2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

aynen katılıyorum canışimmmmkaydirigubbakcemile5
dün eşim aradı uyuyordum..uyu bakalım;bebiş gelince görürüm ben seni dedi banasırnaşık şey
herşeye razıyız biz anneler yeterki gelsinler..
bu arada buket senin takvim bi hoşuma gidiyorki ilerde ya...ah ah diyorum ben de gelcem o günlereŞeniz

Sen takıl peşime canım. Ben senide çekerim. Aslında benim takvim hergün 1 gün önden gidiyor. Bugün 15+1 im. Bak birazdan 15+2 olur takvim.

Bak enel canimi istettin bende hemen bi sallama yapayimlaelaelaelaelae

iç gülüm sefamız olsun.herkes bi çay alsın.ohhh ne rahat yan gel de yat.
ayy bugün keyfim yerinde nedense.inşallah herkes mutlu ve keyifli olur.rabbim bozmasın.güzel günler çok yakın kızlarrrr kaydirigubbakcemile5:teytey: a.s.

anlaştık sen çek beni yavrum ozaman..
daha dün gibi;4.ve 5.haftalardaydık..
yeni hamile kalmıştık..ne kadar sevinçliydik.şimdi yarılamak üzereyiz hamileliğimizi Allahın izniyle inşallah:Saruboceq:

enelcim sen sürekli bilgisayar başındasın,doktorada sık gidiyorsun. Sordunmu canım doktora bilgisayarın zararı veya ne kadar durmak lazım,sakıncası falan?

enelcim sen sürekli bilgisayar başındasın,doktorada sık gidiyorsun. Sordunmu canım doktora bilgisayarın zararı veya ne kadar durmak lazım,sakıncası falan?

radyoaktif açısından bir sakıncası yok.iş yerindede kullanıyoruz ya o yüzden sormuştum.ama bel ve kalça ağrıların olursa kalkıp gezmek yada başında çok oturmamak sana kalmış.birde benim bazen başım dönüyor tansiyonda düşük o zaman kalkıyorum canım.

yoksa bu kadar bilgisayar başında oturulurmu zararı olsa bebişlerimiz herşeyden önemli hayatım.:emir_bebek:

anlaştık sen çek beni yavrum ozaman..
daha dün gibi;4.ve 5.haftalardaydık..
yeni hamile kalmıştık..ne kadar sevinçliydik.şimdi yarılamak üzereyiz hamileliğimizi Allahın izniyle inşallah:Saruboceq:

Ay böcüğüm sende değiştir artık şu avatarını yaa. Valla dikkatimi çekiyo güzel bi bebiş koy da ona bakalım. Yoksa bebişimiz Fatih üreke benziycek Allah göstermiye yawffff kafamçokkarıştı kaydirigubbakcemile3

senağlamaBuket senin avatarina bakinca bende çok garip oluyorum yaaa çook masum bi bakişi var bebişin ağlayasim geliyoooo

günaydın kızlar nasılsınız hamişlik nasıl gidiyor kızlar hammile listesini bi yenilesenizde baksak

herkese günaydın nasılsınz isim ism yazacam ama dha tam öğrenemedim hepinizi
sabah burun kanamasıyla uyandım
3 gündür kanıyor
sizdede oldumu

Yok canim bende olmuyoo fakat sicaklarla alakasi olabilrmi acaba doktoruna sormadinmi canim benim geçmiş olsun

sormuştum olabilir dedi amma 3 gündür başldı ne bilim ya
yarın 12.haftaya giriyoruz
hiçbir hamileliğimde kısmet olmamıştı
bunda bişey olmaz umarım bu 3. çünkü

devam ederse baktırırsın ciddi şekilde canım.inşallah endişelenecek birşey değildir.

Son düzenleyen: Moderatör:
bende de olmadı hiç canım.doktoruna bi danışsan.geçmiş olsun.belki normaldir hamilelikte. :1hug:

Yok canim bende olmuyoo fakat sicaklarla alakasi olabilrmi acaba doktoruna sormadinmi canim benim geçmiş olsun

sormuştum olabilir dedi amma 3 gündür başldı ne bilim ya
yarın 12.haftaya giriyoruz
hiçbir hamileliğimde kısmet olmamıştı
bunda bişey olmaz umarım bu 3. çünkü

senağlamaBuket senin avatarina bakinca bende çok garip oluyorum yaaa çook masum bi bakişi var bebişin ağlayasim geliyoooo

Ağlama canım kıyamam. Ağlama gelince kendi avatarına bak pek bi haşarat maaşallah. Gözlere bak ya ne yaramazlık yapsam acaba der gibi... :dance:

herkese günaydın nasılsınz isim ism yazacam ama dha tam öğrenemedim hepinizi
sabah burun kanamasıyla uyandım
3 gündür kanıyor
sizdede oldumu
Günaydın canım. Sanırım bu haftalarda normalmiş. Damarlar genişlediği için burun kanaması olabilir diye bi sitede okumuştum. Geçmiş olsun canım.

X