2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

kızlar bugun babaannemız nevresım takımlarını almış bu kızımızın

buda ogluşumuzunn

buda mevlutte bebegımızı kucakda dolaştırırken ıcıne koycamız mevlutluk

hepsi çok güzle canım mevlitlük yeni görüdm ama kesin alıcam çok hoşuma giti güle güle kullansın bebişlerin

Bugün aldıklarımız yazlıklar hihoyyythihoyyyt

[/IMG]

[/IMG]

Halamızın aldığı battaniye

[/IMG]

Babanemizin diktiği battaniyeleri

[/IMG]

sibiko güle güle kullansın canım hepsi çok zevkli

Battaniyemiz kızlar dalinle yıkadık

ya sen beni öldürcen valla ne güzel bir şey yapmışsınız ya bayıldımm canım güle güle kullansın türkizin

anacığım valla pes çok marifetlisiin ellarine sağlık ayacıkları sıcacık olsun bunlarla oğluşunun

bu patikler çok güzeeeeeeeeellllllllll hihoyyyt
güle güle kullansın bebişin

marylincim örgüler gecelikler çok güzel ya güle güle giymek ve giydirmek nasip etsin Allah

sibikocum ve sehercim cok cici şeyler eklemişsiniz :) bebişleriniz güle güle saglikla mutlulukla kullansin inşaAllahhhh Şeniz Şeniz

tutkun09 , sibiko ve seherim hepsi çok güzeller bacılarım. Allah güzel

sibikocum sehercim çok güzeller ya güle güle kullansın bebişleriniz
birsencim gecelikleri güle güle kullan canım o kelebek ne için ben onu anlamadım emziklerini yerim ben o paşaların

sibikocum sehercim,dırımkızı ve marylincim aldıklarınızın hepsi şahane güle güle giyerler inşallahhihoyyyt

Canlarım saolun bende marylincim,birsenimin aldıklarına bayıldım.Birsen kız gecelikler süper valla bu fiyata sen bide ev için kocam daha süslü bişey alcak diyosun bunlar acayip güzel kız.

Marylincim defnemizin cicilerine bayıldım bu defneler çok şanslı zaten anneleri çok zevkli kızlarımızda çok cici olcak.Kızlara çok güzel şeyler var yanlız valla imreniyorum.hihoyyyt

Burcucum cidden örgüler müthiş olmuşş..Maşşalha ne beceriklisin sen öle
ben de şu beyazlı kırmızılı modeli deneyeceğim çok tatlı yaaaa....oğluşun sıcak sıcak giysin inş cnm...
Teşekkürler cnm,sen daha güzellerini yaparsın fıstık eminim:sm_cool:

YENI ANNE canım o batıkler ne tatlı kız sen ne hamarat hatunmusun he
Teşekkürler canım,senin bebişlerin cicileride çok güzel Rabbim kullanmayıda nasip etsin inş.

anacığım valla pes çok marifetlisiin ellarine sağlık ayacıkları sıcacık olsun bunlarla oğluşunun
Sağol tatlım,yirim ben o miniş ayakçıklarıı

bu patikler çok güzeeeeeeeeellllllllll hihoyyyt
güle güle kullansın bebişin
Teşekkürler bitanema.s.

Battaniyemiz kızlar dalinle yıkadık
Tutkuuuuuunum,ayy bayıldım güle güle kullansın bebişin

Marlincim,Birsencim,Sehercim,Sibikom güle güle kullansın bebişleriniz kızlar,hepsi birbirinden güzel

Son düzenleme:

sağolun canlarım bakalım bir sağlıkla doğsunlar inş ama daha eksiklerimiz var bu ay sonu gibi tamamlıycaz inş

SİBİKO-TUTKUN-YENİANNE-MARLIYN- BİRSEN ÇOK CİCİŞLER VALLA HEPSİ BİRBİRİNDEN GÖZ KAMŞTIRICI İNSANIN İÇİ AÇILIO YA KOYUN KIZLAR BAKALIM GÜZELLEŞELİMkaydirigubbakcemile5

Sibelcim -tutkuncum -yeniannem -marlyınım - birsenim aldıklarınız çok güzel bebişler güle güle kullansın inşallah:))))))))

Sibelcim -tutkuncum -yeniannem -marlyınım - birsenim aldıklarınız çok güzel bebişler güle güle kullansın inşallah:))))))))

ILGIN OHHH DÜZDÜN HERŞEYı HAYIRLI OLSUN CNM GÜLE GÜLE GıYSıN BEBıŞıMıZhihoyyyt

çok güzeller ya maşallah herkes aldıklarını bebişlerinin üzerinde eskitsin inşallah
ben nekadar uyuşuğum yaaa aldıklarımın hiçbirini koyamadımmm

Aaaa cidden he ne uyuşuk çıktın kız sen. Ekle de görelim yani a.s.

Birsommm, MARYLıN , Ilgın...

Bacılarım aldıklarınız hepsi çok güzeller. Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…