2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

Cerencim çok tatlı canım maşşallah

cerencimm sizinkilerde çok güzel canımmm sizde güle güle kullanın bitanem ŞenizŞeniz

Civciv ve cerencim allah uzun ömürler versinde bebişler hepsini giysin çok ciciler bayıldım

Kızlar hepsi çok güzeller. Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin inşallahhhh :Saruboceq: a.s.

Cerencim çok tatlı canım maşşallah

cerencim güle giydir çok şekerler..

civcivim cerenim çok güzel cicileri bebişlerin güle güle kullansınlar inşallah

kızlar hepinize teşekkür ediyorum. inşallah boncuklarımızın üzerlerinde görmek de nasip olur:Saruboceq:

bunlardan başka birde bebek telsizi aldım chicco'dan. kardeşimle denedik. bayağı uzun mesafeden yine alıyor cızırtı yapmadan. tavsiye ederim. hem pille hemde şarzla çalışıyo.a.s.

kızlar hepsi cok guzeller allah iyi gunlerde saglıcakla giydirmeyi nasip etsin inş.
benim 2. kızım geliyor.ablamızdan birsuru sey var bi hastane cıkısı alıcam .

oh oh maşallah güle güle giydirin bebişlerinize bizimde eksikler tamamlanmak üzere ama herşey bir yerde düzene sokunca resimlerini çekip koyacağım inşallah

cerencım civcivcim cok guseller yaaaaaaaa...gule gule gıysın inşallah bebişlerrrr.....

ilgin canım harıka kıyafetlerın hatta ayakkabılar benımkının aynısı bende kızıma beyazını ogluma mavısını aldım
gule gule gıysın prenses

Ilgıncım hepsi çok güzeller canım Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin inşallahhhh a.s.

Canım çok tatlılar maşallah

bunlarıda teyzesii ördüü kızlar henüz düğmeleri takılmadı ama ben dayanamadımmm delikafaduldendelikafadulden

Canım ya seninkilerde çok güzel ya yerim ben onları

eee bunlar da güseller.Şaka bi yana canım çok tatlılar o mevlüt takımında papyonda varmı?Kız koca adammı olcak kız.Bayılıyorum şu takımlara.Güle güle giysin iyi günlerde inşallah bu arada sen sezeryanmı yapcan normal mi?

ImageShack - Image Hosting :: meralicicileri005fg7.jpg pijama takımı

ImageShack® - Image Hosting takımı

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…