----2009 mayıs annesi göbüşleri----

keşke küçük boyutlu seçseydim buda ne kadar büyükmüş bu daha iyi galiba
123ri8.png

w242.png

Bu buzdağı sırnaşık şey

resim250kckgh8.jpg

İşte size buzdağının görünmeyen kısmı :roflol: :roflol: :roflol: Ay çok güldüm ben bu resme ya. Eşim göbişimi seviyodu, kalk bi resmini çekim dedi. Baktık baktık güldük. Sizde görün istedim sırnaşık şey

img0325kpc8.jpg

Bu buzdağı sırnaşık şey

resim250kckgh8.jpg

İşte size buzdağının görünmeyen kısmı :roflol: :roflol: :roflol: Ay çok güldüm ben bu resme ya. Eşim göbişimi seviyodu, kalk bi resmini çekim dedi. Baktık baktık güldük. Sizde görün istedim sırnaşık şey

img0325kpc8.jpg

canım maşallah göbüşüne :nazar:
Allah nazarlardan saklasın
benim karnım yok diyordum bir anda çıktı kaydirigubbakcemile2
ekleyeceğim inşallah ben de :CüvCüv:

pınarcım maşallah.bende çektircek birini bulursa çektirip koyayaım eşim hayatta çekmez bir yerlere koycam diye:)))

Maşallah pınarcım maşallahhhh. Yesinler senin göbişini kısss.
Benimkinide çıplak ken çeksem benimkinin de senden hiçbir farkı yok canım merak etme.hepimiz aynıyız demek ki. Sevindim bir anda falla.

Bedefçim ve Pınarcım siz MMMMMMAAŞŞŞŞŞŞAAAAAAAAAAAAALLLLLLLLAAAHHHHHHHHHHHHHHH:nazar::nazar:Diyorum ve sanki kendimi gördüm.Daha kocaman göbeklere hadi hepberABER:teytey::teytey::teytey:kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2:lepi:

canım maşallah göbüşüne :nazar:
Allah nazarlardan saklasın
benim karnım yok diyordum bir anda çıktı kaydirigubbakcemile2
ekleyeceğim inşallah ben de :CüvCüv:

Sağolasın canım. Ekle ekle merak eidyorum valla :)

pınarcım maşallah.bende çektircek birini bulursa çektirip koyayaım eşim hayatta çekmez bir yerlere koycam diye:)))

Aaaa ben resimlere bakıp gülerken o ara lavaboya gitmişti. Ben hemen bilgisayara aktardım karttan. Sonra gelince sildi makinadan. Sen kesin siteye falan koyarsın bunu deli kız dedi bana :) Ama bilmiyoki ben ondan daha çakalım ahahha kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Maşallah pınarcım maşallahhhh. Yesinler senin göbişini kısss.
Benimkinide çıplak ken çeksem benimkinin de senden hiçbir farkı yok canım merak etme.hepimiz aynıyız demek ki. Sevindim bir anda falla.

Sağolasın canım. Valla kıyafetle falan fasa fiso. Asıl diyorum ya buzdağı kıyafetin altında delikafadulden

Bedefçim ve Pınarcım siz MMMMMMAAŞŞŞŞŞŞAAAAAAAAAAAAALLLLLLLLAAAHHHHHHHHHHHHHHH:nazar::nazar:Diyorum ve sanki kendimi gördüm.Daha kocaman göbeklere hadi hepberABER:teytey::teytey::teytey:kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2:lepi:

Sağolasın canım. Herkes koysun ya göbişini. Hatta mümkünse çıplak koyun. Çok seviyorum ve eğleniyorum ben yaaaa :dance:

pınarcım maşallah göbüşüne de bebişinede çok tatlısın canım benim Allah nazarlardan saklasın fıstığımı:)))

X