----2009 mayıs annesi göbüşleri----

Alın size 37+0'lık bi göbüş kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

img0624c.jpg

oy oy oyyyyyyyyyyyyyy pınar seninkine bakınca benimki göbiş falan değil kız
herkes 4-5 aylık sanıyor,benimkini yok 9.aydayız yakında doğuracam diyorum inanmıyorlar
çıkarınca görürlerkaydirigubbakcemile3

maşallah pınarım çok tatlım olmuş göbüşün yerim ben defnemi

Sağolasın teyzesi ye onu ye kaydirigubbakcemile3

oy oy oyyyyyyyyyyyyyy pınar seninkine bakınca benimki göbiş falan değil kız
herkes 4-5 aylık sanıyor,benimkini yok 9.aydayız yakında doğuracam diyorum inanmıyorlar
çıkarınca görürlerkaydirigubbakcemile3

Valla bacım 15 kilo aldım sanırım hepsi göbeğime gitti kaydirigubbakcemile3 Kim görse göbek harici değişen bi yerin yok diyolar. Doğumda bakalım bu göbeğin ne kadarı gidicek kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

amaaan yazlık giymiş bu:)) ben hep hamileliklerimin yazlık olmasını arzu ederdim. hep kışa geldi. şurda bikaç haftam kaldı doğuma, mersin'e gidiyorum. işte orda yaz geldi ama:)) bikaç haftada olsa giyicem yazlık:)
defnemin yuvasına da maşallah!

amaaan yazlık giymiş bu:)) ben hep hamileliklerimin yazlık olmasını arzu ederdim. hep kışa geldi. şurda bikaç haftam kaldı doğuma, mersin'e gidiyorum. işte orda yaz geldi ama:)) bikaç haftada olsa giyicem yazlık:)
defnemin yuvasına da maşallah!

Sağolasın tatlım a.s.

Valla ben hamileliğimin başından beri menopozlu gibiyim bacım. Hep sıcak hep sıcak. Güneşi gördüğüm anda giysiler foraaaa kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

masallah pınarcım....:nazar:
ne gusel kız...kızz bebişler yayılır derler kalca falan ama sende bı göbiş maşallah....defnemıze de annesınede masallah.....:CüvCüv::nazar::nazar:

göbüşte herkeşii solladım çirkin bir görünüm ama idare edeceğiz bitti o günler
pınarcığım çok formdasın maşşallahhh

Pınarcım maşallah göbüşün ne güzel olmuş öyle :nazar: benimki daha büyük çekeyim dedim bi ara ama fotoğraf karesine sığmaz diye korktum kaydirigubbakcemile3 annemde dışarı çıkarken sürekli şal örttürüyo nazar değer diye dedim göbekmi kaldı nazar değecek ne dese beğenirsiniz ''öyle deme kızım manda b... bile nazar atmışlar'' koptumm gülmekten :roflol:

masallah pınarcım....:nazar:
ne gusel kız...kızz bebişler yayılır derler kalca falan ama sende bı göbiş maşallah....defnemıze de annesınede masallah.....:CüvCüv::nazar::nazar:

Sağol bitanem. Valla her gören erkek mi diyor delikafadulden

göbüşte herkeşii solladım çirkin bir görünüm ama idare edeceğiz bitti o günler
pınarcığım çok formdasın maşşallahhh

Aaaa senin göbeğin hepsinin en güzeliydi bacım. Çekilen sıkıntılara değdi ama a.s.

Pınarcım maşallah göbüşün ne güzel olmuş öyle :nazar: benimki daha büyük çekeyim dedim bi ara ama fotoğraf karesine sığmaz diye korktum kaydirigubbakcemile3 annemde dışarı çıkarken sürekli şal örttürüyo nazar değer diye dedim göbekmi kaldı nazar değecek ne dese beğenirsiniz ''öyle deme kızım manda b... bile nazar atmışlar'' koptumm gülmekten :roflol:

Sağolasın bitanem. Ay benimde kayınvalidem sürekli kapatmaya çalışıyor nazar değer diye. Benim de elimde olsa, rahat edebilsem en dar şeyleri giyip öyle çıkacağım :roflol: :roflol: :roflol: Aaaaa hamişim ayol göbişimi görsün herkes dimi ama. Saklamanın zamanımı hihoyyyt

X