2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

kısss montesorı allah cezanı verecek, dun uzman ne yazdı bize ,sen site ismı verıon,o gun nazlıcanıda uyardıydı ya,:eek:klava::eek:klava:

4* Konu içinde aynı içerikte başka bir site tanıtımı, alışveriş sitelerinin linklerinin verilmesi ve
paylaşımları yasaktır... Her forum gibi sitemizin de kuralları ve prensipleri vardır, lütfen bu noktaya özen gösterelim..

Star Tv'de Kanal D'nin reklamı olmaz !!

Getirirler valla:))))
Banda saçma geldi, neymiş rep albümü çıkartacakmış diye ona verecekmişş.Saçma ama ne yaparsın baksana çıldıranlara:)))

Marsg akşam çok kötü bir zılgıt yemiş bizimkiler:))))Ama anında hepsi birden kaçmışlar valla:))))

Getirirler valla:))))
Banda saçma geldi, neymiş rep albümü çıkartacakmış diye ona verecekmişş.Saçma ama ne yaparsın baksana çıldıranlara:)))

Marsg akşam çok kötü bir zılgıt yemiş bizimkiler:))))Ama anında hepsi birden kaçmışlar valla:))))

canım sorma,ama dün kaçmadıkki:çok üzgünüm:,topiğin yazma butonunu kaldırdılar,10 dakka falan sanırım, o arada da bızde çıktık,yasaklandık sanırım,dün bide suçu bana atmazlarmı,
bak şimide yıne montesorı yazmış site ismini,yine zılgıt yicez:jeyyar::jeyyar:

esra maşallah valla nasılda kuralları öğrenmişsin kaydirigubbakcemile3waterfull valla okuyup hatmetmiş kuralları :roflol:

marsg bugun doguran filan yok haftasonu tatilindeyizkaydirigubbakcemile2
kıs sorma gece basımıza gelmeyen kalmadı...yakıyoduk topiği:jeyyar:

ayyy tamam sustum doguma az kaldı giderayak atılmayım sınıftan...
waterfull sular kesikti calısamadım dersime:))

bayanlar merhaba bu aralar giremiyorum nasılsınız ben hala şişmeye devam ediyorum hiç bebeğimiz oldumu bide aşk81 hangi hastaneye gidiyosun canım

X