2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Allahımmmm çok üzüldüm, sevenlerine sabır versin. herşey bir süreç, kesinlikle hepsine "nokta" konma ihtimali var hernekadar bunu düşünmek istemesek de. kimin başına ne geleceği hiç belli olmuyo, ben de çok karamsarımdır herkes kızar bana. ama işte herşey güzel olmayabiliyo

günaydın kızlar bugün doktora gideceğim için çok mutlu açtım bilgisayarı ama kasım annesini duyunca tüm moralim bozuldu ya inanamadım yanlışmı okudum acaba diye kaç kere baktım
aman allahım ya çok kötü birşey allahım kimsenin başına böyle birşey vermesin başınız sağolsun canım ya allah sabır versin başka ne denilebilirki kelimelerin bittiği an bu olsa gerek.......

:ecrin_bebek:sudemnur gözün aydın canım cinsiyeti öğrenmissin. Başa baş olacak galiba kız erkek sayısı.:lepi:

elif : İstanbulda ki hava beni de etkiledi.Sabah köprüden geçerken vay beee dedim.Şimdi tıkılacaz içeri. Dışarıda hava almak varken Çok üzgünüm çoook

existhunder yolun yarısını geride bıraktın sende.21.haftadasın artık.hadi gözün aydın:sm_cool:

che(deniz) bu arada sende dün ilk tekmeleri hissetmissin seninde gözün aydın. Çok farklı bir duygu değil mi? benim ki de sabahları hele hiç durmyor. Bu arada sabırlı ol alacaksın bugün test sonuçlarını beklemek çok zor değilmi?a.s.

rehavetciğim rüya bu.herşey görülebiliyor. saçmada olsa :) o yüzden hayırdır demek lazım
bakarsın bebişin mavi gözlü doğar(belki büyük büyük babalarda vardır )süprizzzzz

canım inanamıyorum gerçekten mi gözlerim doldu

canım yaa hala şoktayım. embilo ne demek. Kasım annelerine sakın yazmayın moralleri bozulmasın.doğuma girecekler ordakiler hep.

Hangi hastanede doğum yaptı nasıl olmuş..

ayyyy inanamıyorum yaaa benimde bazen aklıma geliyo ya bana bişey olursa diye bunu da duyunca çok etkilendim allahım başınız saolsun.Hangi hastane de doğum yaptı ve türkçesi ne bu ölümün :1ninca:

ayyyy inanamıyorum yaaa benimde bazen aklıma geliyo ya bana bişey olursa diye bunu da duyunca çok etkilendim allahım başınız saolsun.Hangi hastane de doğum yaptı ve türkçesi ne bu ölümün :1ninca:
kızlar bende çok korkuyorum bu durumdan o yüzden ALLAHIMA dua ederken ALLAHIM BEBEKLERİMİZİ BİZE BİZDE BEBEKLERİMİZE BAĞIŞLA DİYORUMçünkü onlara bizlerden iyi kimse bakamaz bizim sevdiğimiz gibi kimse sevemez

hepimiz cok etkilendik valla benimde haberi aldigimdan beri elim ayagim kesildi.
keske anlatmasaydin canım yaa, sen de paylasmak istedin ama.
bak hepimiz hamileyiz, etkilendik haliyle..
allah ailesine sabir versin gercekten

hepimiz cok etkilendik valla benimde haberi aldigimdan beri elim ayagim kesildi.
keske anlatmasaydin canım yaa, sen de paylasmak istedin ama.
bak hepimiz hamileyiz, etkilendik haliyle..
allah ailesine sabir versin gercekten

ben çok kötü oldıum ama oda napsın demekki çok üzgünpaylaşmak istedei allahım sabır versin
benim paronoyalara biri daha eklerni

aaaaa:1shok: ne diyosun canim ya inanmiyorum, dogum normal olduktan sonra niye sonradan oluyoki ay Allahim korusun, cok uzuldum tuylerim diken diken oldu yaa, Allah sevdiklerine sabir versin , hala dogumlarda boyle anne olumleri oluyomu yaa:1no2:

öffffffffffffff
ben çooook kötü oldum arkadaşlar yaa 2 gündür inanin bi eşimin arkadaşi 2ncisi bu anne allah rahmet eylesin ne zor bi durum belki sütünü bile almadi yavrucak....
Annesi çekemedi doyasiya kokusunu saramadi kollri yeterince bakamadi gözlerine süzemedi bakişlariyla içine çekemedi
acisini bile unuttu oan ama şimdi yooooooooooooook öyle miiiiiiii
bebeğim annesiz mi kaldin şimdi sütsüzmü kokusuzmu anlamiyosun diyolardir daha minicik yüreğinle bence herşeyi anliyosun bebeğim meleğim kanatsizim bahtsizim.....
Annen seni birakip gitmedi bebk anniş seni koruyacak uzakta nda olsa yaninda olacak allahima emanet ol minik kuzummmmmm
evdede kimse yoook ağlaya ağlaya deli olcam şimdi

ben çok kötü oldıum ama oda napsın demekki çok üzgünpaylaşmak istedei allahım sabır versin
benim paronoyalara biri daha eklerni

bu paranoya bende hep vardı zaten hatta geçen kocişe bana birşey olursa oğluma üvey anne getirirsen seni rahat bırakmam ona göre dedim iyice kafayı yedin saçmalıyorsun yine diyo kaydirigubbakcemile3

offfff umudum ya okuduğumdan beri kafamı dağıtmaya çalışıyordum senin yazıyı okuyunca bittim yaa inan kaç kere okudum ağlayarak senağlamasenağlamasenağlama
allah kimsenin bebeklerini annesiz koymasın :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Amin selencim amin yaaaa.....
Minik yürek nasil dayanacak bilmiyorum ....
Rabbim sevdiklerimizden ayirmasin cemil cümlemizi inşallah.....

Bana birşey olursayı hiç düşünmemiştim. ya aklımdan çıkmıyor. eşi ailesi ne haldedirler şimdi. Neler oluyor Allahım bu hayatta. Diyecek hiçbirşey bulamıyroum:1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…