----2009 mayıs annesi göbüşleri----

slm cnm senin ilk gebeliğinmi maşallah seninde göbişe sabah uyandığında küçük oluyor dimi akşama kadar davul gibi şişiyor benimki
kızımda bu kadar göbeğim yoktu anca 6 aylık olduğumda bunun kadardı kinci farklı oluyormuş.cinsiyeti daha belli değil ama herkez erkek diyo görenler yedklerimden halimden falan.:ecrin_bebek::CüvCüv:

evet ilk gebeliğim aslında o kadardeğil sabah kalkınca ama akşam fena şişiyor
yediklerimden ve gazdan dolayı sanırım sabah bi kalkıyorum göbek yok:roflol: sonra yiyorum yiyorum kocaman olsun diekaydirigubbakcemile3 ama yakında yemesemde kocaman olcak inşallah

ben en çok kız istiyorum sağlıklı olsun da kız erkek farketmez ama gönlüm kızdan yana benim göbeğim kız gibi mi erkek gibi mi acaba bide ne yyince anlaşılıyor kız yada erkek ekşi tatlı meselesimicokacimcoook

ben en çok kız istiyorum sağlıklı olsun da kız erkek farketmez ama gönlüm kızdan yana benim göbeğim kız gibi mi erkek gibi mi acaba bide ne yyince anlaşılıyor kız yada erkek ekşi tatlı meselesimicokacimcoook

canım ekşi yersen kız tatlı yersen erkek derler ama pek tutmaz...
gerçi ben hep ekşi yiyiyorum ki önceden tatlıya düşkündüm doktorum büyük ihtimalle kız dediii:CüvCüv::CüvCüv:

canım ekşi yersen kız tatlı yersen erkek derler ama pek tutmaz...
gerçi ben hep ekşi yiyiyorum ki önceden tatlıya düşkündüm doktorum büyük ihtimalle kız dediii:CüvCüv::CüvCüv:

bende tatlı çok yerdim ama şimdi ekşi şeyler salatanın suyunu kimseye vermem mesela herşeye limon sıkar oldumm ama tatlıda yiyorumm arada offf 1hafta daha geçsede öğrensem yavrumun kız mı erkek mi olduğunu ona göre severim şimdi kızım mı desem oğlummu yada pembe mi alsam mavimi die düşünüyorum sarı ve fıstık yeşilli aldım bi kaçmirmirmirmir parça ama

buda benim göbişim inş.ekleyebilmişimdir...............

kiz masallah sirine ne guzel buyumus oyle gobusun cok tatli olmussun canim benim, hepiniz cok tatli gorunuyorsunuz kizlar, Allah sagsaglim bebislerimizi kucagimiza almayi nasip etsin inslh, bende mart annesi olucam inslh

kiz masallah sirine ne guzel buyumus oyle gobusun cok tatli olmussun canim benim, hepiniz cok tatli gorunuyorsunuz kizlar, Allah sagsaglim bebislerimizi kucagimiza almayi nasip etsin inslh, bende mart annesi olucam inslh

maşallah sanada sen bizden 2ay önce kavuşacaksın meleğine ne mutlu sana
allah bizlere ve bebeklerimizi sağlık sıhat versin aminnnhihoyyyt

bitanem tesekkür ederimŞenizama yemekden sonra cektiim için böle cıkdı normalde bu kadar deila.sbende sasırdım görünce:roflol:

genelde ekşi yiyince kız derler biraz doğruluk payı var galiba ben kzıımda kilo kilo limon yemiştim herşeyin ekşisini seviyodum:)ama karnım aynı erkek karnı gibiydi sanki top yutmuş gibiydim sivri ne kalçam büyüdü ne yanlarım arkadan hamile lduğum bile anlaşılmazdı kızıma hamile olduğumda hiç anlamadım sadece gün sayıyordum ne mide bulantısı ne baş dönmesi ama bunda tam tersi ekşiyi oldum olası sevdim ama bunda çok acı yedim baş dönmesi haftası olmaya başladı mide yanması bulanması bakalım herşeyin hayırlısı ya bikaç haftaya kadar hepimiz buraya yazarız bebişelerin prensmi prensesmi olduklarını inşallahh:)

hihoyyythihoyyythihoyyyt

KIZLARR BUDA BENİMMM GÖBİŞŞ AMA SADECE GÖBİŞŞ ÇÜNKÜ BEBİŞİM DAHA 110 GR sırnaşık şeysırnaşık şey :nazar::nazar:

Son düzenleme:
hihoyyythihoyyythihoyyyt

KIZLARR BUDA BENİMMM GÖBİŞŞ AMA SADECE GÖBİŞŞ ÇÜNKÜ BEBİŞİM DAHA 110 GR sırnaşık şeysırnaşık şey :nazar::nazar:

[img=http://img219.imageshack.us/img219/8137/15haftalkvk5.th.jpg][img=http://img219.imageshack.us/images/thpix.gif]

yesin onu teyzesi yaaaa :))))) maşaAllah subhanAllah yaaaa :)))

canim vallahi bu kişiden kişiye göre değişiyor :)
ananem dayimlarda hep tatli yemiş,anneme hamileyken tursu yemiş..
annemde abime hamileyken limon yemiş bende kayisi yemiş :) ikiside tam zitlar :)
bende hep ekşi yiyorum..bakalim kime cekicem :))

ay hanimlar valla sizin göbekleri gördükten sonra içim rahatladi :KK70: bende sorun var saniyordum kocaman göbüşle :KK70: eskiden milletin 6aydan önce belli olmazdi malum :))) şimdi yediklerimizdenmidir nedir daha 3-3.5aylik hamile olmamiza ragmen göbeklerimiz kocaman :KK70:

yesin onu teyzesi yaaaa :))))) maşaAllah subhanAllah yaaaa :)))

saol canım allah razı olsunnn sabah hiçbişi yok mideyi dolduruncaa böyle şişiyoo ama en çok geceleri seviyorumm göbişimi kocaman oluyor ozamann :roflol::roflol:

ozaman senin göbişide bekliyoruzz bacımmm :)

bu arada bende ekşi tatlı hiç fark etmiyorr ne olsa yiyiyorum ama 1 hatdadır nazar değdirdim galiba kendime hiç iştahım yokk :KK43:( ilk zamanlar doğal olarak tatlı yiyemiyosunuz mide bulantısı yaptığı için sonrada pek fark etmiyor..

yaaaaaa bende istiyorummmsenağlama ben anlıyorum sadece büyüdüğünü dışardan bakınca hiç belli değil bende istiyorum yaa kocaman olsun göbüşümmm:çok üzgünüm: anca akşamları azcık hamile gibi hissediyorum kendimi azcık çıkıyo
daha çocuğa bi parça bişey almadım kendime birsürü hamilelik için bluz v.s aldım ama hiçbirini giyemedim daha:kızgın:
ne güsel büyümüş sizin göbüşlerr

yaaaaaa bende istiyorummmsenağlama ben anlıyorum sadece büyüdüğünü dışardan bakınca hiç belli değil bende istiyorum yaa kocaman olsun göbüşümmm:çok üzgünüm: anca akşamları azcık hamile gibi hissediyorum kendimi azcık çıkıyo
daha çocuğa bi parça bişey almadım kendime birsürü hamilelik için bluz v.s aldım ama hiçbirini giyemedim daha:kızgın:

canımm seninde çıkar yakında mrk etme bende bebişime hiç bişi almadım daha elbisemide ablam almıştı bayramda

:)))) uygun bi zamanda koyarim canim inşaAllahh :KK66:

:emir_bebek::emir_bebek: koyda yeğenimi gören canımmm

yaa kızlar valla şoklardayım. hepinizin belli oluyor hamile olduğunuz.benim ayva göbeğim vardı daha önce hala o var. büyüme yok. sadece eskide o göbeği içime çekebiliyordum:) hile yapıyordum zayıf gibi. ama şimdi çekemiyorum. eşim çok istiyor şişsinde hamiş olduğun belli olsun diyor:) bu arada ben 14+4 üm

canim vallahi bu kişiden kişiye göre değişiyor :)
ananem dayimlarda hep tatli yemiş,anneme hamileyken tursu yemiş..
annemde abime hamileyken limon yemiş bende kayisi yemiş :) ikiside tam zitlar :)
bende hep ekşi yiyorum..bakalim kime cekicem :))
allahım bana sağlıklısını versin inşallah herkese tabi ama merakkkkkbenneyaptımki
ay hanimlar valla sizin göbekleri gördükten sonra içim rahatladi :KK70: bende sorun var saniyordum kocaman göbüşle :KK70: eskiden milletin 6aydan önce belli olmazdi malum :))) şimdi yediklerimizdenmidir nedir daha 3-3.5aylik hamile olmamiza ragmen göbeklerimiz kocaman :KK70:
benim önceden biraz vardı zate ama şimdi tam hamile göbüşü oldu sende gönder müsait olunca görelim göbüşleri
bu arada bende ekşi tatlı hiç fark etmiyorr ne olsa yiyiyorum ama 1 hatdadır nazar değdirdim galiba kendime hiç iştahım yokk :KK43:( ilk zamanlar doğal olarak tatlı yiyemiyosunuz mide bulantısı yaptığı için sonrada pek fark etmiyor..
ayy bende hiç iştah kesinlemedi yaa homini gırtlak yiyorum hep zaten bende hiç bir şey olmadı ki hamilelik belirtilerinin 6ay önce nasılsam öleyim
seninde çıkar üzülme sende bolbol ye şimdi çıkmasa 1ay sonra çıkar büyüyor bebeklerimiz
yaa kızlar valla şoklardayım. hepinizin belli oluyor hamile olduğunuz.benim ayva göbeğim vardı daha önce hala o var. büyüme yok. sadece eskide o göbeği içime çekebiliyordum:) hile yapıyordum zayıf gibi. ama şimdi çekemiyorum. eşim çok istiyor şişsinde hamiş olduğun belli olsun diyor:) bu arada ben 14+4 üm

:ecrin_bebek::ecrin_bebek: yaaa bizim kocaman dimiiii zaten biz 6aylığız kandırık attık sizesırnaşık şey ya şaka bi yanada dediğim gibi bazı kadınların iç karnı geniş olurmuş o yüzden geç çıkabiliyormuş ama eninde sonunda çıkacak seninde üzülme:teselli:

X