2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

eminim güzel yemekler yapmıştır.hazır hazır yemekte ne güzel oluyor dimi canım ya.afiyet olsun bebişine löp löp et olsun. :dance: kaydirigubbakcemile2

Valla zaten bekliyoduk yetiş dedik biz yemeği unutttuk. Kursağımız sulu yemek görsün. Besliyo babannesi kıyamaz torununa.
İlahi enelcim öldürdün beni gülmekten :roflol::roflol: löp löp et ha :roflol::roflol:

tabii canım herşey gelmiş geçmiş olsun.demekki bebişiniz sizin ayrılmanızı istememiş tam zamanında gelmiş.aferin bak ona şimdiden zeki olacağı belli.aman nazar deymesin bir daha yaşanmasın.

ayy site yüzünden çiftee çifter geliyoo mesajlarım.bune yaaavvv

Son düzenleyen: Moderatör:

rahmetli anneannem bize kahvaltıyı zorla yaptırırken böyle söylerdi.ben çok zayıfmışım küçükken.yersem bitirirsem verdiği kahvaltıyı löp löp et olsun derdi.aklımda kalmış.
bu sayede onuda anmış oldum. gani gani rahmet eylesin rabbim ona.

lazanyacım;her işde var bir hayır demekki.bebek kısmetiyle gelirmiş..
herşey daha güzel olacak inanıyorum ben:a.s.:
bizde kocişimle yürüdük sahilde mis gibi deniz kıyısında..ruhumun rahatladığını hissediyorum kızlar..

ohhh sefan olsun şekerim.çokta iyi yapmışsın.bende hafta sonu yapmayı düşünüyorum.ruhuna sağlık. :sm_cool:

bende var canım.ben normal olduğu için gitmedim doktora çünkü bazen hastaykende yemekten tiskindiğimde aynısı oluyordu.normal görüyorum ben.

Arkadaşlar bir şey soracağım, bende yemekten sonra saatlerce boğazımda bir şey varmış gibi oluyor, hatta yutkunurken de tıkırtı geliyor boğazımdan . kbbb ci bir şey yok dedi ama acaba yemek borumda bir tahriş filan mı var diyorum. ama ağrı da yok, bilmiyorum ki, bilemediğim için de korkuyorum, sizde var mı böyle şeyler, korkuyorum biraz:)

günaydınlar herkese.
güzel ülkemin güzel kadınları,anne adayları ve doğacak minik,tatlı bebişleri.
inanın şu netin başından kalkmak istemiyorum.sizler benim umut ışığım,can yoldaşlarımsınız.
güzel bir güne merhaba deyin inşallah.
sizleri çok seviyoum.kucak dolusu öpücükler.
günümüz güzel haberlerle başlar ve devam eder inşallah.

Günaydinlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
koçişimi gönderdik bizde bilgisayarin başina
yaaaa arkadaşlar evi toz aldi gidiyooo ama içimdende yapmak gelmiyooo
ahh ne oldu bana önce komşum çoçuk yok dedrdi ne bu hergün hergün ev temizliyosun dedrdi şimdi ise hiçççç içimden gelmiyooo

canım al benden de o kadar.zaten yapmam yasaktı şimdide içimden gelmiyor.gelse bile belim kalçam kopuyor.idare edicez.arada eşim bir oda yapıyor.bebek doğunca artık başlıcaz. :1hug:

oohhhh bugün herkes erkenci sanırım.ben yine rüya gördüm ve uykum kaçtı.ama takmıyorum.biliyorum ki geçici bunlar.günümüz güzel olsun.

günaydın benim güzel mart annelerim:a.s.:
hepimize güzel bir gün olsun inşallah..
aynı benimde hiç iş yapasım olmuyor hamilelikten dolayı sanırım.

kozetcim aynı şey bendede var canım. Bende gittim K.B.B 'ye dr. yok alerjik ,yok geçmez bu,yok bişey yapamam..v.s..... bi kafa atcaktım :mymeka:
Ebe ve hemşire tanıdıklarım var onlara sordum hamilelikte olurmuş. 9 ay sürebilirmişde.
Tuzlu suyla gargara iyi gelirmiş. Mideden asit geliyorya tahriş ediyomuş boğazı.

vallaha buketcim çayımı içiyorum sizlerle sohbet ediyorum.keyfim keyif sefam olsunnn.azcık sefa sürelim canım.endişe endişe,rüyalar nereye kadar.sıkıntı stres yok.keyif var,huzur var. :teytey: :sm_cool:

Günaydın arkadaşlaaaar.
Boş verin salın gitsin yaw. Şimdi bebişlerimizin ve bizim keyif zamanımız. Zaten doğuncada zor yetişecez işlere. Oturmak yok,uyku yok....vs...

Günaydın arkadaşlaaaar.
Boş verin salın gitsin yaw. Şimdi bebişlerimizin ve bizim keyif zamanımız. Zaten doğuncada zor yetişecez işlere. Oturmak yok,uyku yok....vs...

aynen katılıyorum canışimmmmkaydirigubbakcemile5
dün eşim aradı uyuyordum..uyu bakalım;bebiş gelince görürüm ben seni dedi banasırnaşık şey
herşeye razıyız biz anneler yeterki gelsinler..
bu arada buket senin takvim bi hoşuma gidiyorki ilerde ya...ah ah diyorum ben de gelcem o günlereŞeniz

Canim bitanem koçişimin yapmadiği ne kaldi ki zavallimin bulaşik lavobo yemek gurban olsun aşki ona..ama derin bi temizlik için kişa girmeden bayan tutarim herhalde çünkü belimden kalkamiyorum ufak bi iş yapsam...memlekette olsaydik işte amann arkadaşlar insan çok ariyo yaaa ailesi hele de böyle günlerde benim burda tanidik bi yüz eşim....

haklısın canım ama elden ne gelirki.bende 2 eğileyim bel kalça kalmıyor.bayrama ben kadın çağırıcam.arada eşim ben üzülmeyeyim diye oruç oruç yapıyor canımın canı.kıyamıyorum oda bana kıyamıyor yuvarlanıp gidiyoruz işte şekerim :dance: sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…