2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar hala gebelık belırtısı olmayan varmı hemde hiç :roflol: sevıneyımmı üzüleyımmı bılmıyorum ama bende 1 tane bıle gebelık belırtısı yok cok rahatım maşaallah sizlerde ne gıbı belırtıler oluyorkı benım kese bu arada gecen gıttıgımde 6.5mm minicik bişey adayadayı cenım bende şişlikte yok :):) :asigim: gercı mıde bulantısının ne kadar kötü oldugunu bılıyorum inşaallah 9 ay böyle rahat oluruz hamişlerr

selam arkadaşlar...ben de dört gözle bekliyorum mart annesi olmayı...henüz 2 günlük bi gecikme var...dün kan testi yaptırmaya gittim sonucunu salı günü alırsınız deyince yaptırmadım. o güne kadar bekledikten sonra testi kendim de yaparım diye...ooofff....meraktan ölücem........nolur bana dua ediiinnn !!!

canım inşaallahh hamişsindir seni aramızda görmek isteriz allahım inşaallah tüm evlat hasretıyle yananlara hayırlı saglıklı ve uzun ömürlü evlatlar versin :asigimlepi:

Canım bazı hamişler hiç belirti yaşamazlar. Bak bende sadece uyku hali var. Dün nerdeyse bütün gün uyudum. Başağrım oluyo arasıra.Ağzımda hoş olmayan bir tat var. Bulantım henüz başlamadı inşallahda başlamaz.

Sana kocaman bir hamiş duası yolluyorum. İnşallah senide aramızda görürüz. Hayırlısıysa olsun canım.

herkese güzel bi gün diliyorum. xnazanx ve yelcan1982 size bişey sorcam. ben pi.tesi (14temmuzda) kontrole gittiğimde 7 haftalıksın dedi. ama bence 8. haftanın ilk günüydü. size kaç hatalık dediler merak ettim .

merhaba!
ben de 2009 mart anne adayıyım. Doktor kontrole geldiğinde kalp atışlarını duyabilirsiniz demişti. O gün geldi bu akşam gideceğiz inşallah. çok heyecanlıyım :)

KızılDeniz ve buket26 ççoookkk teşekkürler...iyice havaya girdim zaten...baksanıza takvimim bile hazır :asigim: umarım bi aksilik olmaz....

takvimler çok hoşuma gittiii, nerden bulabilirim acaba? herkeste farklı farklı bir de çok şekerlerrr

merhaba!
ben de 2009 mart anne adayıyım. Doktor kontrole geldiğinde kalp atışlarını duyabilirsiniz demişti. O gün geldi bu akşam gideceğiz inşallah. çok heyecanlıyım :)

Aramıza hoşgeldin canım. Allah hayırlısıyla ve sağlıkla kavuştursun inşallah.

herkese güzel bi gün diliyorum. xnazanx ve yelcan1982 size bişey sorcam. ben pi.tesi (14temmuzda) kontrole gittiğimde 7 haftalıksın dedi. ama bence 8. haftanın ilk günüydü. size kaç hatalık dediler merak ettim .

canim ben sat a gore 9 haftaya yakinim 20 mayis son adet tarihim ama kontrolde bir hafta geride oldugumu soylediler yani suan anca 7+5 oldum, doktor ultrasyonda baktiysa kesin tarihi soyluyor canim

kizlar hamileyken kabus goreniniz varmi? ben dusuk yaptigim hamileligimde hergun kabus goruyordum korkarak uyaniyordum, dun gece yine kabus gordum cok korktum ya okumadigim dua kalmadi sabaha kadar, korkuyorum o kadar korkudan sonra bebisime birsey olur diye bu konuda bilgisi olan varmi?

canim ben sat a gore 9 haftaya yakinim 20 mayis son adet tarihim ama kontrolde bir hafta geride oldugumu soylediler yani suan anca 7+5 oldum, doktor ultrasyonda baktiysa kesin tarihi soyluyor canim

hımm anladım nazancım... o zaman aynıyız. sanırım ilk bizler doğum yapcaz allahın izniyleyerimseniben. benim çok fazla bulantım olmadı. senin nasıl. umarım bundan sonra da başlamaz. tedirginim aslında biraz.

buket 26 sen buralrda çok seviliyosun bende seni hiç görmeden yazdıklarınla çok sevdim arkadasım....ben 6 hafta 3 günlük hamileyim..çok heyecanlıyım...Allah inşallaah hepimizi korur.Hepiimiz güzel sağlıklı bebişler dünyaya getiririz.Tüm hamişleri kocamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan öpüyoruuummm.

bu arada adım ayça...hesaplayıcılar 11 mart gösteriyor doğumumu.belki erken amaa ben vücudumda çatlaklar oluşmasın diye bişi kullanmak istiyorum.tavsiye edebileceğiniz krem falan varsa lütfen yazın bana..çünkü her kafadan bi ses çıkıyor anlamadım gittii:)

benimde cok olmadi dunle bugun biraz var ama kahvaltiyi zor hazirladim, yinede coguna gore iyiyim cok sukur:) daha yolumuz cok uzun hayirlisiyla sagsaglim bebeklerimizi aliriz inslh kucagimiza

Sağol canım beni çok motive ettin. Samimi duyguların benide sevindirdi. Nasıl bakarsan öyle görürsün canım benim. Şenizİnşallah canım sağlıkla kavuşuruz bebişlerimize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…