2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

fatocum, 3 bebeğimiz oldu:))))

Hera başı çekti, batuhanımız doğdu, ardından aynı gün linay ve barçlı doğum yaptı.Ali kaan paşayla, naz bebğimiz doğmuş odu.

iyi geceler kızlar biliyosunuz cuma günü dr'a gittim olumsuz nedenlerden dolayı
nst ve doplerimin kötü çıkması nedeniyle 19 aralık cuma saat 18:30'da 2600 küsür civarında bi kızımız oldu bebeğim çok küçük ne yapacağımı bilmiyorum sütümde yok erken doğum nedeniyle bebeğimin zayıflık harici bi sağlık sorunu şimdilik yok ama ben hastanede üşüttüm için şiddetli öksürük var sezeryan bölgemde korkunç ağrılarım oluyor doğal olarak lütfen benden ve kızımdan dualarınızı esirgemeyin darısı sizlerin başına sağlıcakla bebeklerinizi kucağınıza alırsınız inşallah

zeynep 4. bebegimizde senden geldi allah analı babalı büyütmek nasip etsin küçük melegini ben tahmin etmiştim dogum yaptıgını ama seni çok merak ettik hepimiz...şimdi nasılsın kızın nasıl evdesiniz dimi...

Zeynep cnm gözün aydın ALLAH analı babalı büyütsün bebeğin kilosu az deilki güzel doğmuş benim kızım 2.200n doğmuştu merak etme o hemen kendini toparlar sanada çok geçmiş olsun cnm İnşallah bira önce toparlanırsın...

zeynepcim Allah analı babalı büyütsün canım bebeğini işalah en kısa zamnadada sütün gelir merak etme seni çok merak etmiştik çok şükürki iyi haberlerini aldık

nst ve doplerimin kötü çıkması nedeniyle 19 aralık cuma saat 18:30'da 2600 küsür civarında bi kızımız oldu bebeğim çok küçük ne yapacağımı bilmiyorum sütümde yok erken doğum nedeniyle bebeğimin zayıflık harici bi sağlık sorunu şimdilik yok ama ben hastanede üşüttüm için şiddetli öksürük var sezeryan bölgemde korkunç ağrılarım oluyor doğal olarak lütfen benden ve kızımdan dualarınızı esirgemeyin darısı sizlerin başına sağlıcakla bebeklerinizi kucağınıza alırsınız inşallah

canımmm ,
seni merak ettik
hayırlı olsun bebeğimiz,
dualarımız seninle
eğer takılabiliyorsan msne gir
rahat konuşalım

ya bıraz önce kızlara dedım zeynep kesın doğurdu dıe,allah analı balı buyutsun canım ya,gözun aydın,sütün gelır canım ben yazmıştım ya 10 gun süt gelmez sarımsı bişey gelır dıe stres etme dularımız senınle

kıslar benimde annemin tansiyonu yükseldi biraz o yüzden hala ayaktayım şuan çok şükür düştü biraz

zeynepcim hayırlı olsun canım bak iyiymiş bebeğin hemencicik alıcak o kiloları hiç merek etme canım.benimki seninkinden küçük olcak en fazla 1800 doğacak canım.ama zayıf doğanlar çabuk toparlıyor üzülme,
kendine dikkat et ballı ıhlamur falan iç öksürüğe iyi gelir

geçmiş olsun annene de inaysacım.
zeynepçim prensesimiz nasıl güzelim, evdesiniz di m,i_?
Kilosunuı dert etme o kocaman olur sıkma canını, gelir sütünde sen kendine stres yapma sadece hayatım.

blomms teşekkür ederim canım şuanda daha iyi ama bende uyku falan kalmadı zaten zor uyuyordum artık bu gece hiç uyuyamam

X