----2009 mayıs annesi göbüşleri----

Bi çok yerde mağazaları var ama Balıkesir'de yokmuş canım. İstersen internetten de alışveriş yapabiliyorsun ama ölçü konusunu nasıl ayarlarsın bilmiyorum. Yardımcı olursa eğer ben 74 kiloyum ve benimki 3 beden yani 40-42 canım bilgin olsun...Gerçi lastikli kumaş olduğundan farketmiyor. Her bedene uyacak türden bunlar...

yaw öle demeyin yaa utandım şimdi evet büyük gözüküyo ama aslında o kadar değil o hem tok karınla hem zaten benim göbüş vardı bide bebek olunca okadar büyüdü normalde zayıf biri olsaydım belki sizinkileren bile küçük olurdu

ve ayrıca yakından çekmişim o yüzden de öle gözüküyo bide dikkat ettiyseniz ben 17. haftama girdim mayısın ilk günlerinde kısmetse bebeğimi kucağıma alıcam maşşallah deyin kıslarr haftaya bebeğimi görmeye gideceğim bakalım ultrasonda da büyümüş halini görebilecekmiyizz çok heyecanlıyım inşallah bebeğim sağlıklıdır minicik kalbi pır pır atıyordur inşallah çok ösledim bir ay oldu görmüyorum

kız bu göbek ne benim hiç yok gibi bişe sizinkilerin yanında amanın yoksa ben mayısta doğurmuycakmıyım hehehe

Canım model hem çok güzel hemde çok rahat ve kullanışlı. Belindeki ribananın içinde ilikli lastik var. Düğmesine takıp istediğin sıkılıkta ayarlıyorsun belini... Nettende alabiliyorsun tavsiye ederim. Kumaşıda çok iyi. Hemde ince kumaş değil. Tam kış için...

bende koyacam ama kıyfetle olduğumda ben evde gecelikle dolanıyorum sürekli uyku halindeyim hahahah

buda benim göbişim inş.ekleyebilmişimdir...............

evet eklemişsin canım maşallah göbüşüne
bende koyacam ama kıyfetle olduğumda ben evde gecelikle dolanıyorum sürekli uyku halindeyim hahahah
şimdi bolbol uyuyalımda sonra baya uzun bi süre uykusuzlukla savaşıcaz hele sen 2ka uykusuz ama değerkaydirigubbakcemile2
kızlar resim yükleyemiyorum nasıl yapıcaz banada yardım edermisiniz sevgiler

3. sayfada anlatmıştım canım bi bakıver
yaptım kızlar inş gelir
evet canım gelmiş maşallah
oldu galiba buda normal büyüklüğü 14+3 haftalık

seninkide baya büyük kocamann olsunda gere gere gösterelim biran önce bizmkilerde

buda benm şekeyy kıjım:)

kızında çok tatlı maşallah yoldakinin cinsiyeti belli mi
[/IMG] sanırım bu sefer oldu buda benim göbiş:CüvCüv:

göbüşler çoğalıyor seninkide çok güzel tiviti

şimdiiiiiii
size toplu bir sitem yapayım
benim göbüşüme nie yorum yapmıyosunuz bakim
yapın çabukkkklava: oklavalarım falla sizikötükedihüso

valla bende anlamadım bazen kocaman oluyor bazen küçük ama bazı kadınların iç karnı geniş olduğu için geç çıkıyormuş karnı belki sende o gruptasın

valla bende anlamadım bazen kocaman oluyor bazen küçük ama bazı kadınların iç karnı geniş olduğu için geç çıkıyormuş karnı belki sende o gruptasın

slm cnm senin ilk gebeliğinmi maşallah seninde göbişe sabah uyandığında küçük oluyor dimi akşama kadar davul gibi şişiyor benimki
kızımda bu kadar göbeğim yoktu anca 6 aylık olduğumda bunun kadardı kinci farklı oluyormuş.cinsiyeti daha belli değil ama herkez erkek diyo görenler yedklerimden halimden falan.:ecrin_bebek::CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…