----2009 mayıs annesi göbüşleri----

herkese günaydın kızlar.ben de mayıs annesi olucam inşallah.göbüşüm çok büyüdü ama.görenler ikiz mi diyor.halbuki değil.moralim bozuluyor.sanırım 30 kilo falan alıp tamamlıycam hamileliğimi.şu ana kadar 3 kilo aldım normal mi sizce.3-4 haftadır da daha rahat ettiğim için hamiş pantolonu giyiyorum.doktorum da sıkı sıkı tembihledi dar giysiler giyilmeyecek,bebek sıkıştırılmayacak diye.aslında o kadar kilolu filan gözükmüyorum,62 kiloyum.ama işte etraftakiler benim göbeğim 5-6 aylıkkken çıktı filan deyince hep demoralize oldum.ilk bebeğimiz bi de.hepinizi koooocccaaaamaaaan öpüyorum.allah hepimize sağlıklı hamilelikler,sağlıklı ve hayırlı evlat nasip etsin...a.s

herkese günaydın kızlar.ben de mayıs annesi olucam inşallah.göbüşüm çok büyüdü ama.görenler ikiz mi diyor.halbuki değil.moralim bozuluyor.sanırım 30 kilo falan alıp tamamlıycam hamileliğimi.şu ana kadar 3 kilo aldım normal mi sizce.3-4 haftadır da daha rahat ettiğim için hamiş pantolonu giyiyorum.doktorum da sıkı sıkı tembihledi dar giysiler giyilmeyecek,bebek sıkıştırılmayacak diye.aslında o kadar kilolu filan gözükmüyorum,62 kiloyum.ama işte etraftakiler benim göbeğim 5-6 aylıkkken çıktı filan deyince hep demoralize oldum.ilk bebeğimiz bi de.hepinizi koooocccaaaamaaaan öpüyorum.allah hepimize sağlıklı hamilelikler,sağlıklı ve hayırlı evlat nasip etsin...a.s

günaydın tatlım nasılsın iyi haftalar sana ve bebişine bence başkalarının söylediklerini hiç takma hamileliğinin heranının tadını çıkarmaya bak tatlım yapı meselesi kimi arkadaşımın 3, ayda çıktı kimi arkadaşımın 6 .ayda bu hiç sorun değil yeter ki meleklerimiz sağlıklı olsun :)))) ilk hamileliğimde benimde 6, ayda çıkmıştı ama şimdi 2,5 aylık olmama rağmen biraz belli oluyor bende seni kocaman öpüyorum hayırlı hamilelikler:nazar:a.s.

ilgincim sağol.dediğin gibi yeter ki meleklerimiz sağlıklı olsun.belki de hayatta bir kere yaşayabileceğim bir dönemdeyim.bunun doyum olmayan tadını çıkarmak lazım...a.s.

Yahu ben o göbişleri ve içlerindekilerin hepsini yerim sırnaşık şey Anam ne güzel olduk biz yahu hihoyyyt Bunlar ne tatlı göbişler. Allah nazarlardan saklasın bacılarrr :nazar::nazar::nazar:

kızlar benim göbüşte yemek yedikten sonra akşam çok çıkıyor normalde çok küçük yaaa.

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar buda benim göbüş ama akşamki hali öğlen filan çok küçük oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar slm.Öncelikle süper bi konu açmışsınız.Benim göbişde ortalamanın üstünde bilgisayarım ofisde olduğu için çekip koyamıycam malesef.Ama kaç gündür düşünüyodum göbeğim çok çıktı acaba normalmi diye,çünkü hep 5.aydan sonra çıkar sanıyodum.Benim hamile olduğumu dışardan anlamamak mümkün değil.Çokda hoşuma gidiyo çünkü öyle kilo gibide durmuyo ben burdayım diye bebişim bağırıyo sanki.Sizin göbişleride görünce hoşuma gitti bende böyle şirin gözüküyorum demekki.Hepimize kocaman Maşallah....

URL=http://img219.imageshack.us/my.php?image=img0052avc3.jpg]
[/URL]

buda benden 15 haftalıkken

arkadaslar benim göbekde büyük valla çekersem yolalrım bende 28 mayısda doğurcam inş ya çok su içiyoruz ya ondan olabilirmi bu göbeklerimiz çünkü ben daha hiç kilo almadım 69 la başladım hala 69 ama karnım çıktı birde benim bebek 4 gün önden gidiyo doktor gelişimi iyi dedi hatta bende kanama falanda oluyo inş sağlıcakla bende mayısda sizin gibi doğurabilirim

kızlar göbişlerinize maşallah bende beimkine büyük diyordum şimdi sizinkileri görünce içim rahatladı

X