----2009 mayıs annesi göbüşleri----

İlahi Pınarcım ayy çok güldüm sana,göbüşünede masallah kız büyütmüşün ne güzell:nazar:

:nazar:

Ilgıncım, kızlarınla hatıra resmi olmuş bu çok şeker,sanada masallah bu haftada bu kadar formda olduğun için:nazar:

İlahi Pınarcım ayy çok güldüm sana,göbüşünede masallah kız büyütmüşün ne güzell:nazar:

Ilgıncım, kızlarınla hatıra resmi olmuş bu çok şeker,sanada masallah bu haftada bu kadar formda olduğun için:nazar:

Evet bacım boşuna almadım ben o 11 kiloyu kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Kızlar bende ekledim göbüşümüüüü,büyütmüşmüyüm teteleriiii?

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
1146adsiz.JPG

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

SEMRACIM, BEDEFCİM, MUTAHHARACIM ,TUTKUNCUM teşekkürler kızlar, öpüyorum bebişlerinizdeeeen:dance::dance::dance:

İLGİNCİM sanada kızınada maşallah. çok tatlı görünüyorsunuz.Çıtı Pıtı anne seniiiiiiiiiiiiiiii

OJELİFISTIKIM,PINARIM teşekkürler kızlarrrr, öpüldünüza.s.

BİGUDİCİM sana ayrıca teşekkür ediyoooom çünkü bana vücudun bozulmamış dedinya günüm güzel geçti sayendeeee he he hea.s.

:nazar::nazar:

ya kızlar eşler niye böyle geçen gün benimkide çekti çok güzel çıktı bir görseniz valla kendi göbeğim diye söylemiyorum ama sonra sen bunu yayınlarsın dedi ve sildi hain adam::)))))))))))))

ya kızlar eşler niye böyle geçen gün benimkide çekti çok güzel çıktı bir görseniz valla kendi göbeğim diye söylemiyorum ama sonra sen bunu yayınlarsın dedi ve sildi hain adam::)))))))))))))

benim ki de aynı çek diyorum göbeğimi sonra özlersin bu zamanları
yok git deli diyor bana :) kaydirigubbakcemile

X