----2009 mayıs annesi göbüşleri----

kızlar pek aktif olamıyorum sitede
her ne kadar sohbetinize dahil olamıyosamda takip ediyorum prensesim 25+5günlük oldu dün usgde dr beyin boşluklarının normalden büyük olduğunu söyledi.moralim bozuk bugün başka bi dra gidicem.inşallah bişeyciği yoktur meleğimin.sizde bizim için dua edermisiniz teyzeleri hepinizi öpüyoruzz

Canım maşşallah göbişine. Ne güzel çıkmış a.s.

İnşallah bi sorun yoktur canım. Stres yapma. Yine doktordan gelince haberdar et bizi. Dualarımız seninle a.s.

inşallah güzel haberlerle gelirsin canım. dualarımız senin ve meleğin için canım.
bu arada maşallah diyelim kocaman olmuş göbüşün

sağol cnm bugün gidemedim malesef dra yarın devlet hastanesine randevu aldım öğlen çapayı aradım gözden kaçmış olabilir dedi kız nasıl ya dedim beyinle kalp en önemli iki organa bakılıyo nasıl gözden kaçar bana en yakın tarihe randevu verin dedim defteri doluymuş randevu veremiyolarmış ama siz perşembe günü 1de burda olun dedi.perşembe günüde çapaya gidicez ikinci düzey usg için inş güzel haberler verirler yarın benim doğumgünüm inş iyi haberlerle gelirim benim için en güzel hediye olucak meleğimin sağlığı

canım merhaba nasılsın:))))) göbüşünede bebişede maşallah
nasıl bir mantık gözden kaçmış olabilir tatlım artık kime güvenecek insanlar umarım herşey yolundadır bebişin iyidir dualarımız seninle bitanem güzel haberlerle gelirsin inşallah

Ay canım nasıl bir sorumsuzluktur ya klava: Aman Allah ellerine düşürmesin bunların valla. İnsanın burnundan getiriyorlar. Ama sen sıkma canını. Güzel haberlerle geleceksin inşallah inanıyorum ben a.s.

Bu arada DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN canım. Nice senelere inşallah a.s.

Son düzenleme:
arkadaşlar hepinize iyi delikleriniz için çok teşekkür ediyorum.umarım ana sağlıktaki doktor yanılmıştı umarım bebeğimin hiçbişeyi yoktur ama kızım 2 aylıkken kalbinde 2 delik olduğunu sağlık ocağı doktoru söyledi 8 aylıkken sendromlu olduğunu sağlık ocağı söyledi aylarca okadar uzman doktora götürdük ameliyattan sonra 17 gün küvezde yattı kalp deliğini farkedemediler.sağlık ocağı doktoru diyoruz ama onlar profosörlerden daha çok şey biliyolar gibi.şimdi bu olayıda sağlık ocağı dru gördü hep umarrım hatadır yanlış görmüştür diyorum.doğum günü kutlamalarınız için ayrıca teşekkür ediyorum kızlar bir sene daha yaşlandık 30 yavaş yavaş merdiven dayıyoruz dolu dolu 21 oldum:)

geçmiş olsun canım inşallah bebeğinin bişeyciği yoktur allah şifasını verir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…