2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Biraz önce arkadaşımla konuştum. O da 4 aylık hamile.Biraz önce birkaç damla kan geldi,çok korktum dedi.Yarın doktora gitcek.Bende korktum.Sizlerden böyle birşey başına gelen var mı?

Biraz önce arkadaşımla konuştum. O da 4 aylık hamile.Biraz önce birkaç damla kan geldi,çok korktum dedi.Yarın doktora gitcek.Bende korktum.Sizlerden böyle birşey başına gelen var mı?

canım benım arkadsın basına geldı doktor yatıp dınlenmesı gerektıgını soyledı ınsallah bırsey olmaz korkma esı bır acıle goturse yada saglık ocagına

düşük tehlikesi olabilir.benim başıma geldi.çok zor.sabah olmasıama şimdi bir tedbir alması çok iyi olur iğnesi var onun açık eczaneden adı sanırım prolotun depetti.4 günde 1 vuruluyor bence vurunsa iyi olur tel aç söyle bakalım.benim bebek iyi:nazar: darısı arkadaşına.inş

herkese günaydın güzel annişler nasılsız bugün inş geçmişi okuyabilirim mart annelerine girince net gidiyo 2 gündür çıldıracağım valla yarım saattir yeni girebildim

arkadaşlar günaydın şu an psikolojim bitmiş durumda nereden başlasam bilemiyorum benim annemlerin eşim ve ailesiyle arası bozuk 10 aydır görüşmediğimiz için annem dün yanıma geldi eşim ve ailesiyle görüşmek istemedi eşim bunu benden çıkardı senin gibi bi insan yok sana da sevginede lanet olsun ve en acı şeyi söyledi sen karnındaki bi bebeği bile sevemezsin dedi bu söz beni en yaralıyıcı şekilde vurdu dün sabahtan ber, b,şey y,yemedim her yediğimi çıkartıyorum ayrıyetten bütün gece migrenim tuttu gözlerin kan topladı ve eşim bana hiç bakmadı biraz sonra annem gelecek

herkese gunaydin kızlar
lavinyacim gecmis olsun nasilsin simdi?
Oykucum cok kotu bi durumdur eminim... biraz anlayisli olmalari gerekir senin durumun ortada. torun var birde..sen yinede bebegini dusun lutfen sakinles.

saol canım mama o kadar kötüyüm ki herşeyin suçlusu benmişim gibi davranıyor ben annemde tarafa değilim ama anlamıyor istemiyorum sevgini sen bebeğini bile sevemezsin diyor o kadar acı ki bebek olmassa gerçekten dün bişeyler kopacaktı

saol canım mama o kadar kötüyüm ki herşeyin suçlusu benmişim gibi davranıyor ben annemde tarafa değilim ama anlamıyor istemiyorum sevgini sen bebeğini bile sevemezsin diyor o kadar acı ki bebek olmassa gerçekten dün bişeyler kopacaktı
keske sen annene gitseydin o gelecegine.
kalici bir cozum degilki oykucum bebek dogunca nolucak?
annenle baban gelip gormek isterler ki nasil bekliyorlardir.
en dogal haklari bu.
bence her iki tarafinda biraz aklini basina alip sakinlesip usuletende olsa barismasi gerekir.
ortada bir torun var artik ve o herkesin torunu.

sabah sabah üzdüğüm için özür dilerim ama gerçekten çok kötüyüm

canım kıyamam sana ama biliyoruzki sen bebeğini çok seviyorsun eşine gelince kesin canı başka birşeye sıkkındı senden çıkardı hep öyle olmazmı zaten üzülme bebeğini düşün annesi onun sana ihtiyacı var

kusura bakmayın kızlar ama anneme bile bu kadarını anlatamam bir tek size anlatabilirim zaten annem anlayacak gözlerimden falan ama ne yapayım anneme uygun yoldan anlatacağım

keske sen annene gitseydin o gelecegine.
kalici bir cozum degilki oykucum bebek dogunca nolucak?
annenle baban gelip gormek isterler ki nasil bekliyorlardir.
en dogal haklari bu.
bence her iki tarafinda biraz aklini basina alip sakinlesip usuletende olsa barismasi gerekir.
ortada bir torun var artik ve o herkesin torunu.

canım benim izmire gidecektim ama annemlerle eşim konuşmuyor gitsek bile eşim otelde kalacaktı ve biz bir daha hiç gidemeyecektik ben bunu düşünüp eşimle aram açılmasın diye annemlere gitmedim ama hala suçlu benim

dün eşime inat çok hareket etmeyen kızım hep hareket etti hep tekmeledi normalde hiç bu kadar olmazdı dün gece ben ağladıkça kızım üzülme der gibi hep kendini hissettirdi

Existhunter cimmm
13.30 da degilmi randevun? merakla bekliyorum hayirli haberlerini.
hemde detayli ile ilgili yorumlarini da merak ediyorum..
hadi hayırlısı gelince haber ver bize.
Ben belki foruma giremem cok, malum dun yoktum isler yigilmis bana mail atarmisinnnn cok sey istedim dimi
a.s.

herkeze günaydın arkadaşlar......
lavinya geçmiş olsun canımmmmmm
buket yeni mutfağın hayırlı olsun canım içinde ağız tadıyla otursun inşallah
öykübebek canım biliyorm canını sıkma diyemeyeceğim çünkü nekadar desekte elden gelmiyooo üzücü bi durum neden anlayışlı olmazla sanki aman allahım....TORUN Bİ OLSUN BAK GÖR NASILDA FARKLI OLUR HERŞEYYYYY İNAN

inş canım ama dün gece içimden eşime karşı bişeyler koptu bence artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak ama benim kızım var onu düşünüyorum başka kimse umrumda değil

Kizlar bu arada boğazim çok kaşiniyooo elimi sokup kaşiyasim geliyoooo üşütüm mü acaba yaaaaa sicak süt filan içtim ama yine ayniii
bu arada bebişimin hareketlerini böyle uzanip elimi karnima koyup onunla konuştuğumda sürekli tepik atiyoooo çok heyecan verici yaaa

X