2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ledaelara nerden buldun bu yazıyı yaaa. Koptum gülmeken. Gerçekten merak etmişimdir belki gerçeklik payı vardır haa. Kıyamam ben ne kadar çaba harcıyolar dış dünyaya alışabilmek için.

selam dostlar nasılsınız bakalım benim bebiş bayagec döllenmişe benzıyo dımı normalde 8 hazıran son adet günüm ama bugunku 170 cıktı gercı doktor hersey yolunda dedı ıkıye katlamıs cünkü mimikam ikimizin aynı gidiyo :nazar: galıba 4 haftaya yenı girdik :asigim: allah hepımıze saglıklı hayırlı uzun ömürlü evlatlar versın ben 2 hafta nasıl dayanacagım yaa :KK43: daha kese bile göremedık hayırlısı bakalım bende hiç gebelık belırtısı yol sadece ates basması var birde karnımda agrı doktorum normal dedı ::::::::::::)

benm de şu an 5+1 oldu canm.ama adetime 3 kala öğrendim gebeliğimi o zman 106 çıkmıştı benm.doktora bugün tekrarlayalım mı hcg yi diye sordum gereksiz dedi keseyi gördükten sonra.hamlelik tanısı konması için gerekli o dedi

Duyguncum çizelgen yanlışmı gebelik haftanla uymuyo çünkü.

benım son adet tarihim 2 haziran testi 2 temmuzda yaptım 179 cıktı.kac gunluk gebelik.acaba gec mi yumurtladım.

selam dostlar nasılsınız bakalım benim bebiş bayagec döllenmişe benzıyo dımı normalde 8 hazıran son adet günüm ama bugunku 170 cıktı gercı doktor hersey yolunda dedı ıkıye katlamıs cünkü mimikam ikimizin aynı gidiyo :nazar: galıba 4 haftaya yenı girdik :asigim: allah hepımıze saglıklı hayırlı uzun ömürlü evlatlar versın ben 2 hafta nasıl dayanacagım yaa :KK43: daha kese bile göremedık hayırlısı bakalım bende hiç gebelık belırtısı yol sadece ates basması var birde karnımda agrı doktorum normal dedı ::::::::::::)

canım keseyide görürsün hiç endişelenme. Allah rast getirsin. Gebelik belirtisi olmaması normal. Bendede sadece bel-sırt ağrısı,uyku ve sık acıkma var onun dışındakiler henüz başlamadı. İnşallahda olmaz. Herkesin farklı olur zaten hatta kimisinin hiç olmazmış. Sen gönlünü ferah tut.

HAMİŞ LİSTESİ
ayshınce.........................24 Mayıs...........28 Şubat
cerez..............................25 Mayıs...........1 Mart
bavse..............................26 Mayis...........2 Mart
buket-26..........................26 Mayıs...........2 Mart
eköseoğlu.......................26 Mayıs...........2 Mart
xnazanx..........................26 Mayıs...........2 Mart
heidi28............................28 Mayis..........4 Mart
rehavet............................29 Mayıs..........5 Mart
selence...........................29 Mayıs..........5 Mart
Kibele.............................30 Mayıs...........6 Mart
Saruboceq......................30 Mayıs..........6 Mart
ledaelara.........................30 Mayıs...........6 Mart
acıbiber2053....................30 Mayıs..........6 Mart
ELF-RCP.........................31 Mayis...........7 Mart
ALMESTİN......................1 Haziran...........8 Mart
asiş................................2 Haziran...........9 Mart
mimikam.........................2 Haziran...........9 Mart
karabiberim......................3 Haziran...........10 Mart
kozet..............................4 Haziran...........11 Mart
veyza..............................4 Haziran..........11 Mart
duygun............................5 Haziiran..........12 Mart
elale................................6 Haziran..........13 Mart
babyborn..........................6 Haziran..........13 Mart
bayby nurse.....................7 Haziran...........14 Mart
Kızıl Deniz.......................8 Haziran............15 Mart
16 eylül...........................15 Haziran...........22 Mart

mimikam aramıza hoşgeldin canım:dance:

cok tesekkur ederim cnm...9 ayı hepberaber bitiririz insallah.ama sizlerden istegim bhcg degerlerinizi yazabilirmisiniz?birde reglden once mi sonra mı oldugunu yazarsanız cok sevinirim.gerci pazartesi doktora gidicem cok heyecanlıyım:)

eger bebişlerinizin cinsiyetlerini merak ediyorsanız yorumcu ya girip bakın dogru cıkıyor...arkadaslarımda denedik.hepsinin dogru cıktı.

reglyden3 gün önce 6.94 reglyden 2gün önce 10.74 regly den 1gün önce 25.85 ve regly günü 76.05 ve regly 3, günü 170.50 :nazar: benımkı gec döllenme canım valla kollarım delık deşik oldu :):):) allaha sukur yolunda gıdıyor ben degerım basta düşük dıye hergun tahlıl yaptırdım maşaallah düzene girdi:asigim:

sen bana dogum tarihini son adet tarihini birde kac gunde bir adet oldugunu yazarsan ben sana soylerim cnm ya da hangi gun hamile kaldıgını biliyorsan yaz bana bakıyım simdi.

reglyden3 gün önce 6.94 reglyden 2gün önce 10.74 regly den 1gün önce 25.85 ve regly günü 76.05 ve regly 3, günü 170.50 :nazar: benımkı gec döllenme canım valla kollarım delık deşik oldu :):):) allaha sukur yolunda gıdıyor ben degerım basta düşük dıye hergun tahlıl yaptırdım maşaallah düzene girdi:asigim:

hangi gun hamile kaldıgını biliyormusun?baya gec dollenmiş cunku gec yumurtladın herhalde.

yok canım bılmıyorum ama 23 hazıran gıbı yumurtladım yanı düzenlıydı benım yumurtlamalaım son anda tutunmus olacakkı daha küçücük :asigim:banada bakabılırmısın canım dogum tarıhım 06aralık1984 son adet tarıhım 8 hazıran adet döngüm 30 gün sımdıden tesekkur lerrrrr

yok canım bılmıyorum ama 23 hazıran gıbı yumurtladım yanı düzenlıydı benım yumurtlamalaım son anda tutunmus olacakkı daha küçücük :asigim:banada bakabılırmısın canım dogum tarıhım 06aralık1984 son adet tarıhım 8 hazıran adet döngüm 30 gün sımdıden tesekkur lerrrrr

19 erkek 20 21 22 23 kız

babychoice ile hamile kalan hiç tanıdıgınız var mı?cunku benım aklımda bir soru işareti var yumurtlama gununde erkek oluyorsa babychoice ile nasıl yumurtlama gunu kız oluyor.yani sans yine yuzde 50

6-7-8 haziran erkek 9-10 haziran kız
9 haziran yumurtlama gunu gibi gozukuyor kız veriyor.ama hangi gun hamile kaldıgın onemli...

Sağol canım. Bakalım hangisi tutarsa. Benim için hiç farketmez. Sağlıklı ve hayırlı evlat olsunda. Gerisi kısmet.

en onemlisi saglık cnm.ilk bebişlerne gelirse gelsin...ikinci bebişlerde once saglık tabii ama degişik bir cinsiyettende gelirse guzel olur yani..benım 1 tane oglum var.2. si kız gelirse guzel olur erkek gelirse oglum sevinicek kısmet artık...saglıkla gelsinde.

X