2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın arkadaşlar,
öykübebek canım gerçekten üzüldüm ama arkadaşlar söylenebilecek herşeyi söylemişler, inşllah kısa zamanda karşılıklı anlayışla çözülür herşey de sende eşinle anne-baba arasında kalmaktan kurtulursun.
buketcim dün yazmayı unutmuşum mutfağın gerçekten çok güzel olmuş, iyi günlerde kullan
existhunter iyi haberlerini bekliyoruz
elif dikkat et kendine mandalinaya ve ıhlamura devam
şimdi dönüp bidaha bakayım unuttuğum bişey var mı diye.

Oyku bebek annem izmirden geliyo demistin sorcaktim unuttum nersindensiniz izmirin bende izmirliyim sen izmirdenmi gelin gittin?

ya ilk başlarda gidiyorum ama kalkamıyorum ne yapayım altımı bağlasamdamı yatsam o zaman:eek:kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol: boddimcim bunlar hep alistirma seni annelige alistiriyor ben oyle dusunuyorum simdi bebek dogunca zaten gece uykularin 8 delikli olucak:roflol: bence sen simdiden alis kalkmaya sunun surasinda ne kaldi. ( umarim moralini bozmamisimdir) :roflol:

kızlar hijyene de hepimiz bayan olarak dikkat ediyoruz mutlaka ama daha fazla dikkat etmeliyiz..
enfeksiyon kaptığımızda erken doğum olabiliyor bu.Allah korusun..

:roflol::roflol: boddimcim bunlar hep alistirma seni annelige alistiriyor ben oyle dusunuyorum simdi bebek dogunca zaten gece uykularin 8 delikli olucak:roflol: bence sen simdiden alis kalkmaya sunun surasinda ne kaldi. ( umarim moralini bozmamisimdir) :roflol:

ege-denizciğim işde onu diyorum nasıl olsa bölünmeyecekmi bu uykular şimdi deliksiz uyuyamda oğlum gelince bölsün inş uykusu annesine çeker uykum bölünecek diye kalkıp emmiyomuş bile benim oğlan ne güzel olur düşünsenizeeeesırnaşık şeysırnaşık şey
abarttım demi :roflol::roflol:

kızlar hijyene de hepimiz bayan olarak dikkat ediyoruz mutlaka ama daha fazla dikkat etmeliyiz..
enfeksiyon kaptığımızda erken doğum olabiliyor bu.Allah korusun..

evet kesinlikle doktorumda aynen oyle dedi antibiyotik kullanmak istemiyorum demistim bobrek enfeksiyonu kaptigimda,kullanmak zorundasin yoksa erken dogum riski tasirsin demisti. artik pamuklu ic camasiri giyiniyorum ve ag kisimlarini utuluyorum ve hep kuru tutmaya calisiyorum kendimi. nem bakteri uretiyor.

ege-denizciğim işde onu diyorum nasıl olsa bölünmeyecekmi bu uykular şimdi deliksiz uyuyamda oğlum gelince bölsün inş uykusu annesine çeker uykum bölünecek diye kalkıp emmiyomuş bile benim oğlan ne güzel olur düşünsenizeeeesırnaşık şeysırnaşık şey
abarttım demi :roflol::roflol:

evet sankim biraz abarttin :roflol: ama benim esim mesela bi yatiyomus yeni dogdugunda sabah 8 e kadar deliksiz uyuyormus babasi diyomuski annesine git bak bakalim yasiyomu :)) cok uslu bi bebekmis vede annesi 7 aya kadar pek hissetmemis karninda kipirdadigini acaba diyom bizim kiz babasina mi cekti bende hissetmiyorum ya.

benimde 10 ay oldu çok özledim ya eşim diyor istanbul mu güzel yok diyorum izmirim başka

tabiki ya izmir bambaska banada soruyorlar nedir bu izmir aski soyle bakalim izmirin nesi var diyolar anlatamiyorum izmir oyle 3 gun 5 gun le anlasilcak tanincak yer degil yani orda yasamak lazimki anlasilsin. seneye insallah bebisimide tanistiricam izmirle :)

evet sankim biraz abarttin :roflol: ama benim esim mesela bi yatiyomus yeni dogdugunda sabah 8 e kadar deliksiz uyuyormus babasi diyomuski annesine git bak bakalim yasiyomu :)) cok uslu bi bebekmis vede annesi 7 aya kadar pek hissetmemis karninda kipirdadigini acaba diyom bizim kiz babasina mi cekti bende hissetmiyorum ya.

ya ne güzel işde senin eşin güzel bir örnek inş kıznda babasına çeker

boddim neyaptin sen canim cok tehlikeli bisey o sakin tutma idrarini birsuru sorun cikartiyor mesela bende bobrek iltahabi oldu gecen ay doktor bol su ic sik sik wc ye git dedi eger gitmezsen idrardaki bazi tortu yada ona benzer seyler dibe cokuyor ve daha sonra zararli olmaya basliyor ve gebelikte enfeksiyon kapmak cok kolay. tembellik yok dogru tuvalete kaydirigubbakcemile3:roflol:

ılk baslarda ben o kadar cok tutuyordum kı anlatamam.. eskıden berı vardır o huyum. bırak gecelerı gunduzlerı bıle tutarım nedense.. ama hamılelıkte bebegım zarar gormesın dıye esım ılk zamanlar benı devamlı uyandırıyordu.. dedım uyandır gecelerı olsada olmasada wc ye gıtmem lazım.. cunku sabah bı kalkıyorum tutmusum sonra wc ye gıttıgımde acı sancı arası bırsey oluyordu.. artık kalkıyorum gecelerı valla

neeeeeeeee 7 aya kadar mı? yaa az daha sabret hissedeceksin...

ya ne güzel işde senin eşin güzel bir örnek inş kıznda babasına çeker

insallah canim ben zaten esime benzemesini cok istiyorum bende uslu bi bebekmisim ama doktorlara asikmisim aglarmisim geceleri bizimkiler beni acile gotururlermis ben doktoru gorunce baslarmisim gulmeye cilveler yapmaya dr. bunun biseysi yok alin goturun dermis:roflol:

neeeeeeeee 7 aya kadar mı? yaa az daha sabret hissedeceksin...

artik sabirdan baska carem yok zaten dusunmemeye calisiyorum psikolojim bozuluyo durmadan esime soruyorum sence yasiyormudur diye, ama artik ustune dusmiycem olayin bi amuda kalkmadigim kaldi prensesi kipirdatmak icin sositososito

insallah canim ben zaten esime benzemesini cok istiyorum bende uslu bi bebekmisim ama doktorlara asikmisim aglarmisim geceleri bizimkiler beni acile gotururlermis ben doktoru gorunce baslarmisim gulmeye cilveler yapmaya dr. bunun biseysi yok alin goturun dermis:roflol:

:roflol::roflol:sende az değilmişin doktor civanım doktor doktoor civanım ah seni istiyor canım yani :jeyyar:

X