2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

inş canım ama dün gece içimden eşime karşı bişeyler koptu bence artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak ama benim kızım var onu düşünüyorum başka kimse umrumda değil

bence öyle düşünme.. hepimiz zaman zaman ne fırtınalar koparıyoruz içimizde..mirmirmirmir

ama zaman ve karşılıklı anlayış saygı sevgi herşeyin üstesinden geliyor. Ortak bir noktada buluşmanız şart

oykubebek cok uzuldum bize soyle yap boyle yap demek dusmez belki ama ben dusuncemi soylemek istiyorum bence alttan alma zaten kadinlarin en buyuk hatasidir bu alttan almak erkegi buna alistiriyoruz ve sonra umulmadik davranislar hakaretler geliyor. buyukler hep alttan al diyorlar ama artik zaman degisiyor artik kadin kadin olmaya basladi buyuklerimiz nekadar kadinlik yasadiki... tabiki affedeceksin kocani ama yaptiginin nekadar kirici bisey oldugunu bilmeli bunu ona bisekilde gostermelisin dun neler kaybettigini ona hissettirmelisin ve karsisinda guclu ol biri titremeliyse bu esin olmali cunku senin sevgini kaybedebilir. diliyorum oda anlar hatasini ama onu titretip kendisine getirmek senin elinde. ama sakince sakin ama sakin kavga etme yada sesini yukseltme cok akillica yap bunu.

oykubebek cok uzuldum bize soyle yap boyle yap demek dusmez belki ama ben dusuncemi soylemek istiyorum bence alttan alma zaten kadinlarin en buyuk hatasidir bu alttan almak erkegi buna alistiriyoruz ve sonra umulmadik davranislar hakaretler geliyor. buyukler hep alttan al diyorlar ama artik zaman degisiyor artik kadin kadin olmaya basladi buyuklerimiz nekadar kadinlik yasadiki... tabiki affedeceksin kocani ama yaptiginin nekadar kirici bisey oldugunu bilmeli bunu ona bisekilde gostermelisin dun neler kaybettigini ona hissettirmelisin ve karsisinda guclu ol biri titremeliyse bu esin olmali cunku senin sevgini kaybedebilir. diliyorum oda anlar hatasini ama onu titretip kendisine getirmek senin elinde. ama sakince sakin ama sakin kavga etme yada sesini yukseltme cok akillica yap bunu.

canım ben zaten o bana bağırdığı zaman asla aynı zamanda bağırmam dün de öyle oldu çünkü o zaman iş çok büyür ben sonra herşeyi sakince anlatıyorum o zaman üzülüyor ama baştan hiç yapmasa keşke beni de kızını da bu kadar hırpalamasa yemin ederim dün gece uyuyor uyanıyorum başıma tonlarca ağırlık koymuşlar gibi migrenim çok fena tuttu normalde hep uyuduğumda geçerdi Allahım dedim herhalde beyin kanaması geçiriyorum gözlerimde kan toplayınca öyle sandım

kiyamam ya umarim hersey duzelir bebegin icin kendini telkin etmelisin ve bu tur savaslardan en az hasarla ayrilmanin yollarini bulmalisin cunku sen 2 kisisin o tek kisi yani sen daha guclusun :)) umarim gununun geri kalani guzel gecer :))

bu arada gunaydin guzeller guzeli hamisler, prensler ve prensesler. kizlar dun cok guzel uyumustum dun gece hic uyuyamadim hani artik sik tuvalete gitmiycektik e ben hala gidiyorum benim bebis hala asagida demekki baski yapiyor. bebegi yukariya cikmis olupta hala tuvalete cok giden var mi?

inş canım işte annemi bekliyorum gelecek bugünde görüşeceğiz ama şunu biliyorum annem hep yanımda bunun rahatlığı var

bence de ızlemen gereken yol bu.. ama kesınlıke kavga olmadan cozulmelı bu olay..sıkma canını sen

Gunaydin,hamiş anneler.Nasilsiniz?a.s.
Bizim yaramaz hala cinsiyetini gostermiyor:emir_bebek:
Acaba,doktor teyzesinden utaniyormukaydirigubbakcemile3

bu arada gunaydin guzeller guzeli hamisler, prensler ve prensesler. kizlar dun cok guzel uyumustum dun gece hic uyuyamadim hani artik sik tuvalete gitmiycektik e ben hala gidiyorum benim bebis hala asagida demekki baski yapiyor. bebegi yukariya cikmis olupta hala tuvalete cok giden var mi?

bugun 24 haftama gırdım artık hafıf hafıf yukarı cıkıyor ama tuvalet durumu bellı olmuyor gecelerı en az 1-2 defa kalkıyorum tuvalete. gecen hafta mesela hıc gıtmemıstım.. bellı olmuyor yanı..

karnım yukarı cıktı ama bebegın hareketlerını cok yogun sekılde asagıda hıssedıyorum sızınde mı öyle?

Gunaydin,hamiş anneler.Nasilsiniz?a.s.
Bizim yaramaz hala cinsiyetini gostermiyor:emir_bebek:
Acaba,doktor teyzesinden utaniyormukaydirigubbakcemile3

Nasıl yanı 20.hafta hala ogrenemedınız mı? neyse bır hafta 10 gun ıcınde detaylı ultrasona gıdersen kesın ogrenırsın.. Bu arada hosgeldın aramızaa:teselli:

ya benim boddi aşağıda canım ama ben gece tualete gitmeye nefret eden bir birey olarak sabaha kadar sıkıyorummmm:eek:

bugun 24 haftama gırdım artık hafıf hafıf yukarı cıkıyor ama tuvalet durumu bellı olmuyor gecelerı en az 1-2 defa kalkıyorum tuvalete. gecen hafta mesela hıc gıtmemıstım.. bellı olmuyor yanı..

karnım yukarı cıktı ama bebegın hareketlerını cok yogun sekılde asagıda hıssedıyorum sızınde mı öyle?

aynen canım..kasıklarımda hatta vajina bölgemde hissediyorum..
bende sadece bende var bud durum diye düşünmüştğüm.
önümüzdeki hafta doktora gittiğimde öğrenicem kısmetse.soracam nedenini.

24. hafta ve hala 2 kez wc ye gidiyorsan desene bize artik deliksiz gece uykulari hayal oldu :1no2: canim ben daha hic bebek hareketi hissetmedim :1no2: keske hissetsemde nerde hissedersem hissedeyim. 11 kasimda bebisimi gorcem bende ozledim bucurugumu.

Nasıl yanı 20.hafta hala ogrenemedınız mı? neyse bır hafta 10 gun ıcınde detaylı ultrasona gıdersen kesın ogrenırsın.. Bu arada hosgeldın aramızaa:teselli:

Ya bizimki gostermiyor.Hep poposunu goruyoruz.kaydirigubbakcemile3
Uzun sure giremedim bu siteye,bilgisayarimda sorun vardi.Cok sukur geldim.

Buketcim,cinsiyetimiz belli olunca haberdar ederiz,teyzesi.hihoyyyt

ya benim boddi aşağıda canım ama ben gece tualete gitmeye nefret eden bir birey olarak sabaha kadar sıkıyorummmm:eek:

boddim neyaptin sen canim cok tehlikeli bisey o sakin tutma idrarini birsuru sorun cikartiyor mesela bende bobrek iltahabi oldu gecen ay doktor bol su ic sik sik wc ye git dedi eger gitmezsen idrardaki bazi tortu yada ona benzer seyler dibe cokuyor ve daha sonra zararli olmaya basliyor ve gebelikte enfeksiyon kapmak cok kolay. tembellik yok dogru tuvalete kaydirigubbakcemile3:roflol:

Ya,kizlar,kusura bakmayin,bir sey soracagim.:kahve:
2-3 hafta once en son girdim.O zaman 200 yakin mesajlarim vardi.Simdi 79 gozukuyor.Neden boyle,acaba.:1shok:

boddim neyaptin sen canim cok tehlikeli bisey o sakin tutma idrarini birsuru sorun cikartiyor mesela bende bobrek iltahabi oldu gecen ay doktor bol su ic sik sik wc ye git dedi eger gitmezsen idrardaki bazi tortu yada ona benzer seyler dibe cokuyor ve daha sonra zararli olmaya basliyor ve gebelikte enfeksiyon kapmak cok kolay. tembellik yok dogru tuvalete kaydirigubbakcemile3:roflol:

ya ilk başlarda gidiyorum ama kalkamıyorum ne yapayım altımı bağlasamdamı yatsam o zaman:eek:kaydirigubbakcemile3

X