----2009 mayıs annesi göbüşleri----

ay canlarım ya ne güzel olmuş lar bunlar böyle pınarcım çok güzel göbişine maşallah annesi

ılgıncım sen ne kadar çıtı pıtı bir hamişsin öyle maşallah göbişide bebişide

tiviticim seninkinide yeni gördüm canım maşallah hepininize

pınarcım maşallah çok tatlı olmuş göbüş bende çıt çıtlı badi giyiyorum belim açılmasın diye:)))

Sağolasın canım. Valla en güzeli bu çıtçıtlı badiler... Eğildim,kalktım aman belim göründü, üşüttüm derdi olmuyor...

Pınarcım,maşallah sana,o göbüşün içindekini yirim ben

:nazar:

Sağolasın canım benim :) Ye benim kızımı yerimseniben

ay canlarım ya ne güzel olmuş lar bunlar böyle pınarcım çok güzel göbişine maşallah annesi

ılgıncım sen ne kadar çıtı pıtı bir hamişsin öyle maşallah göbişide bebişide

tiviticim seninkinide yeni gördüm canım maşallah hepininize

Sağol bitanem. Valla büyüyolar ya. Büyüdükçe bayılıyorum bu göbişlere :)

Son düzenleme:
aysencim seninkinide yeni gördüm canım çok tatlı maşallah annesi ne şirin çıkmış o öyle ya

hepimizin vucut şekline göre ayrı bir şekil almış kızlar ya ama herkes çok tatlı olmuş vallahi

resimzq1.jpg

buda benim göbüşüm teyzeleri:)))

Son düzenleme:
ılgıncım çok tatlı görünüyorsun vallahi hiç kilo almamışsın ne güsel ya ben çok kilo aldım hamile kalmadan önce bende çıtı pıtıydım amam ne yapalım bebişlerimiz büyüsün sağlıklı olsunlarda veririz kiloları

marlyıncim teşekkür ederim bitanem bebişime doktor iri bebek dedi maşallah sanırım kızım alıyor kiloyu bebişler sağlıklı olsunda gerisi hiç önemli değil bebişim:)))))))))))))9

Ayy kızlar yerim beni sizin göbişlerinizi. Hepinizinkinede şimdi bakabildim. Benimdekide kocaman valla. Ama ben kiloda aldım tabiki.
Ilgin gerçekten sen ne kadar çıtı pıtısın. Birde 2.çocuğun senin. Ben 2. Hamileliğimi hiç düşünemiyorum valla..

amanın hepsi biribiirinden datlu göbüşler, bide içindeki minikleri düşünemiyorum.
Allah hepinizi nazardan korusun kızlar:nazar::nazar::nazar:
bende en kısa zamanda ekleyecem inşallah.

ILGINCIM cok gusel gobiş yafs...20 haftalık gıbım deıl yahu..cıtı pıtı annesi kızını dusunemıom yanii:)))masallahhhhhh

X