----2009 mayıs annesi göbüşleri----

Alın bakalım gözünüz göbüş görsün bayanlar :)

Az önce ofiste kendim telefonla çektim :)

maşallah şekerime ne güzel çıkmış göbiş bende akşama eklemeye çalışacağım:nazar:a.s.

Sağolasın canım çıktı valla :) Ama ben daha kocaman olsun istiyorum :) Sende ekle bi görelim. Görüldüğü üzre ben artık normal pantolon giyemiyorum :) Hamiş pantolonuna geçtim. Acaip rahat :)

hay maşallah bende normal giyemiyorum hamile pantolonuna geçtim
bende resmi koyacağım ama nasıl konulur bilmiyorummmm

Alın bakalım gözünüz göbüş görsün bayanlar :)

Az önce ofiste kendim telefonla çektim :)

abooo:1shok:
o ne öle kısss
bendee benmkini büyük sanıyodum:CüvCüv:
ben kotlarımı giyebiliyorum düşük bel olanlarını
ama 1tane aldım yedek
yaa ben öle seni bulamadımönü lastik olan kot tipi
sen nerden aldın benimki takıım ve lastikler yanlarında

ImageShack® - Image Hosting bu siteye gir gözattan resmini bul sonra alttan host it i tıkla
[URL ile başlayahn kıs mı buraya kopyala inşallah anlatabilmişimdir:nazar:

ImageShack® - Image Hosting bu adrese gir canım. Gözat kısmından bilgisayarındkai resmi seç "host it" e bas. Yükleme bittikten sonra yeni bri sayfa açılacak. Orda en altta "+ Show Advanced Linking" yazan yeri tıkla. Altında açılan linki mesaj sayfasına ekle...

ay maşallah valla ne güzel çıkmış.ben daha çekemedim.ama çok istiyorum koymayı. benimkide büyük.bende hamiş pantolonu giyiyorum ne zamandır.çok rahat.:nazar:

Sağolasın canım. Aslnda birazda yakından kendim çektiğim için bayağı büyük gözüktü ama görenler anlıyor hamiş olduğumu valla :) Bu pantolonlar çok rahat. Ben normalde hep düşük bel giydiğim için şimdi aynı pantolonu giydiğimde göbişimi sıkıştırıyor ve çok rahatsız ediyor...

o ne öle kısss
ama 1tane aldım yedek

Hehe. Ben demiştim dimi :) Valla Kadıköy'de bi hamile mağazası vardı. Önündne geçerken hep bakardım,imrenirdim. Karnım biraz büyüyünce hemen soluğu orda aldım :) Hem kumaşta lastikli. Bacaklarda kilo alma bile olsa rahatlıkla giyer insan. Hamile mağazalarına bak bulursun mutlaka...

..........................................................................hadi.............................................................................
................................................................................gelsin..........................................................................
.......................................................................göbüşler..............................................................................

[/IMG][/URL] yanlız çok büyük çıkacak arkdşlar fotoğraf makinesiyle çektiğim için öle çıktı ohaaa diyebilirsinizz
bakalım benim göbüş büyümüşmü daha günün erken saattleri olduğu için biraz küçük gözükebiliraslında bundan biraz daha büyük arkidişler:eek::eek::roflol::roflol::roflol:

[/IMG][/URL] yanlız çok büyük çıkacak arkdşlar fotoğraf makinesiyle çektiğim için öle çıktı ohaaa diyebilirsinizz
bakalım benim göbüş büyümüşmü daha günün erken saattleri olduğu için biraz küçük gözükebiliraslında bundan biraz daha büyük arkidişler:eek::eek::roflol::roflol::roflol:

Oy maşşallah :) Süpersin bacım. Yarış yaparız yakında bu göbeklerle :)

o ne öle kısss
ama 1tane aldım yedek

Canım bak tesadüf eseri benim aldığım kotun markasının istesini buldum Ebru Maternity Bi göz at...

bizim iş yerine kot giymek yasak :KK43:(( çok güzel modeli kumaş alacağım mecburen kotuda artık hafta sonu giyerim:))

kızlar bunlar ne yaw,kaç aylıksınız siz,inanamıyorum,benim göbeğe bakınca benimki göbek sayılmaz ki....hele bedef'in ki maşllah 7-8 aylık gibi duruyor valla,çekebilrsem en kısa zamanda yollıycam size,denemeye başlıyım.

Canım bak tesadüf eseri benim aldığım kotun markasının istesini buldum Ebru Maternity Bi göz at...

evt işte bende böle arıyorum
hem fiyatıda çok uygun ama ben istanbulda değiliim
burdan hamile mağazalarına bi bakıcam takımı adil ışıktan aldım
ama bu modelde tek jeen yoktu başka yerleride gezicem kaydirigubbakcemile

X