----2009 mayıs annesi göbüşleri----

ben de ekledim kızlar sonuçta
ama resimde göbiş küçük çıkmış sanki neyse oğlum iyi olsun da :)

LEVESTORIY masallah tatlım bebişine ne gusel cıkmış prensesımız ole...
ıı hbr lerını beklıoruz canım ...ınşallah bişicik çıkmaz...
yenı yasın kutlu olsun..

merhaba arkadaşlar dün kızımla yavaş yavaş gittik çapa tıp fakültesine saat 2de hastanedeydik 4:30da alındım usgye kızım kucağımda uyudu onu arkadaşa emanet ettikten sonraiçim rahat girdim içeri ilk usgde ölçümlerimiz yapıldı.26 haftalığız SAT e göre usgde 28 haftalık çıktı prensesim.asistan dr ben bişey görmedim beyin de normal gibi birazdan uzmanımız bakıcak dedi.yarım saat sonra uzmanın odasına girdim o sırayı beklemek ölüm gibi geliyor insana varya.profosör geldi.başladı bakmaya dedim böyle böyle.hemen prensesimin beynine zum yaptı boşlukları ölçtü ense pilisini ölçtü nazal kemiği öçtü.beyindeki boşluklar risk sınırının altındaymı ama yinede iki hafta baktır dedi her hafta bir kere eğer ki gene genişleme görürlerse gene gel bakarız ama şimdilik normal diyorum ben dedi.içime öyle bi su serptiki anlatamam.peki kilosu dedim.o usgnin tartısı yanlışmış dedi.prensesim tam tamına 391 gr almış nolur maşallah diyin.674 grdan 1kg 62gr olmuş.boyumuz 5 cm uzayarak 30cmden 35cme çıkmış.haftası o yüzden 28 hafta olarak görülmüş.maşallah benim meleğime.çok şükür şimdilk iyiyizama çok yoruldum.bu arada doğum günümü kutlayan arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim.ben daha yolun başındayım 21 oldum ben:)

Canım çok güzel bi haber bu. Ohh inşallah hep böyle devam eder. Büyümüşte güzel prensesin çok iyi ya maşşallahhhhh

canım geçmiş olsun.inşallah hep böyle sağlıkla devam eder.sende kendini strese falan sokma canım.

maşallah bebişine annesi gözünüz aydın çok sevindim herşeyin yolunda olmasınaa.s.:1hug:

Alsucum büyütmüşün bebişini maşallah yirim ben onuuu,tostoparlak yusyuvarlak olsunlar inş:Saruboceq:

kızlar biraz üzerimdeki giysilerin izleri çıkmış işyerinde akşama kadar onlar sıktığı için maleseffffff.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…