2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Selam herkese mart anneleri, burayı genelde takip etmeye çalışıyorum çünkü bende mart annesiyim 17 mart gözüküyor, dün doktoruma gittim önce gittiğimde kıza benziyor demişti dün ise bizim ufaklık bacakları toplamış açmadı bir türlü ama yinede doktor kız hazırlığı yapabilirsiniz dedi:)) Bakalım birdaha ki ay detaylı ultrasona giricem o zamana kadar yinede pembe birşeyler almayayım diyorum zaten daha da birşey almadım bebişime daha erken gibi geliyo bana:))Herkesin sağ salim bebeğini kucağına alması dileğiyle:))

bende burdaki bebek magazalarindan bazilarina mail attim hediye paketi gonderecekler, bir tanesi 45 euroluk esya gondercekmis merakla bekliyorum

güzel anneler hepinize iyi akşmalar yeğenlerime iyi bakınnnn:))

Selam herkese mart anneleri, burayı genelde takip etmeye çalışıyorum çünkü bende mart annesiyim 17 mart gözüküyor, dün doktoruma gittim önce gittiğimde kıza benziyor demişti dün ise bizim ufaklık bacakları toplamış açmadı bir türlü ama yinede doktor kız hazırlığı yapabilirsiniz dedi:)) Bakalım birdaha ki ay detaylı ultrasona giricem o zamana kadar yinede pembe birşeyler almayayım diyorum zaten daha da birşey almadım bebişime daha erken gibi geliyo bana:))Herkesin sağ salim bebeğini kucağına alması dileğiyle:))

Ayy benimde aynı canım göstermedi kıza benziyor demişlerdi bundan önce bu sefer sımsıkı kapalıydı netleşemedi bende önümüzdeki ay detaylıyı bekliycem :):nazar:

Yaaa nerelere gönderdiniz neler yazdınız mesela?

bebek bezi firmalarına üye ol cnm orda adresıme numune ıstıyorum bolumlerı oluyor oraları uye olurken ısaretle birde sıtelerınde ıletişim yerlerı var ıstek ve önerılerınız dıe oraya tıklayıp yaz numune ıstıyorum adresıme denemek amaclı dıe :icecream:

molfix,nivea,huggies,babystar mail attım ...hamile olduğumu bebek beklediğimi ve araştırma döneminde olduğumu filan yazdım numune göndermelerini rica ettim....hepsinden cevap geldi kimiis göndericez dedi,kimisi elimizde numune yok olunca değerlendircez dedi..birinden mama istemiştim sanki bebek var gibi benmi yiyip bakıcam tadına onlarda haklı tabi bebek doğduktan sonraki 6 ay içinde yollayacaklarmış mamayı...başka sitelerde vardır ama fazla araştıramadım....değişik yerlere gönderen olursa bize de haber versinde bizde isteyelim...

:KK70: arkadaşlar bugün doktora gittim. 3 lü testin ve rubella test sonucunu göstermek için. dr. bi bakalım diyince benim gibi "aman ultrasona çok girmem zarar verir" diyen kadın birden hopladı yerinden:) özlemişim yavrumu. neyse ki herşey normal. yahu arkadaşlar benim kız 11. haftadan beri hiç kapamadı. hepsinde maşallah bakmamız için baya bi bekledi. babasına diyorum bu kızdan çekeceğimiz var:))))

bu arada tetanoz aşısını sordum, hijyenik bi hastanede olacağın için hiç gerek yok dedi.

varis çorabını sordum, bele kadar olan özellikle hamileller için olandan varmış onu önerdi.

çok hızlı kilo almışım dikkat et dedi.

sütün gelmesi de iyi bişeymiş. ben korkmuştum. buları yaşayıp da doktora sormayanlar için yazıyorum arkadaşlar. hepinizi öpüyorum...

Biz geldiiiik.Anneme gitmiştim,pijama takımı almış bana onu gösterdi.
Dönüşte bi baktım kargom gelmiş.Babystardan numune paketim gelmiş. 2 adet bez var içinde.
İlk bezimiz geldi. Bakalım diğerlerindende gelecekmi. 29 Eylülde göndermiştim maillerimi.

slm.Ben bu sayfayı ilk kez ziyaret ediyorum.Tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım 16. haftam.Allah' ın izniyle üçüzlerim olacak.Bu ayın 15 inde cinsiyetlerini öğrenicem.Benim durumumda olan arkadaşlar var mı nasıl geçiyor hamilelikleri?

hoşgeldin mehlika:) sanırım mart annelerinde var tüp bebeklerimiz... bol şans diliyorum sana:) merakla bekliyoruz cinsiyetlerini, tüp bebekte farklı cinsiyetler olabiliyomuymu bu arada?

çok dikkat et kendine:)

selam buketcim listeye eklediğin için çok teşekkür ederim. canım sanırım bir yanlışlık var. benim doğum yapacağım gün 21 mart görünüyor bir kontrol et istersen ben mi yanlışlık yapıyorum bilmiyorum.
bu arada ben çalıştığım için çok sık giremiyorum.ama takip etmeye çalışıyorum. kendinize ve bebişlerinize iyi bakın:emir_bebek:

HAMİŞ LİSTESİ

nilocan...........................23 Mayıs...............27 Şubat
ayshınce........................24 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Kız
fundadeniz......................24 Mayıs...............28 Şubat
xnazanx.........................20 Mayıs...............28 Şubat
glcncrn...........................20 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Kız
yelcan1982.....................19 Mayıs..............1 Mart
cerez.............................25 Mayıs..............1 Mart
gökçenn.........................25 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bavse.............................26 Mayis..............2 Mart
buket-26.........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Boddim..........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
pilar08............................26 Mayıs..............2 Mart
SİBSeR..........................27 Mart................3 Mart..........cinsiyet.....Kız
Saruboceq......................30 Mayıs..............3 Mart..........cinsiyet.....Kız
heidi28...........................28 Mayis..............4 Mart
İCl@l.............................28 Mayıs...............4 Mart..........cinsiyet.....Erkek
yağmur80.......................28 Mayıs..............4 Mart
serapilhan......................28 Mayıs...............4 Mart
rehavet...........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
selence..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ruhe_haben.....................29 Mayıs..............5 Mart
annesininkuzusu.............29 Mayıs..............5 Mart
aycacoskun....................29 Mayıs..............5 Mart
melek81.........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
luffee..............................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
sheylaa..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ledaelara........................30 Mayıs..............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Erkek
zeyno 2..........................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
ikiz................................30 Mayıs..............6 Mart
rebeca............................3 Haziran.............6 Mart..........cinsiyet.....Kız
gülen yüz........................3 Haziran.............6 Mart
ELF-RCP........................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
gulperi............................31 Mayıs..............7 Mart
bidibidim.........................31 Mayıs..............7 Mart
deniz bayhan..................31 Mayıs..............7 Mart..........cinsiyet.....Erkek
ALMESTİN......................1 Haziran.............8 Mart
asiş................................2 Haziran.............9 Mart
mimikam.........................2 Haziran.............9 Mart
MELİHA28.......................2 Haziran.............9 Mart
enel17.............................2 Haziran.............9 Mart..........cinsiyet.....Kız
karabiberim......................3 Haziran............10 Mart
izmirlimmm......................3 Haziran............10 Mart
mystory...........................3 Haziran............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
niloşş..............................3 Haziran.............10 Mart..........cinsiyet.....Kız
kozet..............................4 Haziran.............11 Mart..........cinsiyet.....Erkek
veyza..............................4 Haziran.............11 Mart
derence...........................4 Haziran ............11 Mart
duygun............................5 Haziiran............12 Mart
muhterem........................5 Haziran.............12 Mart
pembiş............................21 Mayıs.............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
paylaşım.........................30 Mayıs..............13 Mart
elale................................6 Haziran.............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
bemt...............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
umudum01......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
little_suzy.......................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Erkek
CCEK.............................6 Haziran..............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
zakkum6644...................6 Haziran...............13 Mart..........cinsiyet.....Kız
Doudou...........................7 Haziran..............14 Mart
nilaylay...........................7 Haziran..............14 Mart
Kızıl Deniz.......................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Erkek
LAVİNİA..........................8 Haziran.............15 Mart..........cinsiyet.....Kız
sehnaz52........................8 Mart..................15 Mart
akser..............................9 Haziran.............16 Mart..........cinsiyet.....Kız
burcusenk.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kapkara..........................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
adayadayı.......................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
kuzuum..........................10 Haziran...........17 Mart
surrender48.....................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sevilay.bayar...................10 Haziran...........17 Mart..........cinsiyet.....Kız
sarılale1981....................10 Haziran............17 Mart..........cinsiyet.....Kız
Ardayasbu......................11 Haziran...........18 Mart
uglywife..........................12 haziran...........19 Mart
sudemnur........................12 Haziran..........19 Mart
edali368..........................12 Haziran..........19 Mart
existhunder.....................12 Haziran...........19 Mart..........cinsiyet.....Kız
desire06..........................12 Haziran...........19 Mart
cananca51......................13 Haziran...........20 Mart
tebessüm22....................13 Haziran...........20 Mart
ayseeee__......................13 Haziran...........20 Mart
bebekecem17..................13 Haziran..........20 Mart
cyberyasar......................13 Haziran...........20 Mart
fencidmlrms....................14 Haziran...........21 Mart
16 eylül...........................15 Haziran..........22 Mart..........cinsiyet.....Erkek
huriye aydın.....................15 Haziran..........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran...........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran...........23 Mart
çiğtanesi.........................16 Haziran...........23 Mart
nehiray...........................16 Haziran...........23 Mart
osslem...........................16 Haziran...........23 Mart
subora............................17 Haziran...........24 Mart
burser.............................17 Haziran...........24 Mart
Zuzucuuuk......................17 Haziran...........24 Mart
e-u.................................18 Haziran...........25 Mart
*annem*kızıyor................18 Haziran...........25 Mart
yadaji.............................19 Haziran...........26 Mart
asude84.........................19 Haziran...........26 Mart
elif_bs............................20 Haziran...........27 Mart
DOGA6..........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
EYDİEN.........................20 Haziran...........27 Mart..........cinsiyet.....Kız
osslem...........................20 Haziran...........27 Mart
çiçesu............................21 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Erkek
@ycel............................21 Haziran...........28 Mart
öykübebek......................25 Haziran...........28 Mart..........cinsiyet.....Kız
eskpınar.........................25 Haziran...........28 Mart
afb.................................22 Haziran...........29 Mart
limbi33...........................22 Haziran...........29 Mart
MTS..............................23 Haziran...........30 Mart
iklimsu...........................23 Haziran...........30 Mart
Lazanya.........................23 Haziran...........30 Mart..........cinsiyet.....Erkek
che_guevera_.................23 Haziran...........30 Mart
ege-deniz.......................24 Haziran...........31 Mart
albanian.........................25 Haziran...........1 Nisan..........cinsiyet.....Erkek
galatea79.......................26 Haziran...........2 Nisan
HAYATist.......................28 Haziran...........4 Nisan
betül19...........................29 Haziran...........5 Nisan..........cinsiyet.....Kız
esranur-akyol.........................?.......................?..............cinsiyet.....Erkek

Hadi bakalım cinsiyetlerde belli olmaya başladı kaydirigubbakcemile5
:nazar: 19 erkek :nazar: 29 kız :nazar: Yokmu arttıran?

.....zeyno 2.....akser.....kızınız
.....melek81.....oğlun................ uğurlu gelsin canlarım.....

.....tahtasiz_tuba
.....sabırsızım
.....mehlika10...............Aramıza hoşgeldiniz arkadaşlar. Son adet tarihlerinizi verirseniz sizleride listemize ekleyebilirim.
[/B]

selam arkadaşlar nasılsınız bugün ben bugün bittim resmen temizlikle uğraştım ne kadar inlendiysemde yoruldum yarın günüm var offffffffff çok yorulacam allah yardımcım olsun allahtan hamişimde yardıma gelecek bi arkadaş var toplam 7 kişi...
BUKET GEÇMİŞ OLSUN CANIM BU ARADA DİĞER HASTA ARKADAŞLAR KENİDİNİZE ÇOK DİKKAT EDİN HEPİNİZİ BEBİŞLERLE ÖPÜYORUMkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

yaaaaaaaa ne şanslısın canımmmmmmmmm süper:1shok:

oglumda o kadar cok yerden paket gelmisti ki bebek bezleri biberonlari, emzikleri, islak mendilleri, coraplar, atletler, oyuncaklar daha hatirlayamadigim bircok sey:) bakalim bu sefer siz bahsedince aklima geldi , tekrar form doldurup yollayim bakalim , hediye almasini cok seviyorumkaydirigubbakcemile3

merhaba kızlar.
lazanyacığım geçmiş olsun.kızlar dikkat edelim.bol bol c vitamini alalım bebişlere birşey olmasın.
buketcim sanada geçmiş olsun.bende de laptop var ekstra klavye ve mause taktım bende çay falan dökmeyeyim diye birde eşim çok oyun oynuyor heryeri ter izi oluyor diye.inşallah düzelir bilgisayarın.
yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.inşallah sağlıklı hamilelik geçirirsiniz.
cinsiyeti öğrenen arkadaşlar sağlıkla doğsun bebişleriniz ve bebişlerimiz.
nazancım ne güzel hediyeler almışsın.bana daha hiçbirşey gelmedi.bakalım neler gelicek.
artık hafta içi akşamlarıda ders çalışıyorum.doğumumdan 1 ay sonra sınavlarım var.çok çalışmam lazım çok.bebişim bana uğurla geldi herhalde.allaha şükür herşeyin yoluna girmeye başladı.
rabbim herkese bu kadar güzel sağlıklı bir uğur nasip etsin.hepinizi öpüyorum.sağlıkla kalın minişlere iyi bakın.öptüm.

nazancım hadi bakalım dene yine şansını. Gelenlerin fotosunu koy ama görelim emi tatlım.

X