2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

sarıböceğim güzel haberlerini bekliyoruz alya derin'in. enelcim geçmiş olsun sanada, benimkinden de ses seda yok ama ilk bebek geç hissedilirmiş. 18. hafta ile 22. hafta arası diyorlar. sen kendine iyi bak kızın büzülüp kalmaz bir köşede hiç merak etme. bizim kızlarımız çok cadı olacaklar, haklarını savunur onlar :)

sarıböceğim güzel haberlerini bekliyoruz alya derin'in. enelcim geçmiş olsun sanada, benimkinden de ses seda yok ama ilk bebek geç hissedilirmiş. 18. hafta ile 22. hafta arası diyorlar. sen kendine iyi bak kızın büzülüp kalmaz bir köşede hiç merak etme. bizim kızlarımız çok cadı olacaklar, haklarını savunur onlar :)

sağol canım.bak ben aklımdan çıkarmışım geç hissedileceğini.alışmışım ya ben ağrı varsa içerde bebek var diye ondan herhalde.insan ağrısı olmayınca birşey oldu sanıyor.bizim kızların cadı olacağı kesin zaten.bize bile çok çemkirecekler. kaydirigubbakcemile2

Günaydın arkadaşlar.

.....niloşş ve icl@l.....geçmiş olsun canlarım. Umarım en kısa zamanda atlatırsınız.
.....sarıboceq.....hadi bayramlaşın alya derinle,bizden de selam söyle tatlı kızına emi.Güzel haberlerle dönün inşallah.
.....adayadayı.....kızının ismi güzel canım. Sezin ismini severim. Adıyla yaşasın inşallah canım.

sağol canım.bak ben aklımdan çıkarmışım geç hissedileceğini.alışmışım ya ben ağrı varsa içerde bebek var diye ondan herhalde.insan ağrısı olmayınca birşey oldu sanıyor.bizim kızların cadı olacağı kesin zaten.bize bile çok çemkirecekler. kaydirigubbakcemile2

ay aynen benden bi yerim ağrımasa bişeymi oldu diyorum
aynen iş yaptım kalça ağrısından ölcem ya

adadayı sezin süper isim bu arada çook beğendim

ya arkadaşlarbenim tam kuyruk sokumum acıyor oturup kalkamıyorum eşimde gülüyor hamile bayana yer verin diye

Doktor da bize büyük ihtimalle erkek dedi bulamıyoruz bir türlü güzel bir isim allahtan daha vaktimiz var.Hayırlısı bakalım.

hayat ist slm sana dr hangi hafta erkek dedi.ya benim doktorum bana söylemedi inatla.ama 10+2 iken erkek demişti sonra da şaka şaka demişti.ben de erkek hissediyorum bakalım ne gelcekAllahın izniyle...lülülülülülü
bir de ne zaman bir sonraki muayeneye çağırdı?kaydirigubbakcemile

enel, che siz magnezyum kullanıyor musunuz.? benimde öyle oluyordu azcık ayakta durayım kalçam çıkacak gibi oluyordu bir dearada tiz bi kramp giriyodu. magnezyum kullanmaya başladıktan sonra daha rahatım.

enel, che siz magnezyum kullanıyor musunuz.? benimde öyle oluyordu azcık ayakta durayım kalçam çıkacak gibi oluyordu bir dearada tiz bi kramp giriyodu. magnezyum kullanmaya başladıktan sonra daha rahatım.

hiçbirşey kullanmıyorum ben canım.söyledim doktoruma olucak onlar diyoo.zaten ne desem olucak herşey normal diyoo.bayramdan sonra tetanoz aşısı vurulacağım sadece onun dışında ek hiçbirşey vermediler.cuma günü yeni kadın doktora gidicem bide ona söyleyeyim.bacak koptu sanıyorum kramp girince.

mart anneleri bebeklerinizi hissetmeye başladınız mı?
12.haftamda ikili test yaptırdım bir daha ne zaman doktora gitmeliyim?iyi öğlenler...

mart anneleri bebeklerinizi hissetmeye başladınız mı?
12.haftamda ikili test yaptırdım bir daha ne zaman doktora gitmeliyim?iyi öğlenler...

ben hissetmiyorum henüz canım.16.haftada gidebilirsin o zamanda 3 lü test zamanı çünkü.doktorun yada sen istersen yaptırabilirsin.ama ben yaptırmadım doktorumda gerek yok dedi canım.

hiçbirşey kullanmıyorum ben canım.söyledim doktoruma olucak onlar diyoo.zaten ne desem olucak herşey normal diyoo.bayramdan sonra tetanoz aşısı vurulacağım sadece onun dışında ek hiçbirşey vermediler.cuma günü yeni kadın doktora gidicem bide ona söyleyeyim.bacak koptu sanıyorum kramp girince.

ben 13. haftadan itibaren kalsiyum ve magnezyum kullanmaya başladım, gerçekten bu kalça ağrılarında azalma oldu. elbette dr.un bir bildiği vardır ama tedbir almak varken niye acı çekelim ki. zaten zararı olan şeyler değil ki bunlar. bencede söyle yeni dr.una. benimkide tetanoz aşısını yaptırma taraftarı değil, bana bıraktı.

ismi çok güzel canım allah kucağınada almayı nasip etsin sezin bebeği canım takvimini çok beğendim banada yapabilirmiyiz yardımcı olursan memnun olurum

niloşş son adet tarihini ve üzerine yazmak istediğin bişey varsa bana yaz en hazırlayayım canım. kız dı değil mi senin bebiş?

X