2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kusura bakmayın kızlar ama anneme bile bu kadarını anlatamam bir tek size anlatabilirim zaten annem anlayacak gözlerimden falan ama ne yapayım anneme uygun yoldan anlatacağım

Canım içeriği çok iyi bilmediğim için yorum yapamıyorum fakat bence eşin ne olursa olsun herşeyden önce senin ailen olduğu için ailenle görüşmeli sonuçta annen ve baban. Düşünsene ilerde çocuğun olunca aynı şey onun başına gelse eşin nasıl tepki verir ....

Ayrıca gerçekten bebek bekleyen bir bayana söylenmemesi gereken sözler bunlar..

Ama dediğim gibi arkadaşım konuyu bilmediğim için fazla bişey diyemiyorum. Sen üzme tatlı canını 4-5 ay sonra bugünü tatlı bir tebessümle hatırlarsın inşallah ya nasıl üzülmüştüm o gün dersin :1hug:

çok okuyamadım geçmişi kızlar ben..
buketcim mutfağın çok güzel güle güle otur canım.
öykümüzün annesi sıkılma canım.erkek işte.ağzından çıkanı kulağı duymuyor çoğu zaman.

valla geldim bakalım site bana gıcıklık edip atmazsa burdayım neden bana böle oluyo anlamıyorum yaaa

günaydın herkese...öykübebk üzülme diyeceğim ama boş gerçekten sinir bozucu bir durum kıyamam yaaa.kusura bakma ama eşine fena kızdım..sen en hassas dönemindesin.nasıl davranması gerektiğini bilmiyormu..asıl sen bebeğini sevmezsin şu yaptığına bak deseydin ya...ah ah canım inşallah herşey düzelir...evlilik ne zor yaa böyle şeyliri duyunca..sadece eşinle evlenmiyorsun ailesiylede evleniyorsun...

evet canım eşim daha önce böyle yapmazdı bi gece öönce kızım ve sen benim nefesimsiniz demişti gözleri dolmuştu söylerken ertesi gün neredeyse ayrılmanın eşiğine geldik ve ilk defa eşimle bu kadar büyük bir olay yaşadık bütün gece heyecandan sinirden titredim bi de titreme diye bağrdı ya ne oluyorsun demiyorda bana

ayyyy ben gerildim inan yaaa...kıyamam...valla üzüldüm inşallah en kısa zamnada atlatırsınız bu dönemi...

inş canım şu 1-2 gün çok zorlu geçecek Allah bebeğimi korusun tek düşündüğüm o dün fazla bişey yiyemedim hep aklım onda kaldı bişey olur mu diye bu kadar üzüntü inş bebeğime bişey yapmaz

canı bir şeye sıkkındı belki de canım..patladı size.
yani evet geçerli bir sebep değil ama genede sen bebeğini düşünmek zorundasın..
ondan sonrada derler kadınlar değişiyor diye..kadını değiştiren erkeğin kendisi..

arkadaşlar günaydın şu an psikolojim bitmiş durumda nereden başlasam bilemiyorum benim annemlerin eşim ve ailesiyle arası bozuk 10 aydır görüşmediğimiz için annem dün yanıma geldi eşim ve ailesiyle görüşmek istemedi eşim bunu benden çıkardı senin gibi bi insan yok sana da sevginede lanet olsun ve en acı şeyi söyledi sen karnındaki bi bebeği bile sevemezsin dedi bu söz beni en yaralıyıcı şekilde vurdu dün sabahtan ber, b,şey y,yemedim her yediğimi çıkartıyorum ayrıyetten bütün gece migrenim tuttu gözlerin kan topladı ve eşim bana hiç bakmadı biraz sonra annem gelecek

canım yaa aileler arasında sorunlar olabiliyor ama bundan en az şekilde etkilenmelisin şu durumda.. Sen hiçbirley deme büyüklük yap eşin söylediğine pişman olsun..

canı bir şeye sıkkındı belki de canım..patladı size.
yani evet geçerli bir sebep değil ama genede sen bebeğini düşünmek zorundasın..
ondan sonrada derler kadınlar değişiyor diye..kadını değiştiren erkeğin kendisi..

evet canım ya bir de bana diyor ki niye ağlıyorsun ağlatma sende Allah Allah

Kizlar bu arada boğazim çok kaşiniyooo elimi sokup kaşiyasim geliyoooo üşütüm mü acaba yaaaaa sicak süt filan içtim ama yine ayniii
bu arada bebişimin hareketlerini böyle uzanip elimi karnima koyup onunla konuştuğumda sürekli tepik atiyoooo çok heyecan verici yaaa

büyük geçmiş olsun tatlım.. dikkat et kendine.. gerçekten en güzel dönemlerimiz bol bol hareket edip annelerini sevindiriyorlar..

inş canım şu 1-2 gün çok zorlu geçecek Allah bebeğimi korusun tek düşündüğüm o dün fazla bişey yiyemedim hep aklım onda kaldı bişey olur mu diye bu kadar üzüntü inş bebeğime bişey yapmaz

canım öncelikle meleğini düşün ne kadar zor olsada ilk yapman gereken bu bence eşine gelince benimki gibi yanar döner 1 gün önce öyle dediyse gör bak gelecek senden özür dileyecek olayın derinini bilmiyorum ama ne olursa olsun ailene saygı göstermesi lazım ve bunu önceden senin sağlaman gerekirdi o senin annen gelecek gidek nasıl onun ailesi gelip gidiyosa bunu ona tatlı dille anlatmaya çalış buzlar eriyince bebğini örnek göster bizde anne baba oluyoruz bizde bebeğimizi göstermeseler ne hissedersiin de ama tatlı dille yola geetir onu

o küste kalamıyor ağlayacak biliyorum seni çok seviyorum herşeyimsin diye hem üzüyor hemde ağlıyor tövbe yarabbim ya şimdi de gülesim geldi sinirden

canım benim izmire gidecektim ama annemlerle eşim konuşmuyor gitsek bile eşim otelde kalacaktı ve biz bir daha hiç gidemeyecektik ben bunu düşünüp eşimle aram açılmasın diye annemlere gitmedim ama hala suçlu benim

sonucta onlar da senın aılen.. gerekırse sen gıdıp 1 hafta kalsaydın o gelmeseydı...

inat et bir süre konuşma onunla canım..
ver cezasını ona.

gülşaha katılıyorum onlara en büyük ceza onlarla konuşmamak ben kavgalarımızda beni dinlemediği için artık ona mektup yazmakla buldum kendimi ona anlatmanın yolunu adam ben haklıyım diyo dinliyomu bende alıyorum kalemi kağıdı yaz babam yaz gerçekden çok işe yarıyo hayatım hem içini dökmüş olursun sonrada mektubu koy ceketinin cebine evden gidince okusun çeksin vicdan azabını sana ne hissettirdiğini yaz valla bende işe yaradı deli kocamı yola getirdi üstünede konuşma tabi o konuşana kadar bak nasıl konuşmak için sürünüyo

Existhunter cimmm
13.30 da degilmi randevun? merakla bekliyorum hayirli haberlerini.
hemde detayli ile ilgili yorumlarini da merak ediyorum..
hadi hayırlısı gelince haber ver bize.
Ben belki foruma giremem cok, malum dun yoktum isler yigilmis bana mail atarmisinnnn cok sey istedim dimi
a.s.

yaaa bu arada sen nasıl oldun? iyimisin? sonucları bızde beklıyoruz existhunder.(ay cok uzun nıckın var..kısaca ex dicem sana :)

sonucta onlar da senın aılen.. gerekırse sen gıdıp 1 hafta kalsaydın o gelmeseydı...

aa olur mu hiç tatlım beni orda kurtlar kapar ya :) eşim benden ayrılamaz yani neredeyse işe bile beraber gideceğiz ben yalnız yollarda gidersem yürüyerek peşimden gelir öyle tuhaf biri

X