki iki hafta icin.tahmini dogum tarihim 10 ocak ama bu ayin sonuna gelir kizim:lepi:

neeeee zeynep de mi dogurdu ya iki gundur misafirim var isim bitmiyor ezracim...ne zaman dogurdular???

perşembe sen varmıydın,zorla gönderdık dr a,hareket etmıo dıodu,sonra cuma gunu kendı dr na gidecektı,cumadan berı ses çıkmadı,bıraz önce yazmış,cuma gıdınce almış bebeğini dr

ay canim ya hic haberim yok ki kac gundur isim bitmiyor...persembe de girdim ama int gelip gidiyordu .rast gelmedi bir turlu..Allah anali babali büyütsün insallah iyidir bebegi de kendi de...

sen nasilsin,dogum ne zaman???

X