2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba canım

b hcg 1550 olduğundan 2 gün sonra, yani 6. haftanın başında gebelik kesesi görünmüştü, zaten herkesin gelişimi de biraz farklı olduğu için panik yapmamakta fayda var, güzel haber almanı diliyorum...

oh be sonunda hamişler listesindeyim....sırnaşık şey inşşşşşşşşş bu listedeki bütün arkadaşlar sağlıcakla bebişlerine kavuşur...bu arada bu ay iyi çalışmış herkes,maaşallah listemiz bayağı kabarık...

herkese merhaba beni de listeye eklerseniz sevinirim...kalp atışını duymadan korkuyordum...ama hayırlısı olur inşallah...tedaviyle hamile kaldım ben....sat 26.05. doğum da 02.03.görünüyor...teşekkürler

hcg değerlerimizi sormuş bazı arkadaşlarımız, benim sat 4 hazirandı 1 temmuzda 237, 3 temmuzda 338, 5 temmuzda 642 çıkmıştı, 642 çıktıktan 1 hafta sonra gittiğimde keseyi gördük o zaman galiba5+1 idi, dün de yani6+3 de de kalp atışlarını gördüm ama duymadım

Allah saglikla kucagina aldigin günleride görmeyi nasip etsin canim..:1hug:
evet mayis haziranda verimli calismalar olmus listeye bakilirsa:roflol:
.. insallah listemizden bi eksik vermedencikariz mart ayinda

Ya nazancım bende cuma günü gitmeyi düşünüyorum bi heves gidicem bakalım duyabilecekmiyim bende. Bi duysakda rahatlasak dimi.:içelim:

canim bilmiyorum ama bana duyamayiz dedi dinlemedi bile 6 hafta sonrasina randevu verdi tekrar, 14. haftada dinliycekmisiz kalp atisini, bunlar beni catlatmaya calisiyo kesina.s

yahu arkadaslar bi cizelgelerde bi sorunmu var?? 8+2 hamilelerde only 222 gün diyor mesela..
ne bilim 6+3 hamilelerde 176 gün.. yoksa benmi yanlis görüyorum?

Arkadaşlar tahmin ettiğim gibi pazar günü miniğim beni terketmiş...senağlama Şimdi olası bir dış gebelik ihtimaline karşı bi kaç kere test yapılıp hormon seviyesindeki artış ya da azalış kontrol edilecek. Allah hepinize sağlık bebişlerinize uzun ömür versin kimseye yaşatmasın bunu...4,5 haftalık da olsa ne çok alışmışım meğer varlığına...:a015: Size sormak istediğim bişey var: dr. her ne kadar gerek yok dese de ben düşükten sonra bir süre ara verilmesi gerekiyo diye biliyorum...Napmalıyım ?

gecmis olsun arkadasim..
rabbim bi daha yasatmasin ve en dogru zamanda sana tekrar bu duyguyu sonuna kadar yasamayi nasip etsin insallah

bende öyle biliyorum, en az 3 ay ara verilsin diyor doktorlar.. rahimin kendini toparlamasi icin

tekrar gecmis olsun arkadasim :teselli:

canim cok gecmis olsun Allah sabir versin üzülmemek elde degil ama ne yapalim hersey Allah dan hayirlisi bölyeymis demekki ins birdahaki sefere saglikla alirsin yavrunu kucagina bende 5 ay önce düsürdüm bebegimi 5 haftalikken benim doktorum beklemmei söylemisti bi süre nettede okumustum vücüdun ve annenin kenidni toparlamasi acisindan 3 ay beklenilmesi gerekiyor yaziyordu Allah sabrini arttirsin ins

clementin geçmiş olsun canım, Allahım en kısa zamanda yeniden sağlıklı bir biçimde anneliği nasip eder inşallah. ben de düşükten sonra 3 ay beklenmesi gerektiğini sanıyorum, rahmin kendini toparlaması açısından.

Canım 4 ay ara vermeyi öneriyor bazı drlar fakat kürtajın hemen sonrasında çok hamile kalan gördüm hatta bebeğini kucağına alan....yerimseniben

slm arkadaşlar;
Nasipse bende mart annelerindenim..İlk bebeğim ve sizlerle burada bişeyler paylaşmanın beni rahatlatacağını düşünüyorum...
Hepinize rahat ve huzurlu hamileleikler diliyorumm

arkadaşım vaginal ultrasonla bakılmasının hiçbir tehlikesi yok öyle olsaydı cinsel birliktelikte ilk aylarda yasaklanırdı rahat olun hiçbir sakıncası yok

slm arkadaşlar;
Nasipse bende mart annelerindenim..İlk bebeğim ve sizlerle burada bişeyler paylaşmanın beni rahatlatacağını düşünüyorum...
Hepinize rahat ve huzurlu hamilelikler diliyorumm...

arkadaşım tekrar sanada yazayım vaginal usg nin hiçbir tehlikesi yok rahat ol inşallah güzel haberlerle dönersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…