2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ne guzeeel. ben d eikizim olmasini isterdim ama biri kiz biri erkek. ruyamda gormustum. bir ornek giydirmistim. birinin cicekli etegi vardi. digerinin ayni kumastan cicekli pantolonu. boyle askilari vardi pantolonun. cok sekerlerdi.

gercek olsun insallah.

bu arada benim yorumcu da kiz cikiyor butun gunler. cin takvimine gore de erkek. kimisi o cok dogru diyor. kimisi digeri. hadi hayirlisi. benim icimden hep erkek geciyor.

saglikli olsun, hayirli evlat olsun da kiz erkek farketmez.

bu arada yorumcu. coma 1 gunluk uyelik ucretsiz.gerci ben 1 gun diye uye olmustum ama simdi ayni email ve sifre ile halen acabiliyorum oturumumu. hep bakabiliyorum bebek cinsiyeti bolumune.

ne guzeeel. ben d eikizim olmasini isterdim ama biri kiz biri erkek. ruyamda gormustum. bir ornek giydirmistim. birinin cicekli etegi vardi. digerinin ayni kumastan cicekli pantolonu. boyle askilari vardi pantolonun. cok sekerlerdi.

gercek olsun insallah.

canım belki seninde ikiz olur keseyi gördün mü?valla benim hiç beklemediğim bir şeydi gerçi henüz belli değil ama hayırlısı olsun

kizlar ben cok acikiyorum ya, doymak bilmiyorum , surekli birseyler yemek istiyor canim off yemeyim diyorum ama dayanamiyorum kendimi mutfakta buluyorum:) migde bulantim , tiksinmem felanda yok ye babam ye bakalim nereye kadarkarnim simdiden 3 aylik gibi oldu

Benimde iştahım yok. Çok acıkıyorum ama sofraya oturunca iki lokma alıyorum canım istemiyor. Hiçbişey canım çekmiyo. Kanşekerim düşüyo öyle anlıyorum acıktığımı. Bulantı vs.de yok.

bu arada benim yorumcu da kiz cikiyor butun gunler. cin takvimine gore de erkek. kimisi o cok dogru diyor. kimisi digeri. hadi hayirlisi. benim icimden hep erkek geciyor.

saglikli olsun, hayirli evlat olsun da kiz erkek farketmez.

bu arada yorumcu. coma 1 gunluk uyelik ucretsiz.gerci ben 1 gun diye uye olmustum ama simdi ayni email ve sifre ile halen acabiliyorum oturumumu. hep bakabiliyorum bebek cinsiyeti bolumune.

yorumcuda hamile kaldigin tarihi istiyor ben ne zaman hamile kaldigimi nerden bileyim yani gununu iki gune bir deniyorduk , neye gore tarih yazicam ben oraya?

gercek olsun insallah.

Allah her isteyene ikiz nasip etsin. Kibelecim biliyomusun ben ikizim. Kardeşim erkek. Annem bikerede 1kız 1oğlan doğuruvermiş. Ne güzel bişey bu. Ama kuşak atlıyormuş beni tutmaz sanırım.

canım seninle haftamız hemen hemen aynı benim beta hcg 2 ye katlaması gerekirken 4 e katlamış.doktor ikiz olabilir dedi.senin değerin de yüksek ikiz olabilir yani

Canım hamişliğin hayırlı olsun.Senin tarafında ikiz varmı hiç sülalende. Eğer varsa tutabiliyomuş birkaç kuşak sonra.

Benimde mesela çin takvimine göre erkek çıkıyo. Ama adet tarihime göre erkek yumurtlamaya göre kız. Yani 26 mayıs ya benim adet tarihi döllenme hazirana kaymış oluyo ben nereye göre bakcam.

ne zaman hamile kaldıysan ona gore bakıcaksın.ama çin takvimine ben inanmıyorum.yorumcuya daha cok inanıyorum..

Allah her isteyene ikiz nasip etsin. Kibelecim biliyomusun ben ikizim. Kardeşim erkek. Annem bikerede 1kız 1oğlan doğuruvermiş. Ne güzel bişey bu. Ama kuşak atlıyormuş beni tutmaz sanırım.

bir kizx bir erkek doguirmak demek bir kere de kurtulmak demek. evet sonrasi biraz sikintili olur ama mesela ben iki cocugumun arasindaki yas farki az olsun isterim. beraber buyusunl;er oynasinlar isterim. e ayni sikintilari iki kez cekecegime tek seferde biterdi.

canim benim ikiz olma ihtimali yok denecek kadar az. cunku zaten b hgc hormonum tam zamaninda gidiyor. yani dorde falan katlamiyor:)

benim de esimin kardeslerinden biri ikiz. biri kiz biri erkek.yerimseniben

ama yumurtlama gununde kız olur mu onu bilmiyorum....cunku doktorlar eger yumurtlamaya denk geldiyse erkek olur diyorlar yumurtlama olmadan once ilişkiye girersen kız olur diyorlar..

canim cin takvimi dollenme oldugu aya gore bakilacak. bu sitede okumustum gene.

kız hayırlı olsun neler yaptın hamıle olmak ıçın hayıt suyu keçıboynuzu falan yapmışşın senın yazılerını oncede okuyordum adamın kahvesıne koymussun sonunda dahıcı planların bosa çıkmadı

bu arada bende de hic bulanti halsizlik cok yemek yeme vs yok. hersey eskisiyle ayni. hatta eskiden hamile kalmak icin daha iyi beslenirdim. simdi benim de canim pek istemiyor.

sadece sabah gec de kalksam aksam 10 deyincee yatiyorum ve uyuyabiliyorum.

kız hayırlı olsun neler yaptın hamıle olmak ıçın hayıt suyu keçıboynuzu falan yapmışşın senın yazılerını oncede okuyordum adamın kahvesıne koymussun sonunda dahıcı planların bosa çıkmadı

canim sorma. bende adet duzensizligi bas gostermisti bir de yurt disi olunca ilac vs yok. doktor yok. hersey kendi basinda.

bu hamile kaldigim ay hicbirsey icmedim. hayir suyu adacayi vs biraktim tamamen.

sadece cinko hapi balik yagi ve folik asit hem ictim hem iciridim. tabi bir de keciboynuzu:)

sorma ya hamile kalmak icin cektiklerimize bak. Allah gene cok bekletmeden verdi.insallah sorunsuz tamamlayacagiz ve saglikli yavrularimizi alacagiz kucagimiza..
minikken cok tatli oluyorlar..gamyoncuiremsu

dariis olmayanlarin basina.

yorumcuda hamile kaldigin tarihi istiyor ben ne zaman hamile kaldigimi nerden bileyim yani gununu iki gune bir deniyorduk , neye gore tarih yazicam ben oraya?

canim orasi degil bebek belirleme bolumu 2 cesit. sen digerine bakmissin.

benim dedigimde dogum gunu tarihini giriyorsun. regl uzunlugunu son reglinin tarihini giriyorsun. hamile kaldigin muhtemel tarihleri veriyor. sen bulamadiysan ben bakayim.

canim babychoice diye arattirdin mi bebelik kisminda. ben birseyler hatirliyorum ama tutan tutmayan bilmiyorum.

canim orasi degil bebek belirleme bolumu 2 cesit. sen digerine bakmissin.

benim dedigimde dogum gunu tarihini giriyorsun. regl uzunlugunu son reglinin tarihini giriyorsun. hamile kaldigin muhtemel tarihleri veriyor. sen bulamadiysan ben bakayim.

benim buda erkek olucak galiba yaa, yumurtlama gunumu 9 haziran olarak hesaplamistim nette, doktor dogum yapacagim tarihe 2 mart dedi, yorumcuda 9 haziranda dollenip 2 martta dogacak cocuga erkek diyo:uhm:

İyiki bi yürüyüş yapayım dedim. Sanki kilometrelerce yol yürüdüm yaa. Amma çabuk yoruluyorum. Uykusuzlukda cabasıııııı.

X