2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar sizlerinde kasıklarınız ağrıyormu..oturup kalkınca kasıklarımda çok ağrı oluyor paytak paytak yürüyorum inanınki düzelene kadar...ya bir de ben hala hissedemiyom kızımı..bakalım ne zaman kısmet olacak hissetmek...

kızlar sizlerinde kasıklarınız ağrıyormu..oturup kalkınca kasıklarımda çok ağrı oluyor paytak paytak yürüyorum inanınki düzelene kadar...ya bir de ben hala hissedemiyom kızımı..bakalım ne zaman kısmet olacak hissetmek...

arada bir oluyor özellikle çok oturduğum zaman belli bir süre ayakta gezince geçiyor.

aynı sorun bendede var kasıklarım aşırı derecede ağrıyor neden oluyor bilmiyorum ama dayanılmaz bir ağrı

kızlar çok güzel bir rüya gördüm yorumlayabilen arkadaş varsa lütfen bana yorumlasın rüyamda kontrole gidiyorum dr ultrasyonda bakarken soruyorum dr bey cinsiyeti bellimmi diye dr gülerek diyorki sen ne mubarek bir insansın bak sana şuna evet belli hemde sünnetli bir oğlun olacak ve bakıyorum gerçekten sünnetli arkadaşlar

Gunaydin,tatli hamişlera.s.
Uzun zamandir girmedim bu siteye.İşim cok yogundu.Bir sey soracam size.Benim ara sira adet olacakmişim gibi karnim agriyor.Bu normalmi sizce?:uhm: Cok endişeliyim de bu konuda...:sm_confused:
Bu arada bebişin cinsiyeti ne zaman belli oluyor?:emir_bebek:

aynısı bende de oluyor canım yarın doktora gittiğimde soracağm hem karnım ağrıyor hem kasığım

herkese merhaba..bendede çok ağrı oluyor ara sıra..doktorum normal dedi.karın büyüdüğü için..genede dikkat etmek lazım.ani hareketlerdende olurmuş..eğilip kalkarken dikkat etmek lazım

slm arkadaşlar sanırım herkes kasıklarından şikayetçi :jeyyar: fazla yormayın kendinizi ew işlerınde bende abarttığım zamnlar ağrılarım oluyor bide gaz sıkayetım cok var kasıklarım ozmanda cok agrıyor şişlikten iyi bakın kendinize bebiklerinizede az kaldı sabredin geçiçek bunlar :nazar:a.s.sositososito

Doktorum da bana iç karnın genişlemesinden dolayı bu tür ağrıların normal olduğunu sadece sancıya döndüğü anda mutlaka görüşmemizi söyledi. Çok kafaya takılacak bir durum değil ama yinede siz ayaklarını üşütmeyin arkadaşlar.

kızlar burada okumuştum ve bugün bende yaptım..Firmalardan numune ürün istedim...Molfix,nivea,huggies,babystar ve milupadan başka sitelerde araştırmaktayım..çocuk bezi pişik kremi gibi filan numuneler gönderiyorlarmış...bakalım gelecekmi bana da....

ohh nihayet arkadaşlar gelmş:) evet canm bnde evy baby den istedim merak için gelecek diye mail gelmş

sıra ona geldi kimisi gönderiyor kimisi göndermiyor diyorlar bende bi şansımı deniyim ama önce bişeyler yemem gerekiyor gözler kararmaya başladı....

sırnaşık şey her isten sonra önce ve isi görürken bile aklimiz yemekte sanki dimi cokacimcoook

selam bayanlar dr dan geldik...çok sağlıklıymış bebişimiz ve cinsiyetide kııız...kızım oluyor yaa duyduğumdan beri sırıtıyorum..rabbim sağlıklı hayırlı evlat olmasını nasip etsin inş..

gözün aydın kızın hayırlısıyla sağlıkla gelsin ailenize.:nazar:Allah nazarlardan korusun:nazar:

kızlar bana bugün molfixten 2 tane yeni doğan bezi geldi bebişim ilk bezleri... çok küçükler.babasıda bayıldı:)) ay benim bebişimin popusu bu kadarcık mı olcak ısırım ben onun popusunu...

Son düzenleme:
X