2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Selam arkadaşlar. Benim oğluşum 5. ayına girmiş takvimim ilerlemiş çok sevindim görünce :dance:

Bizde temizlik yaptık bugün. Eşim başrolde,kayınvalidemle ben yedek eleman..kaydirigubbakcemile3

Tülleride yıkadık,rüzgarda var hafiften, ev mis gibi kokuyor. :teytey:

Baya ayakta kaldım bende şimdi meye keyfi yapıyorum. Sizlerede bi bakayım dedim. Dikkat edin kendinize canlarım.

Enel 17 valla güldürdün beni..E senin adam demedi mi sana hayatım bunlar kuru asmaya gerek yok ki diye....

MTS gecmis olsun canim ya Allah korusun, is yapmayin diyolar ama dayanamiyorki insan, 2 dk komsuma girdim az once bayram temizligi yapmis misler gibiydi evi, birde geldim benim eve baktim, karman corman kalktim bende biraz yapayim dedim 15 dk sonra bir carpinti kendimi yataga zor attim , off ya bende temizlik yapmak istiyorum evim misler gibi koksun istiyorumbenneyaptımki

Enel 17 valla güldürdün beni..E senin adam demedi mi sana hayatım bunlar kuru asmaya gerek yok ki diye....

kız demezmi dedi tabii ama ben de hazır cevap içinde kala kala kurumuştur sen as nemi gitsin diye.ama bi baktım hiç yıkanmamış.ne kadar garip olmuşum ben ya.

bende istiyorum ev misler gibi koksun ama olmuyor.benim süpürgede bozuldu.önden çektiği tozu arkadan dışarı veriyor deli oldum yaa.şimdi yenisine bakıyorum almaya gidicem herhalde.geldimi herşey üst üstte.

Hah hah ben de aynı öyle işte...Evime gelince bakıyorum ne koku ne pırıltı..
yani aslında görünürde kaba pisliği yok ama ne bileyim yaa alışkanlık işte...Neyse kociş 1 saat sonra evde olur..Bugüne kadar hiç kıyamadım onu yaptığım temizlikleri ruhu bile duymadı eline bir bez alıp silmişliği yoktur..Ama artıkın işler değişti...Anlasın bakalım güzel karısı bugüne kadar neler çekmiş....:asigim:

bende istiyorum ev misler gibi koksun ama olmuyor.benim süpürgede bozuldu.önden çektiği tozu arkadan dışarı veriyor deli oldum yaa.şimdi yenisine bakıyorum almaya gidicem herhalde.geldimi herşey üst üstte.

Hiç sorma enel aynen öyle geldi mi herşey üst üste....kafamçokkarıştı

Bir yandan yazılarınızı okuyorum oturduğum yerden,bir yandanda fasulye ayıklıyorum. Deepfreze atıcam.

kızlar eşim temizllik yapıyor oruç oruç.kıyamıyorum bende yardım etmeye çalışıyorum.ama evdeki tozlar havaya kalkınca hapsurmaktan bir hal oldum.kuzucumda ben hapşurdukça içerde zıplıyordur.tozada alerjim var.ayy mahvoldum.

herkese merhaba güzel anneler buketciğim kolay gelsin emelciğim bazen bende o kadar saçma şeyler yapıyorumki anlatamam sonra oturup bir güzel halime gülüyorum

herkese merhaba güzel anneler buketciğim kolay gelsin emelciğim bazen bende o kadar saçma şeyler yapıyorumki anlatamam sonra oturup bir güzel halime gülüyorum

bende öyle canım kendime gülüyorum.hamile olduğumdan beri aklım hep bebişimde olduğundan herhalde üstümde bi aptallık şaşkınlık var.kayınvalidem aradı geleyim temizlik yapayım diye.ama eşim ben yapıcam sen kendi evini yap anne dedi.eşimin iyiliği bugün üstünde aman nazar deymesin.

oooh ohh maşallah de nazar değmesin kocişine keşke benimkide sadece düzenli olsa başka birşey istemem temizliğimi yine ben yapayım neyse bende geçen hafta cumartesi izin aldım yaptım temizliğimi camlar kapılar halılar kanepeler herşeyler oğluşumla anlaşma yaptık önce bak batuhanım dedim anne temizlik yapacak sende akıllı akıllı dur tamammı anne üzme dedim oğluşum söz dinledi ve sağsalim temizliğimiz bitti ama perdeleri ben asmadım bugünde tekrar üsten bir temizledim sildim süpürdüm evim mis gibi kokuyo oğluşumda iyi bu arada buket bizde oğluşumla 5. ayımıza girmişiz

selam hamişler dün hamiş pantolonu aldım eşim görünce şaşırdı bu ne be diye tepki verdi hahahaha çok eğlendim:)))yorucu bir gündü yeğenimle gezdik bütün gün 4 yaşında cadı bir kız çok kıskanıyor bebişi aşmaya çalışıyoruz hayırlısı bakalım.!
nazancım eşin ilgisiz diye dertlenme canım bütün eşler bazen oldukça kalas olabiliyor senin sana sahip çıkacak karşılıksız sevecek bir oğlun ve karnında bir meleğin daha var gerisi vız gelsin :CüvCüv:
bayramın gelmesi bir yandan kötü bir yandan iyi kimsecikler kalmamış ortalıkta

sanada oğluşunada maşallah maşallah. ne güzel temizliği yapmışsın.ben eğilip kalkınca sanki kalçam çıkıyor.yürüyemiyorum bile sonra.o yüzden yapamıyorum.sadece etrafı siliyorum.hadi nazar deymesin size

selam hamişler iş demişiniz
anam ağladı valla
en sonda biraz önce tursu yaptım eve girdim
nasıl belim ağrıyor kalçam ağrıyor anlatamam
oyyy oyy

selam tatlı anneler,nasılsınız...geçen gün ayrıntılı ultrasona girdim,çok şükür hiç bi problem yok bebişte..bu arada cinsiyeti de kesinleşti minik kızımın...:ecrin_bebek:ay kızlar çok seviniyorum ama sevinmeye korkuyorum ya bişey olursa diye....korkumdan daha hiç bişey almadım bebişe,annem artık başlayalım hazırlıklara diyor ama ben....uf işte öyle....inş bebişlerimizi sağ salim kucağımıza alırırz....kaydirigubbakcemile5

Kapkara allah analı babalı büyütsün.Doktor benimkine de erkek gibi görünüyor dedi ama yine de alışveriş yapma dedi.Ben de kesinleşmesini bekliyorum dört gözle.

eşlerden bahsetmişsiniz..biz 2,5 yıldır deli gibi çocuk istiyorduk,zaten tedaviyle hamile kaldım ama eşim hamile kaldığımdan beri hiç sevinmiyordu,şoktaydı resmen...ta ki cinsiyetini öğrenip karnımda hafiften büyümeye başladığından beri çok değişti...filmlerdeki gibi karnımı seviyor,gizli gizli karnımın fotoğraflarını çekiyor..bense hala kendimi kaptırmaya korkuyorum...Allahım ne olur bizi evlat acısıyla sınama.....

kapkara canım hayırlı olsun kızın.rabbim sağlık sihhat versin.pozitif düşün.bak tedaviylede olsa olmuş.rabbim onu koruyacaktık.
hepinizi öpüyorum iyi geceler.ben hastayım en iyisi yatayım kızlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…